KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Catherine Benedict Ma 1:36 pm-kor
írta  Rebecca Morgan Tegnap 2:20 pm-kor
írta  Theodora Zoe Morano Tegnap 12:14 pm-kor
írta  William Douglas Vas. Jún. 30, 2024 7:25 pm
írta  Bruno Manzano Csüt. Jún. 27, 2024 9:25 am
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Jún. 26, 2024 7:48 pm
írta  Bianca Giles Vas. Jún. 23, 2024 6:40 pm
írta  Theodora Zoe Morano Vas. Jún. 23, 2024 11:25 am
írta  Abigail Cecile Kenway Vas. Jún. 23, 2024 10:40 am
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Jún. 22, 2024 10:43 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Csüt. Május 23, 2024 11:01 am
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Ápr. 24, 2024 8:03 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
Bianca Giles
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 I_vote_lcapKét-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 I_voting_barKét-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 I_vote_lcapKét-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 I_voting_barKét-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 I_vote_lcapKét-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 I_voting_barKét-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 I_vote_rcap 
Jackson Carter
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 I_vote_lcapKét-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 I_voting_barKét-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 I_vote_lcapKét-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 I_voting_barKét-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 I_vote_lcapKét-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 I_voting_barKét-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 I_vote_lcapKét-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 I_voting_barKét-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 I_vote_rcap 

Megosztás

Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 Empty
 

 Két-Háromfős Asztalok (O'Connors)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7316
◯ IC REAG : 8924
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) // Hétf. Dec. 12, 2011 11:28 pm

First topic message reminder :

Közelebb vannak a bejárathoz
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 Ae1b8d93306893ff98fcdc50ac737bf8


A hozzászólást Admin összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 23, 2013 11:57 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 Empty
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 Empty
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 Empty
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 Empty
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 Empty
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 Empty
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 Empty
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 Empty
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 Empty
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 Empty
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 Empty
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 Empty
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 Empty
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 Empty
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 Empty
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 Empty
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 Empty
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 Empty
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 Empty
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 Empty
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 Empty
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 Empty
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 Empty
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 Empty
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 Empty
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 Empty
SzerzőÜzenet
Masako Saito
Kölyök
Masako Saito

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 35
◯ HSZ : 596
◯ IC REAG : 641
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 2lo4soz
Re: Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) // Pént. Jún. 15, 2012 12:01 am

Így belegondolva teljesen igaza van, hogy kihasználja azt a pár órát, míg nem érzi a fájdalmat. Bár én biztosan azon agyalnék folyton, hogy hogyan fogom tudni elviselni a fájdalmat. Bár szerencsére még sosem lőttek belém, így ezt még nem tapasztalhattam meg, bár mást igen.
-Ne haragudj! Nem akartam beleszólni az életedbe főleg, hogy csak most ismertük meg egymást.-Talán csak megszokásból mondtam amit mondtam. Mindenesetre ebben is igaza van. Ismeri a korlátait, de igaz néha az ember akaratlanul is átlépi azokat és mikor észreveszi ezt már túl késő.
Egyszerűen csak útban voltak? He ez nem semmi. Jaj bocsi útban vagy és különben is minek nézel így engem? Hát most akkor inkább megöllek....Ha mindenki így reagálna már senki sem élne. Szánalmas.
Milyen borzalmas lehet a halottak szeretteinek. Egyszer csak megkapod azt a hírt, hogy megölték. És még azt sem tudod meg, hogy miért. De legalább a tettes a börtönbe került és megkapta a büntetését.
Arra, hogy ő is ölt már embert már szinte nem is reagálok semmit. Biztos voltam benne, hogy igennel válaszol, bár a hat sok...nagyon sok, de ha tényleg önvédelemből tette akkor talán még el is fogadható.
A kézrázás után pár percig csendben maradok, majd megosztom vele egyik gondolatom.
-Vajon miért válik valakiből gyilkos? Mi készteti arra, hogy kiontsa más életét? Esetleg a gyerekkora miatt válik ilyenné, vagy csak rosszkor volt rossz helyen? Szerintem erre még a legjobb agyturkász sem tudna válaszolni. Ijesztő mit nem hoz ki az emberből az élet.-Egy fáradt sóhajt hagyok kiszaladni a számon, majd egy aprócska mosollyal arcomon Jakere pillantok.
-Nah de ne is beszéljünk ilyen szomorú témákról. Nekem most ki kell mennem a mosdóba meg szerintem rendelek még egy italt, ha jól látom neked is kellene egy újabb adag és utána valami jobbról beszélgetünk oké?-Megvárom, míg válaszol, majd fel is pattanok és el is indulok a pult felé, ahol sikeresen neki is megyek az egyik pincérnek, aminek az lesz az eredménye, hogy egy tálcányi pia zuhan le a földre és kerül rá a ruhámra.
Vissza az elejére Go down
Jake Westmoreland
Harcos
Jake Westmoreland

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 456
◯ IC REAG : 495
◯ Lakhely : Fairbanks
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 686181714evszakj1_www.kepfeltoltes.hu_
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 Tavasz_www.kepfeltoltes.hu_
Re: Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) // Szomb. Jún. 16, 2012 6:57 pm

Mivel én már rutinos vagyok sérülés-ügyben, egyáltalán nem töprengek rajta, hogy fogom bírni a fájdalmat. Egyébként a titok a sok-sok fájdalomcsillapító. Mondjuk igáslovaknak beállított adag…
- Semmi gond. Mindenkinek jól esik, ha aggódnak az egészségéért…
Legyintek egyet az ép kezemmel, hogy gesztussal is jelezzem, nincs szükség a bocsánatkérésre.
Úgy tűnik szánt szándékkal átsiklik az információ felett, hogy az önvédelem mellett másért is képes lettem volna ölni. Nem baj, tulajdonképpen kedves tőle, hogy hősnek állít be, és meg is akarja tartani magának ezt a képet.
A kérdésre csak futólag gondolkodom el.
- Pénz, hatalom, bosszú… Elmebaj, kegyetlenség, félelem, egy rossz mozdulat… millió oka lehet.
Persze ez a gyilkosság tényén nem enyhít.
Látom, hogyan vált a hangulata, hogy söpri ki a gondolatai közül a szörnyűségeket. A felvetésére bólintok.
- Rendben, menj csak…
Én maradok, mert a mozgás gondolata sem túl kellemes jelen pillanatban, és figyelem, ahogy a szelesség nagyjából a hatodik lépésnél megbosszulja magát. Az ütközés elkerülhetetlen, de figyelmeztetni se időm, se lehetőségem nincs, a baj pedig pillanatok alatt megvan, és Masako ruhájából már csöpög is a legalább hatféle ital.
Azt hiszem ez az este zárszava. Óvatosan felkelek a székről, vigyázva, hogy a friss varrataimat minél kevésbé húzzam meg, és odabicegek a lányhoz meg a pincérhez.
- Gyere, fogunk egy taxit, és hazaviszlek… Jobb lesz, ha átöltözöl…
Az ép kezemet nyújtom neki, hogy felsegítsem, és ha talpon van, akkor egyrészt fizetek, másrészt, a kezébe adok egy tiszta törlőrongyot, amit a pultos bocsátott rendelkezésünkre, hogy legalább valamennyire fel tudja itatni a nedvességet a ruhájáról.
- Mehetünk?
Ha beleegyezik, akkor már kísérem is a kijárat felé.
Vissza az elejére Go down
Masako Saito
Kölyök
Masako Saito

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 35
◯ HSZ : 596
◯ IC REAG : 641
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 2lo4soz
Re: Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) // Vas. Júl. 01, 2012 10:14 pm

-Hát én azt hiszem nem tudnék embert ölni akármennyire is meggyűlölöm őt. Bár azt nem mondom, hogy néhány bizonyos embert nem lenne érdemes lepuffantani, de gondolom mindenki így van ezzel.-Bár remélem egy ilyen kijelentés után nem visz be a börtönben. Azt hiszem tőlem igazán nincs miért aggódni. Általában csak pókokat ölök, bár van akinek már az is gyilkosság.
A bénázásom után pár csúnyább szó hagyja el számat, majd az érkező Jakere pillantok.
-Bocsi, hogy elrontottam az estéd. De egyszerűen nem tudok mit kezdeni a bénázásommal. Kár azért a sok piáért.-Halványan elmosolyodom, majd elfogadva a segítségét felállok és a rongyot is elfogadom.
-Azt hiszem igazad van és tényleg jobb lenne hazamennem.-Legalább több gondot nem okozok senkinek sem.
-Elnézést!-A pincértől is bocsánatot kérek, majd vissza is adom a szintén jó alkohol szagú rongyot.
-Azt hiszem mehetünk. Rosszabb csak nem lesz a dolog.-Ha így vesszük a helyzetet akkor még akár örülhetek is neki, hogy ennyiből megúsztam. Miután a taxi hazavitt engem már mosolyogva köszönök el az új ismerősömtől. Bízom benne, hogy még összefutok vele, bár remélem akkor már jobb állapotban lesz.

//Köszi a játékot//
Vissza az elejére Go down
Jake Westmoreland
Harcos
Jake Westmoreland

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 456
◯ IC REAG : 495
◯ Lakhely : Fairbanks
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 686181714evszakj1_www.kepfeltoltes.hu_
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 Tavasz_www.kepfeltoltes.hu_
Re: Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) // Csüt. Júl. 05, 2012 8:52 pm

- Azt hiszem mindenkinek eszébe jut olykor, hogy valakit szívesen látna holtan, de nem gondolják komolyan…
Eszem ágában sincs letartóztatni csak azért, mert hirtelen felindulásból azt kívánta, bárcsak lelőné valaki a szomszédját, vagy a főnökét. Vagy akár ő maga érezte úgy, hogy szívesen megtenné. Ezektől a bosszús gondolatoktól nagyon hosszú út vezet odáig, hogy tényleg fegyvert fogjon a kezébe…
A káromkodás sem számít igazán, azt hiszem egy ilyen baleset után bárkinek kicsúszna a száján.
Felsegítem, és legyintek egyet.
- Nem érdekes. Úgysem kellene többet innom a fájdalomcsillapítókra.
Megvárom, míg nagyjából felitatja a bőrére és a ruhájára ömlött szeszt, addig fizetek. A pincér bár nem boldog, túlságosan dühösnek sem tűnik.
- Hívok egy taxit…
És nem csak hívok egy taxit, de haza is kísérem. A kocsiból kiszállva búcsúzom el tőle, és csak akkor ülök vissza a taxiba, mikor már bent van az épületben.

// Én is köszönöm Smile //
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7316
◯ IC REAG : 8924
Re: Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) // Csüt. Júl. 05, 2012 8:53 pm

SZABAD TERÜLET!
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Jake Westmoreland
Harcos
Jake Westmoreland

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 456
◯ IC REAG : 495
◯ Lakhely : Fairbanks
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 686181714evszakj1_www.kepfeltoltes.hu_
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 Tavasz_www.kepfeltoltes.hu_
Re: Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) // Kedd Júl. 17, 2012 1:16 am

Andy


Sajnos a rendőrfőnök felfedezte, hogy gyakorlatilag heti hét napot dolgozom másfél műszakban, és a sarkára állt mindenféle kötelező pihenőidőt emlegetve, ezzel három napra halálos bizonyossággal kigolyózott a munkából. A kapitányságnak még a közelébe sem mehetek. És mi mást csinálhatnék, ha nem mehetek a munkahelyemre, ahol gyakorlatilag élek, az őrzőknél pedig csak délután tartottak rám igényt?
Azt hiszem ez a legjobb alkalom arra, hogy engedjek a hobbimnak, és kombináljam a whiskyt azzal, hogy a sárga földig leiszom magam, ettől remélve némi nyugalmat.
Nagyon nincs szükségem a bizonytalanságaimra, a fejfájásra, baljós előjelekre, sem pedig az elkeseredettségre, ami lassan azzal fenyeget, hogy maga alá fog gyűrni.
Erre néha megfelelő válasznak bizonyult már egy brutális lerészegedés.
Civilben vagyok, ami jelen esetben sötétkék farmert és mélyvörös inget jelent. Most is van nálam fegyver, és nem is nagyon van mi alá elrejtenem a tokot a derekamon, mert ilyen időben még pulóvert sem veszek fel.
Eleve nem a saját kocsimmal jöttem, hanem taxival, mert tudom, hogy innen én már nem fogok hazavezetni.
Kényelmesen elhelyezkedtem egy asztalnál, és viszonylag rövid idő alatt túl is vagyok három whiskyn, ha nem jön közben semmi, mint például valaki, aki ismer, és feltétlenül vállon akar veregetni, vagy számon kérni valamiért. Mindenesetre csak három ital tervezek lassítani a tempón, és egyáltalán körülnézni a kocsmában.
Vissza az elejére Go down
Andrew Hutchinson
Andrew Hutchinson

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 92
◯ HSZ : 41
◯ IC REAG : 46
Re: Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) // Kedd Júl. 17, 2012 11:30 pm

Jó néhány nehéz nap áll mögöttem. Nem elég, hogy a Kutyulim nem jelentkezik, de még az Újonc is nyakamba szakadt. Okos gyereknek tűnik és elég hamar felfogta, amit tanítani akartam neki, de akkor is... kitanítani egy ennyire kezdőt. Még az anyja csecséről kéne szopnia. Valami egyébként is nyugtalanít ezzel a sráccal kapcsolatban. Talán az, hogy annyira hasonlít Peterre. Hiányzik az az átkozott kölyök... háh, már 69 éves, de nekem mindig az a kis szöszi, bugyuta fiú marad akit Friscoban hagytam.
Az emlékek hatására egy kissé mélabúsan és magamban mormogva lépek be a város legnépszerűbbnek kikiáltott kocsmájába. Csak annyit tudok a helyről, hogy a hegyi falka egyik vénasszonyának a tulajdonában áll. Lehet, hogy jobban utána kellett volna járnom az asszonyságnak, de ennyi hanyagságot én is megtehetek. Most egyébkét is, csak egy jó erős ital jöhet számításba.
Nyugodt, komótos léptekkel odabattyogok a pulthoz és leadom a rendelésem. "Valami erőset..." Vakkantom oda a szépségével kiválóan lavírozó fiatal hölgynek. Még magamat is meglepem, hogy a legcsekélyebb mértékben sem kelti fel a figyelmemet. Mondjuk, ma nem is egy punciért jöttem. Elég lesz az alkohol. Amint megkapom az italt megszaglászom, majd egy gyors kézlendítéssel az egészet beküldöm a számba. Összeszorítom a szemeimet. Ügyes kislyány, ez valóban üt. Kérek még egyet, csak most duplán. Várakozás közben beledobok a számba néhány mogyorót és a helyiség felé fordulok. Szinte egy pillantást sem vetettem rá, amikor beléptem. Most viszont végigfuttatom tekintetemet a tömegnek nem éppen nevezhető vendégseregleten. Az egyik asztalnál fel is fedezek egy ismerős arcot. Úgy tűnik a kis Tanonckának sincs jó napja... Megiszom az italt. Rámutatok egy egész üveg, mellőzött minőségű whiskyre. Néhány nagyobb címletű bankót dobok a pultra és egy pohár kíséretében odalépdelek a fiatal rendőr asztalához.
-Westmoreland! Hát te itt? Azt hittem, hogy az a fránya nagy kötelességtudat nem engedi nekem az ehhez hasonló helyeket.
Meg sem várva válaszát levetem magam a szemben lévő székre és ügyesen az asztal közepére csúsztatom a whiskyt, a poharat pedig magam elé helyezem. Egy mosoly jelenik meg az arcomon.
-A vendégem vagy!
Még nem döntöttem el, hogy élvezetes társaságot nyújthat e. Ha nem, akkor még mindig ott van az ugratása.
Vissza az elejére Go down
Jake Westmoreland
Harcos
Jake Westmoreland

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 456
◯ IC REAG : 495
◯ Lakhely : Fairbanks
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 686181714evszakj1_www.kepfeltoltes.hu_
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 Tavasz_www.kepfeltoltes.hu_
Re: Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) // Pént. Júl. 27, 2012 12:11 am

Úgy tűnik a nehéz napokkal nem vagyok egyedül. Bár, ki tudja, a többiek miért néznek ki szarul. Meglepően sokaknak ül a képén világfájdalom ma este, most, hogy így jobban körülnézek. Mindegy, azt hiszem ez egy ilyen hét.
Szerencsére viszonylag messze ülök a pulttól, így elsőre nem tűnik fel Andy betoppanása. Ő még nagyon hiányozna nekem ma estére azt hiszem. A bölcs tanácsaitól csak még zavarosabb lett a fejem a múltkor is. Na nem azoktól a részektől, amikben kurvák, drogok, meg az ő csókja szerepelt, hanem a komolyabb hangvételű megszólalásaitól.
Nem rezzenek meg, mikor végül odalép mellém, mert vesztemre már néhány szívdobbanással előbb felnéztem, és felfedeztem a felém tartó fickót. A képemről nem lehet felhőtlen boldogságot leolvasni, ez az egy legalább holtbiztos.
Azért egy udvarias, örömtelen félmosoly neki is jár, mikor ledobja magát az asztalhoz.
- Jó estét, Andrew! Három napos kényszerszabadságon vagyok. Akkor sem hívnak be, ha a város fél lakosságát lemészárolja valami őrült gyilkos. Ma berúghatok…
Megvonom a vállam, és az asztalra koppantom a harmadik üres poharat is.
Az invitálásra enyhén gyanakvó pillantással mérem végig.
- És maga? Minek köszönhetem a társaságát?
Egyáltalán semmi kedvem nincs egy baráti – nem is vagyunk barátok, de még jó ismerősömnek sem mondanám – poharazás végén azon kapjam magam, hogy nekem kell kivakarni valami szarból, amibe belemászott megint.
Szóval azt hiszem egyelőre inkább óvatos maradok vele szemben.
Vissza az elejére Go down
Andrew Hutchinson
Andrew Hutchinson

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 92
◯ HSZ : 41
◯ IC REAG : 46
Re: Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) // Kedd Júl. 31, 2012 9:40 pm

Milyen cuki... ma berúghat. Miért? Kitől kell engedélyt kérned drágaság? Felnőtt ember vagy, nem az anyád szoknyája mögött kéne kuporognod, mint valami öt éves is semmirekellő. Egyébként is, nem egy rendőr iszik munka közben. Sokuk csak így képes elviselni azt a fránya nagy stresszt. Picsák... Bár, ez a srác már a múltkor is bebizonyította, hogy nem egy szokványos fakabát.
-Minek hívnának be? Okos kölyök vagy, minden bizonnyal magad is észrevennéd, hogy valami nincs rendben. Ha jól gondolom akkor amúgy is a saját kezedbe vennéd a dolgokat... fontosak neked ennyire az emberek, nemde?
Csak a fejemben hangzik gunyorosan. Felé szándékosan színtelen hangon közlöm az egészet. Ennek ellenére jól láthatóan csak tettetem a hülyét.
-És én? És én! Szóval, mi mást csinálhatna egy ilyen öreg róka ebben a szellemek seggében lévő kis porfészekben, mint hogy elmegy egyet kocsmázni? És hogy minek... inkább kinek köszönheted? Nos, a mi drága Protektorunknak. Azt hiszem egy kicsit eltúlozza a jelenlétem fontosságát. Ilyen sok munkával még sehol nem halmoztak el, ennyire rövid idő után. A legtöbb vezető egy cseppet bizalmatlan velem kapcsolatban. Nem is értem... - Kacsintás és félmosoly. - De nyugodj meg, ha kérsz, akkor sem hagylak magadra. Úgy vélem a legutóbbi találkozásunk alatt nem tettem túl jó benyomást. Nem tudtad értékelni a személyiségem egyedi varázsát. Itt az alkalom, hogy ezt kiküszöböljük. Igyál!
Mondom és a már felbontott üvegből teletöltöm a poharát, majd a sajátomat is. Az ajkamhoz emelem és megnedvesítem vele. Kidugom a nyelvemet egy pillanatra. Néhány másodpercig ízlelgetem az italt. Nem túl jó, de megteszi. Koccintásra emelem poharam. Ha nem viszonozza, akkor szimplán biccentek felé.
-Nos, mesélj nekem. Mi ez a nagy világfájdalom ami csak úgy üvölt belőled?
Nem kerülgetem a forró kását. Aranyos cicuskához méltón inkább rögvest bele is vetem magamat. Iszok egy kortyot a whiskyből.
Vissza az elejére Go down
Jake Westmoreland
Harcos
Jake Westmoreland

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 456
◯ IC REAG : 495
◯ Lakhely : Fairbanks
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 686181714evszakj1_www.kepfeltoltes.hu_
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 Tavasz_www.kepfeltoltes.hu_
Re: Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) // Szer. Okt. 03, 2012 2:35 am

Még jó, hogy nem hallom a gondolatait. Főleg, mert engedély csak magamtól kell kérnem, elég szigorú szabályaim vannak hozzá, hogy az ilyen alkalmak ritkaságszámba menjenek, másrészt meg én nem vagyok az a zsaru, aki iszik munka közben, vagy munka előtt...
A stresszt pedig nem úgy viselem, hogy lenyomom az érzékeimet a béka segge alá, mert az pont szart sem ér úgy.
Azért az egész várost én sem látom át. Ha gebasz van, általában hívnak. De most nem fognak. Ami pedig az embereket illeti: igen, fontosak nekem. Ameddig bírom, amennyit bírok, azt elintézem egyedül, ha kell...
Jól látja, de most erőszakkal eltávolítottak a hajtásból, gyakorlatilag kiparancsoltak a munkából mindkét fronton, én meg egyáltalán nem tudom, mi a frászt fogok kezdeni magammal egy héten át, ha se a rendőrségen nem melózhatok, se az őrzők nem nagyon fognak hívni...
A válasza hosszú, dagályos, és számomra cseppet ellentmondásos is.
- Ha annyi melót akasztottak a nyakába, akkor miért nem azt csinálja? Gondolom a vedelés nincs benne a munkaköri leírásában.
Ő bezzeg melózhatna, de nem csinálja. Fene az ilyenekbe, de komolyan. Most nagyon tudom utálni. A továbbiakra sóhajtok egyet, és a felszólításra bólintok. Fene sem fog most ellenkezni vele.
- Valóban nem volt túl jó a benyomás. Most mindenesetre egészség!
A poharamat hozzákoccintom az övéhez, és első kortyra az ital felét lehúzom. Ma este bizony részeg leszek. Terveim szerint nem kicsit...
Ami a mesélést illeti, vállat vonok.
- Fáradt vagyok, mondhatni kimerült, és van egy rakás más nyavalyám, de ma este nem számít... Különben ha számítana sem magával beszélném meg.
Ha már valakivel meg kell beszélni, az sokkal inkább lenne Anya, benne legalább megbízom, nem úgy, mint ebben a pasasban, aki nagyjából mindent megtestesít, ami miatt nem csodálom, ha az emberek nem bíznak a zsarukban.
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7316
◯ IC REAG : 8924
Re: Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) // Szer. Dec. 12, 2012 7:35 pm

JÁTÉK FAGYASZTVA, A TERÜLET SZABAD
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
William Douglas
Protektor, Harcos
William Douglas

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 102
◯ HSZ : 911
◯ IC REAG : 813
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 Tumblr_o447nrBXyw1qbwrnuo5_500
Re: Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) // Hétf. Márc. 11, 2013 5:29 pm

Ügyes-bajos teendőim között végre sikerült némi szabadidőt is szakítanom... magamra, meg ha már megígértem neki, akkor "kirángattam" az irodából öltönyös kispajtásunkat, Peter-t is.
A délutáni időpont ellenére sincsenek sokan Dee-nél szerencsénkre. Ha lehet, mára kerülnék mindenféle atrocitást és protektori tisztséggel járó kört, de sajnos ez nem olyan, mint egy kabát, amit levesz magáról az ember, ha melege van... Azért remélem, a békés sörözgetés státuszban megmarad a mai délután.
Ennek fényében a pulthoz lépve ki is kérem a "kellékeket": egy sör nekem és egy az időközben valamerre helyet foglaló Peternek, akit nem kell nagyon keresgélnem, még ha - nagyon helyesen - félreesőbb helyet is választott nekünk.
- Hogy ment a múltkor Charlie-val? - firtatom, miközben elé pakolom a korsókat és helyet foglalok én is, körbepillantva a helyiségben. Végül pillantásom őrzőtársamon állapodik meg, válaszára figyelve.
Vissza az elejére Go down
https://viennemoore.tumblr.com/northstar
Peter Mansfield
Informátor
Peter Mansfield

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 41
◯ HSZ : 98
◯ IC REAG : 111
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 Tumblr_ottgffxLfN1w3ijdpo4_400
Re: Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) // Hétf. Márc. 11, 2013 6:11 pm

Az öltönyös kispajtás annyiban megszűnt öltönyösnek lenni, hogy a zakót, meg a nyakkendőt letétbe helyezte valamerre, így majdnem sikeresen olvadna be. Majdnem.
Amíg Will átorientálódik a pult felé, ő az egyik asztal lefoglalásába kezd bele, mondjuk egy kabát a széktámlára akasztva tökéletes kezdet, főleg, miután ő is beletette magát.
Ideje volt már mást is látni, mint a fehér irodafalat, meg a barna szobafalat, meg holmi szőkéket, amit körüllengik idétlenül, szóval akár kifejezetten hálásnak is mondható a tény, hogy most sikerül kicsit lejjebb csusszannia a székén, és kicsit csapottabbra engednie a vállait, míg vár.
Minden szép és jó ebben a söralátétbirizgálós, körbetekintgetős pár másodpercben, és Will is csak a kérdésével rontja el ezt a kezdeti idillt. A halvány tekintete fölött, amivel a férfira pillant egy jellegzetes mozdulattal rándul meg a szemöldöke. Nem, nem tikkel. Szerencsére ezt is csak azért sikerül megengednie magának, mert a főnöknek sikerült tapasztalni milyen pusztító esetében az említett szöszi jelenléte.
- A diplomatikus vagy az őszinte verziót kéred?
Merőben új, hogy felvetül a kérdés, még akkor is, ha sejti, melyikre lenne inkább igény... mert mindig a diplomatikusabb verzióhoz folyamodik. Szakmai ártalom.
Vissza az elejére Go down
Jerry Burke
Wagabond
Jerry Burke

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 320
◯ HSZ : 21
◯ IC REAG : 23
Re: Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) // Hétf. Márc. 11, 2013 9:25 pm

Igazából nem mondanám, hogy konkrét céllal érkezek a kocsmába, ha csak az nem számít annak, hogy megigyak egy sört. Meg is érdemlem, főleg, hogy lényegében semmit sem sikerült elintéznem, abból, amit szerettem volna. Jó persze, a rendőrségen tettem már egy látogatást, beköszöntem, hogy velem kell majd együtt dolgozniuk. Voltam az egyetemen is, de ott csak annyira sikerült találkoznom a protektorral, hogy "Nézd, ő az, aki most hajt el a kocsival", szóval... Most úgy erre iszok... mondjuk. Legalább Ráhel örült nekem.
Nem öltöztem ki, jó ide falura a sima, fekete farmer, a farmering meg az elmaradhatatlan bőrkabát, amivel kapcsolatban egyre inkább úgy érzem, hogy nem az alaszkai telekre találták ki... meg a tavaszokra... majd talán nyáron. Szóval így lépek oda a pulthoz, zsebeimbe dugott kezekkel jól össze is húzva magamon a dzsekit, vállaimat felhúzva, még alkalmazkodni kell hozzá, hogy idebent nem fagyok szét, egyelőre a kinti hideg marhára belém ette magát.
A pultnál gyorsan el is darálom, hogy valami sört vágjanak elém, ami mondjuk iható is. Tudvalevő, hogy amikor én tudatosan hadarok az mások számára teljesen értelmetlen, mert ezt nem tudatosan is csinálom. Szóval nem lep meg, hogy el kell ismételnem, szóval most azért tagoltabban adom a pultos tudtára, hogy _olyan_sört_adjon_ami_iható_. Csak némi értetlenséggel sandítok oldalra a mellettem álló régi bútordarabra, mikor az engem bámul. F@szt néz? Fázok, hadarok, sört akarok, nem bonyolult a képlet. Mindenesetre kapok is valamilyen üveges vackot, amivel megindulok mondjuk balra el.
Igazából pont találnék is egy asztalt a két faszi mellett, de... megtorpanok. Borzas szemöldökeim szinte teljesen összeszaladnak, ahogy nézem ezt a nagyobb csávót. Igazából ez számukra is feltűnő lehet, mert mellettük állok. Megelőzvén a kérdéseket, azért előbb szólalok meg.
- Maga nem a helyi... - Homlokráncolás, meg kéne találni azt a szót, ami nem a protektor, de olvastam a neten. - .. vadőr? - Bököm ki végre, szinte már cáfolhatatlan tényként szúrva oda, de nyilván mert meg vagyok elégedve az emlékezőtehetségemmel. A másik férfit csak egy sandítással nyugtázom. Végül is csak nem dobálózhatok itt mindenféle őrzőkkel, meg protektorokkal... mármint a szavakkal.
Vissza az elejére Go down
William Douglas
Protektor, Harcos
William Douglas

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 102
◯ HSZ : 911
◯ IC REAG : 813
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 Tumblr_o447nrBXyw1qbwrnuo5_500
Re: Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) // Szer. Márc. 13, 2013 7:57 pm

Felnevetek Peter visszakérdezésére. Mintha tekintetem is gondterheltségtől mentesen, felszabadultabban csillanna ma, most, hogy végre kicsit leültek a dolgok... ideig-óráig.
- Amelyik izgalmasabb! - Egyértelmű. Azért megértően szusszanok, megemelve a söröm felé, mielőtt bele nem kortyolok.
- Nem egyszerű egy nő, az már biztos. Hogy sikerült összeakadnotok? - lehet, túl bizalmasakat kérdezek? Meglehet, de nézze el nekem mindenki - évtizedek óta itt dekkolok, ismerem az erdő minden fáját és vadját, a városka lakóinak javát... ha nem bukkannának fel új arcok, már rég harakirit követtem volna el kínomban. A látszat ellenére igénylem a változást ebben az állandóságban.
Oké, annyira azért nem, hogy fél perc nyugtom ne legyen. A megtorpanó pasasról süt, hogy miféle és nem nagyon rémlik, hogy láttam volna a képét errefelé.
Peterre pillantok bocsánatkérőn és egyben kissé értetlenül is, mintha csak a véleményét kérném ki: "Bevegyük?"
- De, az volnék. És maga...? - Tekintek fel a farkasra kérdő komolysággal, magamban nem tudva mire vélni ezt a fajta érdeklődést, de talán kiderül mindjárt.
Vissza az elejére Go down
https://viennemoore.tumblr.com/northstar
Peter Mansfield
Informátor
Peter Mansfield

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 41
◯ HSZ : 98
◯ IC REAG : 111
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 Tumblr_ottgffxLfN1w3ijdpo4_400
Re: Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) // Pént. Márc. 15, 2013 4:13 pm

Az őszintébb verzió mindig izgalmasabb... ezért is lehet, hogy ő megmarad mindig valahogy az unalmas szürkeségben a legtöbb ember számára. Most azonban, mielőtt még kilépne ebből a cipőből, csak szórakozott mozdulattal teker egyet az üvegen, aki ugyebár a keze ügyében van. Mintha legalábbis japán volna, és nem szabadna az ital "arca" felől innia. Valójában azonban ennek nincs más funkciója, minthogy megforgassa a fejében is a dolgot, melyik része érdemel említést. Végül csak summáz:
- Belesulykoltam a lényeget. Ami a túléléshez kell, megjegyezte. A többit majd valószínűleg nyomatékosítani kell párszor. Csak az alagsorban háromszor eltévedt, és fonalra bontott egy párnahuzatot a társalgóban.
Nem az eszéért szeretjük Charlie-t és ő meg külön marketinget sem fog csinálni neki, ezt megfogadta. A macskafélék is úgy éltek túl, ahogy eddig a nő: túl aranyos hozzá, hogy kihaljon. És nem mellesleg közepesen jó szakember.
A kérdés pedig teljesen érthető, akkor is, ha neki a "vidéki" ember közvetlenségéhez eddig nem nagyon volt szerencséje. Ha volt ezer dolog is, amiért gyűlölhette Miamit, amellett mindig ott volt a számára igencsak kellemes felállás, hogy többnyire megelégedtek az ottaniak a nagyvárosi, kollegális kapcsolattal. Többnyire. Igencsak nagy kivétel volt ez alól az épp szóban forgó szőke hölgyemény.
- Együtt tanultunk, igyekeztem nevelni rajta, aztán valahogy mindig megtalált. Ahogy a mellékelt ábra is mutatja ezen jó szokásával most sem hagyott fel. - a színtelen szarkazmus tökéletesen átüt a mondandóján, tanulás alatt meg sejthető hogy nem a jogi kart érti. Aztán itt a helye egy apró szünetnek, amivel elejét veszi a következő mondatának. Ugyanis, ha már kapott sört, akkor már tesz a fogyasztása érdekében is. Valahol közben sikerül bemásznia az érzékelése határába az új arcnak... mert határozottan új.
Egyrészt már csak szakmai kötelességtudatból sem fog itt ágálni a közösködés ellen - hangosan vagy metakommunikálva Will felé, másrészt mert kíváncsi is. S nincs is annál egyértelműbb jelzés, minthogy némi pillantásváltás után pár, hangos milliméterrel arrébb húzza a tulajdon székét, helyet adva a harmadiknak. Nem mintha eddig nem tudott volna elférni az üres széken Jerry, ha nagyon akar, de na.
Vissza az elejére Go down
Jerry Burke
Wagabond
Jerry Burke

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 320
◯ HSZ : 21
◯ IC REAG : 23
Re: Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) // Szer. Márc. 20, 2013 5:57 pm

Látom én, hogy valami bizalmas beszélgetés kellős közepén vannak. Vagy ha nem is bizalmas, attól még beszélgetés, de franc se tudja, hogy mikor lesz lehetőségem legközelebb beszélni a protektorral, szóval ha már itt van ez a nagyszerű alkalom, akkor nem fog különösebben álmatlan éjszakákat okozni, hogy közbepofátlankodok a két fazon dolgába.
A válaszára bólintok egyet, remekül felismertem, szóval már veszem is át a korsómat egyik kézből a másikba, hogy jobb kezemet nyújtsam felé.
- Jerry Burke. Én vagyok az a nyomozó, akit a fejesek küldtek, hogy kezdjek valamit az itteni helyzettel. Úgy volt, hogy felkeresem magát, de épp elkerültük egymást. Ki gondolta volna, hogy épp a helyi krimóban futunk össze. - Elmosolyodok ezen a váratlan fordulatot, még az ismeretlen fazonra is ránézek, hogy neki hogy tetszik ez a különös véletlen. Az, hogy mennyire is zavartam meg épp valami fontosat, nem igazán foglalkoztat.
Ha William elfogadja a kézfogást, akkor már nyúlok is a másik mellett lévő szék támlájáért, hogy könnyedén megfordítsam azt a asztalnál. Még úgy is sikerül nekiütnöm a szék lábát az ő székének, hogy odébb araszolt, egy hümmögésnyi "bocs"-csal konstatálom, majd végül sikerül is lovaglóülésben elhelyezkednem az asztalnál a széken. Így kényelmes, legalább rendesen meg tudok támaszkodni a támláján, a sörömet meg leteszem magam elő az asztalra. Most már azért eljut az agyamig, hogy hárman vagyunk és így mellőle, az idegen felé is kezet nyújtok.
- Szóval, az a nagy helyzet, hogy nem tudom mennyire beszélhetek nyíltan. - Nézek végig mindkét fazonon, igazából nekem halvány fogalmam sincs, hogy Peter micsoda, szóval kéne valami megerősítés, hogy megfelelő a hely és az idő, mert akkor lenne mit előadnom.
Vissza az elejére Go down
William Douglas
Protektor, Harcos
William Douglas

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 102
◯ HSZ : 911
◯ IC REAG : 813
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 Tumblr_o447nrBXyw1qbwrnuo5_500
Re: Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) // Kedd Ápr. 02, 2013 8:52 am

- Hm. - vonom fel egy szusszanás és egy fej-félrebiccentés féle-forma megnyilvánulás keretében a szemöldökömet. Csak reménykedni merek, hogy nem Eva leli meg azt a lebontott huzatot és kap enyhe szívrohamot, hogy mit is tettek a művével. Ahogy öregszik az ember, úgy lesz egyre szentimentálisabb.
Vajon nekem milyen gyagyám lesz? Már ha megélem és nem rohad le a tüdőm a bagótól, ahogy azt sok gyógyító megjegyezte már.
- A nyomatékosítás miatt ne aggódj, Abe és Maggie biztosan ellensúlyozzák majd a... szétszórtságát. - Keresnem kell azért jó szót a kelekótyaságra, hebrencsségre és ezek köbre emelt verzióira, amikkel leginkább jellemezni lehetne Charliet. Harcosként nem húzná sokáig, őszintén megvallom.
Azon meg felkacagok, hogy mindig megtalálta (megtalálja) Petert.
- Hja, szerencsére a protektorátusa minden adatát átküldte. Ami azt illeti, meglepően gördülékenyen ment a dolog... Talán gonosz elképzelés, de szinte ide hallom az örömtüzeket, most, hogy már nálunk van hivatalosan is. - Fejcsóválok nevetősen és a sörömbe kortyolnék, ha nem lépne az asztalhoz az ipse.
Menten tovaszökik a mosolyom is, helyére komolyság és érdeklődés költözik, az őszintébb fajtából.
- Nem mondták, hogy talán nem jó helyen keres? Minden esetre valóban... ki gondolta volna. - Nem tartom annyira lehetetlennek, hogy aki akar, megtaláljon, igaz, a Nemzeti Parknál ennek nagyobb az esélye, mint a rangommal járó irodában vagy az egyetem környékén. Muszáj magam odaszoktatni, azt hiszem.
A felém nyújtott kezet persze elfogadom, határozottan fogva rá Jerryére.
Mikor végre helyet foglal, kérdésére körbe kémlellek. Nem sokan vannak eme kora délutáni órán a kocsmában, legfeljebb a törzs és pár egyetemista, de azok sem köröttünk.
- Ne tartsa magában Mr. Burke, nem tesz jót az ember lelkének, ha sokáig elfojt dolgokat. - Ja, hogy esetleg Peterrel kapcsolatban kéne megerősítés? Legyen ennyi elég, vagy fűzzön hozzá a férfi, ha úgy érzi, meg kell erősítenie a jelenlétét. Azt nem fogom reklámozni, hogy a társam remekül tudja kezelni a hallott információkat, hát még, ha azok bizalmasak.
Vissza az elejére Go down
https://viennemoore.tumblr.com/northstar
Peter Mansfield
Informátor
Peter Mansfield

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 41
◯ HSZ : 98
◯ IC REAG : 111
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 Tumblr_ottgffxLfN1w3ijdpo4_400
Re: Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) // Csüt. Ápr. 11, 2013 12:40 pm

Ha kimondják, ha nem, tisztában van vele, hogy Charlie nem egyszerűen csak szétszórt. Néha fölöslegesnek is érzi azt az alkalmi nevelő tevékenységet, amit ki tudja miért eszközölni szokott rajta. Kár belé, ahogy mondani szokták. Mindenese inkább szó nélkül is hagyja ezt a kört, de azt, hogy a miami-iak ilyen gördülékenyek voltak nem bírja ignorálni. Igaz, egyelőre csak az egyik szemöldöke emelkedik meg az információ hallatán. Jellemző... pedig többnyire jellemzően olyan lassúak mint a sziesztázó csigák. Nem hiába az a déli klíma.
És úgy látszik elejét is veszi ugyebár a közbeékelt Jerry mindenféle más véleménynyilvánítási lehetőségnek a szöszi ügyében. De azért egy megjegyzés jár a harmadik személy érkezésének örömére, az emelt pohár pereme fölött mondjuk, a tőle várható félhangos cinizmussal
- Kicsi a világ.
Annyira nem nagy probléma egyébiránt, hogy nagy részben kikerül a kettős kommunikációjából. Így tökéletesen megfelel a helyzet, hogy míg a pasas Willel lekezel, ő a mustrálás legutolsó gyanúja nélkül mérje végig. A lekoccoltatott széklábtól a bútordarab nem rendeltetésszerű használatáig minden hasznos kis apróság, még az is, hogy eszébe jut vele is kezet fogni. Komolyan megtisztelő... Egykedvű bólintással be is mutatkozik, és nem kíván se domináns szorítást, se döglött halat eszközölni a rövid gesztusban.
És az a szörnyű szokását kapcsolja most be, hogy előzékenyen hallgat. A protektor véleménye szerint elég kellemesen éreztette, hogy nem kell az ő jelenléte miatt frusztrálódni. Kékes tekintetében az értetlenségnek halvány nyoma sincs, mindenképpen arra utalnak a jelek, hogy nem fog szörnyet halni a bizalmas információktól. Sőt.
Vissza az elejére Go down
Jerry Burke
Wagabond
Jerry Burke

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 320
◯ HSZ : 21
◯ IC REAG : 23
Re: Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) // Szomb. Ápr. 13, 2013 11:58 am

- Pedig egyébként mindig is így működött. Ha valakivel találkozni akarsz és férfi az illető, akkor keresd a kocsmában. Akárhol jártam, akármikor, ez mindig bejött. Csak mostanában olyan karót nyeltek az emberek, hogy inkább otthon üljenek. - Állapítom meg közvetlenül és egyébként teljesen meggyőződve arról, amit mondok. Azt hiszem van elég tapasztalatom háromszáz év alatt a férfiak szokásait illetően. Legalább is a saját szokásaimat tökéletesen ismerem, szóval máris szimpatikus nekem ez a Will, hogy ezek szerint ilyen hasonszőrűek vagyunk. Az mindig gyanús, ha valaki túlságosan elzárkózik mondjuk egy korsó sör melletti beszélgetéstől.
Nem igazán tűnik fel, hogy a másik fazon szavaiba cinizmus vegyül, csak egyetértő bólogatással nézek rá, hogy ez bizony így van. Csendesnek tűnik, szóval végül is nem sok vizet zavar. Hallom Will válaszát, de közben még mindig a mellettem ülő férfit figyelem, azon agyalok, hogy mennyire is bízhatok meg benne. Nem járja ez. Egyébként tekintetembe vegyülhet talán némi gyanakvás.
- Akkor gondolom maga is őrző Mr. Csendesfickó. - Buta mosoly jelenik meg a képemen, érezhetően nem akarom megsérteni, teljesen jóindulatú viccelődés az egész. Most, hogy teljesen meg vagyok elégedve magammal, belekortyolok a sörömbe és visszafordulva a protektor elé, leteszem azt ismét az asztalra. Beszéd közben végig ide-oda forgatom a poharat egyik kezemmel, mert én azért igénylem a mozgást, még akkor is amikor ülök és beszélgetek valakivel.
- Szóval az a lényeg, hogy sok őrző dolgozik az olyan helyeken, mint CIA, FBI meg légierő, meg ilyenek... bár a légierőt nem értem, de ki tudja, lehet tudnak valamit. Szárnyas farkasok vagy ilyesmi. Mindegy is. Nekem meg van egy főnököm, aki szerint itt nagy gebasz van, mert már felfigyeltek az FBI-osok, hogy itt valami nem smakkol. Hullanak a halandók, mint a legyek és ez nem oké. Volt is itt egy fazon, nyomozgatott, de most engem küldtek helyette, hogy elsikáljam a dolgokat. Értitek? Hogy eltussoljam és egy kicsit megnoszogassalak titeket. Nekem se fűlik hozzá a fogam, ha a farkas ölni akar, akkor ölni is fog, én már csak tudom. A joghoz se konyítok, csak mezei nyomozó vagyok, a jelentéseket is mindig a társammal írattam meg, plusz a húgom is érintett a dologban. Ő az egyik ilyen szellemi vezető az itteni falkában. De bármennyire is bassza a csőrömet a helyzet, azt mégse akarom, hogy kiderüljenek a dolgok, aztán a halandók folyton farkast kiáltsanak. Értitek? Szóval marha jó lenne, ha együtt tudnánk dolgozni és segítenétek kicsit. - És ezzel végignézek a két őrzőn, hogy nekik ehhez a kis monológhoz mi is a hozzáfűznivalójuk. Teljesen őszinte voltam, úgy gondolom elvárható, ha velük akarok dolgozni. Nem vagyok az a típus, aki sokat taktikázni, hogy csak elcsöpögtetem az információkat. Annál én sokkal egyszerűbb vagyok... mint egy baltanyél. Nekem fel se tűnik, hogy lazán váltok egyébként tegezésre, így valahogy bizalmasabb, és jobban megy a lehalkított hanghoz.
Ahogy számhoz emelem ismét a korsót, azért körbesandítok, hogy volt-e valaki hallótávolságban.
Vissza az elejére Go down
William Douglas
Protektor, Harcos
William Douglas

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 102
◯ HSZ : 911
◯ IC REAG : 813
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 Tumblr_o447nrBXyw1qbwrnuo5_500
Re: Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) // Szer. Ápr. 24, 2013 5:17 pm

- Nem nagyon van időm ilyesmire. - Felelek tömören arra, hogy a legtöbb ember otthon ülne karót nyelten.
Sörömbe kortyolok a romantikus szemezés közepette, melynek végkövetkeztetésén kénytelen vagyok elvigyorodni szolidan, elfojtva a megjegyzést magamban, mi szerint meglepően éles elméjű következtetést vont le a farkas.
Valahogy a következő kortynál már azon a tényen forognak a kerekek, hogy Peter Informátor. Anno én magam is eljátszottam a gondolattal, hogy ezt a "pályát" válasszam... izgalmasnak találom a mai napig az ő tevékenységüket, hisz sokan tudják róluk, hogy őrzők, de azt sosem, hogy mik is valójában. Ugyan úgy használnak mágiát, van némi harci képzettségük... Az ötlet egészen addig tartott ki anno bennem, míg a mentorom tarkón nem vágott, hogy márpedig belőled harcos lesz fiam, ha beledöglesz is.
Na de vissza ehhez a bundás ipséhez!
Odaadnám a fél karomat érte, ha jelen helyzetben tudnánk gondolatban kommunikálni Peterrel, akárcsak a farkasok, de nekünk nem adatott meg ennek a képessége sajnos. Így kénytelen vagyok Jerryre figyelni. Borzasztó.
- Ha a főnököd ennyire tenni akar a dologért, tartsa féken házon belül a dolgokat. - Egyáltalán nem fűlött a fogam hozzá, hogy egy ismeretlen ember okoskodjon bele a dolgainkba, ráadásul még csak nem is személyesen, hanem egy farkast küldve a nyakunkra. Nem tudom, lenézésből tették e vagy megfélemlítésnek szánták, de roppant mód teszek rá magasról, mit és hogyan akar itt ez a hím. Nekem egy kutya ne ugasson. - ahogy valamelyik mágus pár éve megjegyezte. Igaz, akkor még roppantul megvetettem érte, hogy "lekutyázta" a farkasokat, de most egy pillantás alatt sikerült megértenem, hogy egyáltalán nem a kimondott szavakon van a hangsúly a mondatot illetően.
- Nem a személyeddel van a problémám, ne értsd félre... De milyen jogon jön bárki ahhoz, hogy látatlanban beleszóljon olyan dolgokba, amikhez semmi köze? Hacsak nem egy felsőbb vezetés küldött volna. - Tekintek Jerry-ről Peter felé, hogy neki mi a véleménye vajon a pasasról, meg az egész helyzetről. Mi a francért küldene a felsőbb vezetőség különben is egy farkast? Nem, ez a fazon az FBI-tól jött, ahogy állítja, a főnöke meg egy suttyó paraszt, aki szeretné fontosnak érezni magát, de ezt a véleményt inkább megtartom magamnak.
- De mivel nem így van, nem áll módomban bővebb tájékoztatást adni a helyzetről és az FBI nagyvonalú... segítségéből sem kérünk.
Vissza az elejére Go down
https://viennemoore.tumblr.com/northstar
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7316
◯ IC REAG : 8924
Re: Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) // Pént. Május 24, 2013 2:59 pm

Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 Cooltext836692039_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Odile Lacroix
Renegát
Odile Lacroix

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 300
◯ HSZ : 388
◯ IC REAG : 432
◯ Lakhely : valahol a közel-keleten...
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 Mb05ue
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 Tumblr_njip8uakFa1rob81ao8_r1_250
Re: Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) // Csüt. Május 30, 2013 9:54 pm

RAVEN




Ezt nem hiszem el! Nem hiszem el, hogy a bátyám ennyire szőkének hülyének néz, meg hogy nem bízik bennem. Nem mondom, már eddig is sokat faggattam, húztam az agyát, hogy meséljen a korábbi barátnőiről, de valahogy mindig sikerült elterelnie a témát. Pedig nekem ne próbálja bemesélni, hogy gyerekkorától kezdve cölibátust fogadott, mert úgy sem hiszem el. Részben, mert pasiból van, részben, mert nem hülye, harmadrészt pedig mert a tesóm, mint az utóbbi fél évben kiderült, rohadtul hasonlítunk is egymásra, mind külső vonásokat tekintve, mind személyiségre, és magamból kiindulva, én se lennék képes ilyesmire – szóval valószínű, hogy ő sem.
Annyiban is hagytam a témát, hogy majd előveszem megint egy hónap múlva, hogy újra megpróbálkozzak vele, de akkor… Egyik nap, ahogy hazaértem, valami más volt. A házba belépve nem tudtam nem megérezni egy másik, idegen nőnek a szagát. Théo épp nem volt otthon, így nem tudtam hirtelen felindulásból letámadni, hogy ez meg mégis ki volt?! Mire pedig hazaért, én már lehiggadtam annyira, hogy ne tegyem szóvá a dolgot – kíváncsi voltam, vajon mikor fog magától megeredni a nyelve, de… úgy tűnik, arra várhattam. Már egy hét is eltelt azóta, az én kedvem pedig folyamatosan zuhant lefelé, mígnem végül valahol a bányászbéka segge alatt kötött ki.
Mi van, ha valamire készül? Ha már nem szeret? Ha a csaja ki fog túrni engem? Ha egyik nap hazaállítok, és Théo egyszer csak közli, hogy pakoljak? Mert kicsi a ház ennyi embernek, mert inkább mással osztaná meg a mindennapjait, mert… mert… mert eddig is képes volt nélkülem élni, oly sok hosszú évtizeden át, akkor most miért ne lenne képes? Mi van, ha emiatt a nő miatt ismét elszakadunk egymástól? Mert… mert a szerelmét választja a tesója helyett? Azt nem bírnám elviselni…
Sőt, már ezt a nagy lelkizést se, ami ez a nő okoz… Még csak nem is ismerem, de már mínuszból indul nálam! Viszont ez így nem állapot, Odette, kapd össze magad!
Így történt hát, hogy zsebre vágtam a pénztárcámat meg az irataimat, felkaptam egy vékony kabátot, leakasztottam a kocsikulcsot a helyéről, s útnak indultam – én bizony ma este italba fojtom a bánatom. Nem érdekel, hogy a bánat tud úszni, csakazértis bele fogom fojtani a kis rohadékot, az már szent! Meg sem álltam az első kocsmáig, ami útba esett. Leparkoltam a kocsit az épület elé, majd betrappoltam, félig leeresztett pajzzsal. Csak úgy csattant az ajtó utánam, épp hogy nem szakadt ki tokostól a helyéről, de most ez sem érdekel. Na jó, máskor se érdekelt volna, de most még annyira se. Határozott léptekkel a bárpulthoz sétáltam, majd lazán a pultra könyökölve, halál komoly fejjel leadtam a rendelést:
-Egy üveggel a legtöményebből, meg mellé kísérőnek egy korsó sör. És… -fordultam kissé hátra, hogy körbenézzek, hol van még szabad hely…
Hát naná, hogy telt ház volt! Ugyan mi lenne péntek este… Ha már szabad asztal nem volt, találomra ráböktem az első asztalra, ahol még találtam szabad helyet- Oda kérem, ahhoz az asztalhoz, ahol az a raszta hajú fószer ül. Tudod mit? Inkább legyen két korsó… -azzal már ott is hagytam, had tegye a dolgát.
Ahogy közelítettem az asztalhoz, s megéreztem a másik farkas energiáit, úgy húzódott egyre szélesebb mosolyra a szám. Óóó… Szép estének nézünk elébe, egy sorstárs!
-Szabad ez a hely? –tettem fel a költői kérdést, ahogy rátámaszkodtam az egyik szabad szék támlájára, de aztán meg se vártam a választ, azzal a lendülettel kihúztam, s már le is huppantam a helyre.
-Odette vagyok, örvendek! –nyújtottam kezet a férfinak- …és ha a pincér még ma ideér vele, akkor te leszel az a szerencsés nyertes, aki vendégem vagy egy sörre, mert csak az ökör iszik magában, igaz?
Vissza az elejére Go down
Raven Sutter
In Memoriam
Raven Sutter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 266
◯ IC REAG : 293
◯ Lakhely : Alaszka Fairbanks
Re: Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) // Pént. Május 31, 2013 3:10 pm

Odette e’Lemaître


Asszem kijelenthetem, hogy ez a hét nem az enyém. Ash még mindig dühös, az a két Őrző kis híján szétkapott, Paul hülyének néz a múltkori "lógásom" miatt... Bakker... Még jó, hogy azért akad pár személy, aki némi fényt hoz a sivár napokba, de most!!! Úgy örültem ennek a szabadnapnak, mint majom a farkának. Nem mozdultam ki egész nap a lakásból. Farkasom izgága morgolódására vettem csak erőt este felé, hogy oké, kimozdulunk, csak hagyjon már! Egy bőrkabát, egy fekete ujjatlan, egy sötétebb kék farmer, lánc az oldalon, bőrkarkötők a csuklókra, nyaklánc a nyakban, Martens bakancs, és az elmaradhatatlan sapek.
Némi pénz, iratok... Az utcákat róva nézelődtem az éjszakai mulatozásba fogott halandók között. Baromi egyedül éreztem magam, de talán ez nem is baj. Most ez az egyedüllét egész elfogadható volt. Nem az a maró magány, inkább... inkább az a sivár csend.
Nem tudom már, pontosan hogy, és miként kerültem be az O'Connorsba, csak azt vettem észre, hogy három whiskey-s pohár, két rövid, és két üres sörös korsó várakozik mellettem. Az előttem lévő mogyorós tálkából szemezgettem, s közben egy tollal az előttem fekvő szalvétát díszítettem mindenféle sebtében jött mintával. A zene szólt, a nyüzsgés ment, én meg még mindig nem érezve az alkohol "könnyed" tartalmát, belemerültem alkotásomba. Hallottam, ahogy csapódik az ajtó, valamiért erősebben, a kelleténél, de nem figyeltem rá. Farkasom energiáival éreztette, hogy más farkas érkezett a csehóba, de annyira sem méltattam figyelemre, hogy felnéztem volna. Nem azért, mert bánatos lettem volna, vagy mert épp belemerültem az önsajnálat mély medrébe, egyszerűen most jó volt így. Kicsit megfeledkezni a világról, kicsit megfeledkezni a farkasokról, meg erről az egész hülyeségről... Egy kicsit embernek lenni.
Csakhogy árnyék vetült szalvétámra, és akaratlanul is, de felnéztem. Farkasom nyugodtan nézte a másikat, sőt, egyenesen érdeklődve. Egy kóbor!
Pajzsom totálisan lent, valahogy megszoktam már így. Kicsit jobban megvizsgáltam, ahogy a székre támaszkodott. Hmm... szép hölgy. Mi tagadás, férfiból vagyok, na! És eléggé csinos hölgy szemelt ki magának, persze, hogy ezek után megnézem!
Mikor a székről kérdez, bólintok, bár rájövök, anélkül is helyet foglalna.
Kezét nyújtja, s én el is fogadom. Határozott kézfogás történik, és észreveszem, milyen puha keze van.
- Üdvözlet, Odette! Raven vagyok!
Szólására csak egy sanda pillantást vetek a felsorakozott poharakra.
- Hát, akkor én egy marha nagy ökör vagyok. De köszönöm a meghívást. Viszont, nem fordítva kellene történnie? Én szemelem ki, foglalok helyet szó nélkül, és hívom meg egy italra? - kérdezem, és egy széles mosoly húzódik végig a számon.
A csapos azonban "közbeszól", a megrendelt italokat elénk teszi. Az üres poharakat csörömpölve teszi a tálcájára, majd azt nézve, milyen állapotban vagyok, vet egy "Vigyázzon!" pillantást a lányra, majd visszamegy a pult mögé.
Vállat vonok, az embereknek fogalmuk sincs arról, hogy 300 évesen, norvég vérrel, vérfarkasként talán a kelleténél azért, jobban bírom az alkoholt, mint mások.
Vissza az elejére Go down
Odile Lacroix
Renegát
Odile Lacroix

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 300
◯ HSZ : 388
◯ IC REAG : 432
◯ Lakhely : valahol a közel-keleten...
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 Mb05ue
Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) - Page 5 Tumblr_njip8uakFa1rob81ao8_r1_250
Re: Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) // Vas. Jún. 02, 2013 2:12 pm

Na szuper, helyem már van, bár meg se fordult a fejemben, hogy egyáltalán nem-et mondana. Akkor is itt ülnék, max. előtte őt elpateroltam volna.
-Hát, Raven, ezek szerint úgy tűnik… -biccentek az üres poharak felé- És tény, hogy valóban idillibb forgatókönyv lett volna a te verziód, de ha már egyszer így alakult, üsse kavics! Majd legközelebb fordítva csináljuk. Vaaagy… Ha gondolod, még kimehetsz, aztán szépíthetsz, majd meglepődök, mint ha először látnálak, ígérem! –teszem hozzá vigyorogva- De ha nem, az se gáz. Már úgy is megszoktam, hogy napjaink pasijai ilyen töketlenek… -vontam vállat.
Ahogy a pincér visszatért az italokkal, magamhoz intem, majd bővítek a korábbi rendelésen.
-Egy vödör vizet is hozna az úrnak? Igen, nem kancsóval, vödörrel, legyen szíves, merci beaucoup! –felelem, azzal már fordulok is vissza Raven felé a magyarázattal- Ha már te magad is ráerősítettél az állításra, az ökrök amúgy is vizet isznak.
Azzal nem is szaporítom tovább a szót, az egyik sört a férfi elé tolom, amennyiben még nem szolgálta volna ki magát, azzal koccintásra emelem a korsót. Legalább amíg a vödör ideér, legyen mivel…
-Santé!
Kocc, aztán húzóra majdnem meg is ittam az egészet, csak egy kevéske sör lötykölődött a korsó alján. De áhh… ez most jól esett! Kezdésnek jó, viszont azt hiszem, az a tömény se fog ártani. Mit is hozott a pincér végül? Vodka? Rum? Abszint? Á, abszint… ilyet erőset még nem ittam, de egyszer mindent ki kell próbálni, nem igaz? Kibontom, majd töltök is a következő körre belőle.
-Szóval, Raven… Veled mi a szitu? Elpatkolt a tengerimalacod, otthagyott az asszony, a szerelmed épp mással készül házasodni, a főnököd a munkahelyen egy idióta barom, a lottón minden számot 1-gyel rontottad el… talált vagy kihagytam valamit?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Két-Háromfős Asztalok (O'Connors) //

Vissza az elejére Go down
 

Két-Háromfős Asztalok (O'Connors)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

 Similar topics

-
» Két-Háromfős Asztalok
» Asztalok
» Asztalok a galérián (Upper)
» Asztalok az első helyiségben
» Asztalok a táncparkett körül (Upper)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Játéktér :: Fairbanks :: Szórakozás :: O'Connors Pub-