KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Bianca Giles Tegnap 10:07 pm-kor
írta  Jackson Carter Tegnap 10:48 am-kor
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Egon Candvelon Pént. Júl. 05, 2024 7:30 pm
írta  William Douglas Vas. Jún. 30, 2024 7:25 pm
írta  Bruno Manzano Csüt. Jún. 27, 2024 9:25 am
írta  Bianca Giles Vas. Jún. 23, 2024 6:40 pm
írta  Theodora Zoe Morano Vas. Jún. 23, 2024 11:25 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Csüt. Május 23, 2024 11:01 am
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Ápr. 24, 2024 8:03 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
írta  Alignak Hétf. Márc. 25, 2024 10:18 pm
Bianca Giles
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 I_vote_lcapBiliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 I_voting_barBiliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 I_vote_lcapBiliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 I_voting_barBiliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 I_vote_rcap 
Alignak
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 I_vote_lcapBiliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 I_voting_barBiliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 I_vote_lcapBiliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 I_voting_barBiliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 I_vote_lcapBiliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 I_voting_barBiliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 I_vote_lcapBiliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 I_voting_barBiliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 I_vote_rcap 
Jackson Carter
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 I_vote_lcapBiliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 I_voting_barBiliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 I_vote_lcapBiliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 I_voting_barBiliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 I_vote_rcap 

Megosztás

Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 Empty
 

 Biliárdasztal és környéke (O'Connors)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7320
◯ IC REAG : 8928
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Vas. Ápr. 08, 2012 10:31 am

First topic message reminder :

Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 3816fc4ccb4fd4ae5cd49977cf6e9a54


A hozzászólást Admin összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 19, 2014 3:34 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 Empty
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 Empty
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 Empty
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 Empty
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 Empty
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 Empty
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 Empty
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 Empty
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 Empty
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 Empty
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 Empty
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 Empty
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 Empty
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 Empty
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 Empty
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 Empty
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 Empty
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 Empty
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 Empty
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 Empty
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 Empty
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 Empty
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 Empty
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 Empty
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 Empty
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 Empty
SzerzőÜzenet
Adam Revenor
Harcos
Adam Revenor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 61
◯ HSZ : 520
◯ IC REAG : 577
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : sötétszínű "Columbo" kabát
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 Mb05ue
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 15-1385982335
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Szer. Dec. 18, 2013 9:29 pm

- Lehet, hogy ritka, de most gondold el, ha a lehető legrosszabb időben üt be. Amikor hirtelen menekülnöd kell, vagy hasonló, csak nem tudsz... szóval érted. Mondjuk jónak magyarázom...
Azt hiszem kezd beütni az alkohol, a szükségesnél többet beszélek. Mondjuk tény, elég rég volt már, hogy valaha ilyen mennyiségű alkohol környékére merészkedtem. Nem voltam anti-alkoholista, de azért nem is egy kocsmaszivacs. Annyit pedig nem ittam, hogy teljesen aklimatizálódjak egy hirtelen jött, nagyobb mennyiséghez. Mindenesetre... hoppá, csak nem elkezdtem szocializálódni így egyik napról a másikra?
- Amúgy tudod mi a szép ebben, amit elmondtál? Hogy teljesen általános dolog, átlagos életszabály. Ami nem fejlődik, nem halad, az előbb utóbb pusztulásra ítéltetik. Mindegy, ő mennyire érzi úgy jól magát, előbb vagy utóbb bekebelezi, ha nem tud újulni.
Halkan kuncogok. Na igen, én meg a türelem... néha túlságosan is fagyos voltam, az az igazság. Főleg olyan pillanatokban, amikor nem kellene.
- Köszi - mosolyogtam.
Na igen, nem voltam valami nagy biliárdjátékos, de legalább igyekeztem. Az már valószínűleg elég nagy haladás volt, hogy nem fordítva tartom a dákót. Mindenesetre a tapasztalat hiányát ez nem képes ellensúlyozni, szóval elég csúnya vereség lett a vége. De hát ez van, előfordul. Odette aztán átjön, megbeszélendő a továbbiakat. Hát játszani... valahogy úgy érzem a következő ivászatnak lehet meglenne a végeredménye némi pulykavadászat közepette, szóval talán jobb lenne másként folytatni.
- Semmi gond, én se adtam a lövészeten előnyt - mosolygok vissza, aztán vázolom a programot. - Szerintem telepedjünk le valahova inkább, mielőtt még túl sok lesz az ital és céllövészetbe fajul. Természetesen hozom is a második kört... addig keress helyet.
Szóval mentem is a pulthoz, hogy intézzem a következő kört... viszont nem egyenlően. Holnap elég komoly megbeszélésem lesz Willel, szóval nem ihattam le magam, mert nem venné jól ki magát. Viszont ökör iszik magában alapon hoztam magamnak is sört, míg Odette-nek maradt a tömény. Kissé hosszú éjszaka lesz, de nem bánom... mert valahol sejtettem, hogy hosszú ideig nem lesz hasonló, kellemes élményben részem...

//én köszönöm onee Smile//
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7320
◯ IC REAG : 8928
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Csüt. Dec. 19, 2013 11:06 pm

SZABAD TERÜLET
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Darren Northlake
Vérvonalfő
Darren Northlake

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 1999
◯ IC REAG : 2027
◯ Lakhely : valahol Alaszkában
◯ Feltűnést kelthet : végigtetovált karok, ezüst fülbevalók, gyűrűk, karkötő, nyaklánc
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 Cwvam61lhomr6dpggpwe
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Hétf. Ápr. 14, 2014 6:01 pm


Nolan & Dé


Megint az O'Connorsban kötöttem ki, pedig James távozása után szinte megfogadtam, hogy ide a következő ötven évben be nem teszem a lábam. És mégis... Túlcsorduló szentimentalizmusom addig nem hagyott nyugtot, míg be nem jöttem, a várt összeomló hatás azonban elmaradt. Tompán, lüktetően fájó nosztalgiát éreztem, ingert viszont nem, hogy sarkon forduljak és távozzak.
A pultnál kértem egy korsó sört, majd hátra mentem a biliárasztalokhoz játszani. Volt valami komor ünnepélyesség a hangulatomban, de a harmadik korsó után már enyhült a nyomás a mellkasomon és kezdtem egy kicsivel szebbnek látni a világot.
Tudom, hogy csak akkor leszek tényleg jól, ah már sok idő eltelt, vagy valami apró jelzést kapok attól a hisztis cédától, hogy minden oké vele. Hogy tényleg él és csak lelépett. Valahol félek, hogy valójában meghalt és az agyam kegyetlen játékot űz velem azért, hogy tompítsa a fájdalmat. Nagyon csapongok ide-oda mostanában reménykedés, feladás és félelem között méghozzá úgy, hogy mindezt erőnek erejével igyekszem rejteni a világ elől. Mindenkit persze nem csaphatok be, Victor, Ryan és Jenny átlátnak a szitán.
Félig-meddig figyeltem csak a játékra, ami meg is látszott. Igaz, a csaj - mert miért ne nők ellen játsszak - nem vezetett sokkal, de tény, hogy vesztésre álltam. Nem csigázott fel a tudat. Semminek se volt már tétje, csak arra vágytam, hogy valami rántson vissza ebből a zsibbadt, tompa állapotból.
Vissza az elejére Go down
Nolan Dixon
Falkatag
Nolan Dixon

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 127
◯ HSZ : 7
◯ IC REAG : 9
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Hétf. Ápr. 14, 2014 6:20 pm

Darren és Nolan

Szinte vidáman tértem be az O’Connorsba néhány fiatal társaságában, akiket pár hónapja korrepetáltam pénzügy- és számviteli ismeretekből. Szegényeknek elég nehezen ment az egyetem, elég sok problémájuk akadt a tárggyal, de igyekeztem a lehető legjobb szaktudással segíteni őket a számok útvesztőiben.
Mivel egy vizsgájuk –amire én készítettem fel őket – egész jól sikerült, annyira örültek, hogy rávettek egy italozásra. Betöltötték már a huszonegyet, ezért is mentem bele a meghívásba, meg egyébként is szerettem barátkozni másokkal, még annak ellenére is, ha nem igen szerettem saját magamról beszélni.
A Pub-ban félhomályban tűntek fel ismerős és ismeretlen arcok, akit biztosan felismertem, az egyik pincérnő volt. Le is telepedtünk a pult mellett, majd rendeltünk egy kör tequilát. Azt követően felpörögtek az események, rendeltünk még kettőt és bő fél óra alatt ürítettük is a poharainkat. Ami azt illeti, nem voltam hozzászokva a tömény alkoholokhoz, inkább boroztam vagy sört ittam, a tömény italok közül is csak a whiskeyt szerettem. Ezek a srácok azonban annyira rá akartak beszélni erre a mexikói különlegességre, hogy beadtam a derekamat és igyekezve megfelelni a huszonegyedik század elvárásainak, kipróbáltam a kalapos italt. Ennek meg is lett az eredménye, a negyedik italt követően már fülemig ért a vigyorom és akkor jött el az a pillanat is, hogy meglátogassam a mosdót.
- Máris jövök, el ne tűnjetek. –
- Addig rendelünk még egy kört Nolan. – Szólt utánam az egyik srác, s úgy tűnt, hogy a fiatalok nagyon jól érezték magukat egymás társaságában. A mosdót célba véve feltűnt egy ismerős arc a biliárd asztaloknál. Jól ismertem Darrent, Jennifer bátyja volt és Ő intézte a falka ügyeit mostanában. Nem irigyeltem a srácot, túl sok teher hevert a vállain.
A mosdót öt perc alatt megjártam, majd úgy döntöttem, hogy meglátogatom az ismerős arcot, aki nem tűnt túl vidámnak. Nem vigyorgott úgy, mint én, az biztos.
- Szia Darren! Hogy vagy?- Mosolyogva lépkedtem közelebb, majd barátian nyújtottam felé a kezemet, ha elfogadta a kézfogásomat. Azután vettem szemügyre a hölgyeket az asztal körül, akik szintén ittas állapotban méricskélték az asztalon szétterülő golyókat.
- Figyelj csak, nem iszol meg velünk egy sört? Meghívlak egy italra! Na? Gyere! – Meginvitáltam egy sörre, ha volt kedve megszabadulni a biliárdtól.
Vissza az elejére Go down
Darren Northlake
Vérvonalfő
Darren Northlake

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 1999
◯ IC REAG : 2027
◯ Lakhely : valahol Alaszkában
◯ Feltűnést kelthet : végigtetovált karok, ezüst fülbevalók, gyűrűk, karkötő, nyaklánc
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 Cwvam61lhomr6dpggpwe
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Hétf. Ápr. 14, 2014 6:55 pm

Hozzászoktam, hogy több falakbéli is megfordul a helyen és hogy tulajdonképpen a vendégek fele a mi körünkből került ki, de hát főleg ezért is volt ez a hely. Ismerősök jönnek-mennek, annyi az új, hogy már a betolakodók is errefelé lébecolnak. Elmondhatatlanul örülök, hogy ilyen simán ment az összevonás, ezért nem bírok elég hálás lenni Tupileknek, pedig mi minden szarságra fel voltam készülve lelkiekben!
Nolan felbukkanása se kavart bennem nagy port, láttam, amikor a mosdó felé ment, ahogy korábban az érkezését is érzékeltem. Szerettem figyelni, hogy éppen kik jöttek-mentek, Dee akár megfigyelőnek is felvehetne. Na, nem mintha nem lenne elég munkám, és ráadásul az ilyen élvezeteket még halmozni se akarom.
- Hali! - köszöntem a srácnak, és fel is egyenesedtem az asztaltól, a felém nyújtott kézre viszonyt megtorpantam kicsit. Hát, öcsém, ezt most meg fogod szívni, meg azt, hogy nem akarok bunkó lenni, pláne ennyi ember előtt nem, mert ha ketten lennénk, még kimagyaráznám, de így... Az üdvözlő, vidám mosoly után hülyén nézett volna ki elutasítani a kézfogást.
Ami ellen amúgy semmi kifogásom nem volt, csak Nolannek lesz vele baja. A jobb kezem mutató- és kisujján ugyanis ezüst férfigyűrűk díszelegtek. Hülyén vette volna ki magát, ha elkezdem őket sebtében lehuzigálni, szóval illa berek, náda kerek: kezet fogtunk. Annyit tudtam enyhíteni a kézégetésén, hogy nem szorítottam rá igazán és igyekeztem a legrövidebbre fogni a dolgot.
- Bocsesz! - húztam el kicsit a szám bocsánatkérőn, ami alatt halkan elmormoltam az egy szót, hogy csak ő értse. Szívás egy gyakorlott, gyakorló, edzésben lévő Fakírral kezet fogni... vagy legalábbis velem egy nem-Fakír vérfarkasnak.
- Hazugan? Jól - vigyorogtam rá, minden pókerarcosságomat bevetve. - Okés - biccentettem az invitálásra és mentem vele a többi gyerekhez - jó, nekem azok a kölykök gyerekek voltak. ~ Ha meg akarod őket rontani, vagy egyiket zabálod, fedezlek ~ üzentem gondolatban rém komolyan, de a szemem elárulta, hogy ugratom. Egy bizonyos pontig, mert ha tényleg ilyesmire vágyna, tényleg falaznék neki. Hm, a jó Ikkuma, mi?
Odatelepedtem vele a kölkökhöz. Zsenge egyetemisták, tele tervekkel, álmokkal, vágyakkal... szerintem nem is sejtik, milyen könnyű mindezt megsemmisíteni, porrá zúzni.
Vissza az elejére Go down
Nolan Dixon
Falkatag
Nolan Dixon

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 127
◯ HSZ : 7
◯ IC REAG : 9
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Hétf. Ápr. 14, 2014 8:05 pm

Nem gondoltam, hogy a mosolyomat fájdalmas grimasz tűnteti el a képemről, a kézfogás egész egyszerűen rémes volt, szörnyen égető. Eltorzult vonásaimból Darren is láthatta, hogy nem ilyen fogadtatásra számítottam, és kellett pár másodperc, mire rájöttem, hogy mindezt csak az ujjain lévő gyűrűk okozták. Ha a bennem szunnyadó farkas rossz néven is vette ezt a kis véletlent, igyekeztem figyelmen kívül hagyni.
- Áú, ez aztán fájdalmas volt. – Megráztam a kezemet, majd tenyerembe pillantva figyeltem a belém égett, apró foltokat.
- Remélem ez nem marad meg, hogy tudod egyáltalán viselni azokat?- Böktem pillantásommal a gyűrűkre, hisz nem igazán értettem, hogy Őt hogy nem égetik meg az ékszerek. Azt már meg sem mertem kérdezni, hogy ugyan miért is hord ezüstöt magán. Ötleteim voltak rá, de úgy döntöttem, hogy azokat inkább megtartom magamnak.
- Oh, ez nem túl bíztató . – Elhúztam kicsit a számat, miközben Darren szemeibe fúrtam a tekintetem. Lehet, hogy nem voltunk a legjobb barátok és sokkal kevesebbet tudtam róla, mint Jenniferről, de érződött rajta az, hogy valami bántja. Persze, furcsa lett volna, ha azonnal elkezdem faggatni, egyébként sem tartottam jó ötletnek, ismerve a habitusát. Abban viszont biztos voltam, hogy valamiféle köze lehet hangulatának a falkával történtekhez, s erre a gondolatra már az én kedvem is rosszabb lett. Mindezt azért igyekeztem nem kimutatni, s annak ellenére, hogy elég sok kérdésem lett volna a történtekkel kapcsolatban, egyet sem tettem fel. Úgy döntöttem, hogy ez az est legyen egy igazán jó, beszélgetős, sörözős és kikapcsolódásra alkalmas est.
- Ez a beszéd. – Vállon veregettem, mert azért már nálam is jócskán hatott az ital, éreztem is, hogy bármire képes lennék, ha kell, még a fejemen is pörögnék. El is indultunk a fiatalok felé, három srác és két csinos lány volt köztük, Darren gondolataira egyik szemöldököm a magasba szökkent és rápillantottam. ~ Ugyan már, a tanítványaim, jó gyerekek. Nem bántjuk őket. ~ Üzentem vissza, s már meg is érkeztünk a pulthoz. A srácok már jócskán be voltak állva az italtól, vígan intettek Darrennek, a csajok oda is léptek hozzá, és – ha nem tiltakozott – egy-egy puszit nyomtak az arcára.
- Szép tetkó. – Jegyezte meg az egyik, miközben végig mérte Darrent, egyértelmű volt, hogy neki nem a korrepetáló tanár, hanem az izmos, tetovált farkas jön be. ~ Amúgy is Te jössz be neki, ha gondolod…tartom a frontot, míg ti..~ Nem fejeztem be a gondolatot, csak egy félmosolyt küldtem a cimbora felé, majd a pultra könyököltem és leintettem a helyiség egyik legszebb pultos lányát.
- Szépségem, kérnénk két sört, és – gyors számolást követően hozzátettem – hat tequilát. – Leadtam a rendelést, majd a srácokra pillantottam, akik már tiltakozva rázták a fejüket. – Nem nem Nolan, már sokat ittunk, indulunk haza, gyertek csajok! – A srácok próbálták elrángatni a Darren felől érdeklődő fiatal diáklányokat, de csak a zenegépig sikerült őket elhúzniuk. Fel is nevettem.
- Haver, ezek a csajok odavannak érted, pedig még meg sem szólaltál. – Közben elé toltam a megrendelt italok egy részét, másik felét magam elé húztam.
- Úgy néz ki, hogy ketten maradtunk ezekre az italokra. – Én is helyet foglaltam a bárszéken, majd vetettem egy pillantást a zene gép körül tomboló fiatalokra. Jó érzés volt látni őket, egy kicsit eszembe jutottak a régi, fiatalkori emlékeim.
- Bejön neked a szőke, mi? – Vigyorogva folytattam a társalgást Darrennel , miközben a só és a citrom után nyúltam.
- Nekem is bejönnek, de az érettebbeket jobban kedvelem. A te húgod..Jenny, na ő egy igazán dögös bige. És ha nem lennél a bátyja, megdönteném. – Vigyorogva nyúltam a cigim után, már annyira elvette az ital az eszem, hogy szavaim már súrolták az úriemberség határait is. Pedig legyen mentségemre, sosem voltam egy nagy kujon, mindig is tiszteletben tartottam a nőket, Jennyt is, de valahogy ilyenkor nem tudtam eltitkolni, hogy bejön a testvére.
Vissza az elejére Go down
Darren Northlake
Vérvonalfő
Darren Northlake

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 1999
◯ IC REAG : 2027
◯ Lakhely : valahol Alaszkában
◯ Feltűnést kelthet : végigtetovált karok, ezüst fülbevalók, gyűrűk, karkötő, nyaklánc
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 Cwvam61lhomr6dpggpwe
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Hétf. Ápr. 14, 2014 9:02 pm

- Fakír vagyok, pajtás - vigyorodtam el, ezúttal tényleg őszinte jókedvvel. - Ciki lenne, ha ez megkottyanna.
Arra, hogy nem hangzik jól a helyzet, csak vállat vontam, mintegy: volt már rosszabb is módon. És egyébként is, ha már hozzám csapódott és megtette azt a szívességet, hogy a jelentétével elterelgette a gondolataimat, hát engedtem ennek a dolognak. Láttam és éreztem rajta, hogy van egy rakás kérdése, mégis hallgatott. Sejtettem, miféléket kérdezett volna, azt meg pontosan tudtam, hogy én mit felelnék, ez a folyamat pedig az este és a hangulat elbarmolásához vezetett volna, szóval nem biztattam kérdezésre.
Váll lapogatás, nem bántjuk a kicsiket... Lebiggyesztettem a szám, mint akinek szétrombolták a légvárait, de eléggé túljátszottam ahhoz, hogy leríjon rólam, ezt nem gondolom komolyan.
Volt két lány is a társaságban... Ó, és az egyik szőke! Hát ez az este kezd jó lenni! Egy intéssel köszöntem nekik, a puszikat természetesen nem utasítottam vissza, hülye lettem volna, somolyogva fogadtam őket.
- Kíváncsi vagy a többire is? - kérdeztem vissza élből, amikor megdicsérte a tetoválásomat. Mosolyom és tekintetem tele ígéretekkel, de egyelőre csak egy hosszú pillantás, majd ittam pár nagyobb kortyot. ~ Fiatal még az éjszaka, de kicsit később lehet...
Úgy szakítottam el a tekintetem a lányétól, mintha közben egyik ujjammal az állát cirógattam volna, szép búcsú, sok ígéret, de a felszín alatt... ez maximum egy kaland lehet. Könnyedén ki is verem a fejemből, ha később még itt lesz és eszembe jut, talán kihasználom az érdeklődését.
Nolan leadja a következő kör rendelését, mire a diákok berezelnek és elszelelnek, puhamájú banda! Piszok jól szórakozok azon, ami azt illeti, ahogy a srácok, mint valami féltékeny tacskók igyekeznek elvonszolni a lányokat. Pedig erre semmi szükség nem lenne, ha... nem is tökösebbek, de hímebbek lennének. Egyébiránt magamról nem tartottam azt, hogy nagy nőcsábász lennék, csak... összejönnek a dolgok néha.
Felnevettem Nolan szavaira.
- A rosszfiúsabbnak kinézők midig jobban izgatják őket - vontam vállat. - De komolyabbat a jófiúsaktól akarnak. Már amíg csak ránézés alapján ítélnek. Fellépés kérdése. - Tetoválás, gyűrűk, fülbevalók, nyaklánc, karlánc, sötét cuccok, láncos pénztárca és egy kicsikét tarajosabb haj. Full megtévesztő vagyok amúgy, mert tényleg csak azok tudják, hogy fele olyan elvetemült és vad se vagyok, mint ahogy a kinézetem sugallja.
Leülök az egyik szabad bárszékre, magamhoz ragadom az egyik korsót, meg két tequilát, éljen a testvéries osztozkodás.
- Az én májam bírja, edzésben van - vigyorodtam el, minden nagyzolás nélkül. Árnyalatnyi keserűség is rejtőzik a hangomba, mert bizony az utóbbi időben nem azért ittam, mert buliztam, hanem mert felejteni akartam kicsit.
- A szőkék a gyengéim - vallottam be a fejemet ingatva, majd felhajtottam az első pohár töményet. - Túl szexi a zöme.
Jenny említésére a szemöldököm magasba szaladt és Nolanre néztem, de úgy, mint aki először látja a farkast. Jó, hát eddig erről nem tudtam, egy picit meglepett, de igazából nem ütött szíven, a húgom jó nő, ezt tudom, és nem Olen vagyok, hogy üssek erre - még.
- Megdöntenéd - ismételtem lassan, szórakozottan. - Fantáziáltál is már róla? - Ezt nem tudom, miért kérdeztem. - Mióta jön be neked a húgom?
Hülye kérdés! Melyik hímnek nem jön be akár csak egy kicsit is, egy percre is?
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7320
◯ IC REAG : 8928
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Pént. Aug. 01, 2014 11:24 pm

Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 30a5lac
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Sofia Salucci
Falkatag
Sofia Salucci

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 213
◯ HSZ : 223
◯ IC REAG : 165
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Tetőtől talpig Nike cuccokat viselek általában, és fejhallgatót
Sose figyelj a színpadra, Te csak Táncolj! Ha táncolsz, a színpad fog figyelni Rád! Mert a színpad is Te leszel.
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Hétf. Szept. 01, 2014 4:45 pm

Signore e Signorina



"We will fight to the death!"


Cipőm sarkai halkan koppantak, ahogy szép lassan körbejártam a billiárd asztalt, majd a krétáért nyúlva bedörzsöltem vele a dákóm végét. Ellenfelemre felpillantva idegesítően sejtelmes mosolyt ültettem az arcomra. A nagydarab szakállas csóka idegesen morzsolgatta ujjai között a dákóját. Kisebb nézőközönség gyűlt már körénk, de láthatóan ez csak őt feszélyezte. Kikapni egy nőtől? Hát… nagyon ciki lesz. Szerintem már ő is érzi, hogy ezt a meccset csúnyán elbukta.
Imádok mások idegszálain táncot lejteni… képletesen is, így egyáltalán nem sietem el a lövésemet.
Könnyed fejmozdulattal rázom ki a szemem elől a hajamat, majd lehajolva az asztalhoz, becélzom az utolsó golyót az asztalon. Elég szerencsétlen helyen van látszólag, de pattintva simán beküldhetem a sarokba.
Nem remeg meg a kezem, miközben a dákóval meglököm a fehér golyót, és a kiszemeltnek koccanva az asztal szélének löki. Onnan kisebb sebességgel vált irányt, majd egyenesen a sarokban levő lyukba gurul, a fehér pedig komótosan begurul az asztal közepére. Felegyenesedve elégedett vigyor kúszik az arcomra, majd a dákóval a kezemben az ellenfelemhez sétálok, és a tenyerem nyújtom felé.
- Azt hiszem, az a százas engem illet! – A pacák vonakodva, de kikotor a tárcájából a gyűrött, ropogós dolcsit, majd mérgesen a tenyerembe nyomja.
- Köszi! – Tömöm a zsebembe a többi közé, amit eddig elnyertem a többi vállalkozó szellemű ellenfelemtől. Nem szép visszaélni a vérvonal képességemmel, de néha nekem is jár egy kis szórakozás, nemde? Eleget feküdtem bezárva a szobámba, azt a hülye sorozatot bámulva. Többszörösen is be akarom pótolni azt, amiről lemaradhattam abban a bő két hétben, mire újra szabadon járhattam, kelhettem.
- Nos? – Fenekemmel az asztal szélének dőlök. Ruhámról leporolom a kréta maradványait, majd körbepillantok.
- Még valaki? – Vigyorgok, miközben a sörömért nyúlva a számhoz emelem az alumínium dobozt, majd nagyot kortyolok az italból.
- Ugyan már srácok! Senki se mer kiállni ellenem? – Lényegében az O’Connors vendégseregletének a felét megkopasztottam már, így nem csoda, hogy a másik fele vonakodik kiállni ellenem.
Nagyot sóhajtok, egy pillanatra megérzem saját parfümöm illatát, majd lemondóan visszafordulok az asztal felé, hogy felpakoljam újra a golyókat az asztalra.
- Azt hittem errefelé tökösebb legények élnek… de úgy tűnik én se vagyok tévedhetetlen.. – Teszem fel a háromszöget az asztalra, majd halkan összekoccantva a golyókat, sorba visszapakolom…
Vissza az elejére Go down
Dominic Santoro
Renegát
Dominic Santoro

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 221
◯ HSZ : 153
◯ IC REAG : 138
◯ Lakhely : Fairbanks
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 24wr02t Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 Tumblr_oinqvyqs5v1uuir2po8_r1_250
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 RDulK
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Szer. Szept. 24, 2014 11:11 pm

Az O'Connors a kevésbé kedvelt helyeim közé tartozott, azon egyszerű oknál fogva, hogy a kocsmákat - legyenek bármily jól felszerelve, s megáldva nagy forgalommal - mindig is alantas, közönséges helynek tartottam.
Azt viszont el kellett ismernem, hogy ilyen helyen sok nekem hasznos információ is elhangzik, így habár kelletlenül is, de időről időre rászántam magam egy-egy jelenésre. Természetesen ehhez a közeghez igazítva alteregómat. Igaz, mindig csak a legvégső esetben mutatkoztam be, mert félő volt, hogy felbukkan egy falkatárs és belekontárkodik az előadásomba - amit ugyan utána kéjes élvezettel torlok meg, ám ennek ellenére a hiba elkövetésre került, én pedig lelepleződöm.
Hamis - de nem egykönnyen kopó - tetoválások mindkét karomon, fülbevaló a jobb cimpában, halvány, de jól látható heg a bal szemöldökömnél, sunyi, féloldalas mosoly és reszelős, több évnyi whisky fogyasztásról, cigarettafüstről árulkodó hang. Távolról sem hasonlítottam selyemfiúra, viszont a rosszéletűeket kifejezetten vonzottam. Sose lehet tudni, mikor jön jól pár képviselője az emberi csőcseléknek.
Az egyik boxban üldögéltem, pár kalandor fazonú motorossal, arról csacsogva, hogyan és mennyi füvet csempésztek már át Mexikóból. Szép karrier, egyszer talán hasznomra lesznek, vagy simán rács mögé juttatom őket. Sofiára már korábban felfigyeltem, ám mivel félreeső helyen ültem, valamint Eska köpenyét is magamra terítettem, így nem érzékelhette a jelenlétemet. Szórakozni jött, én pedig nem kívántam ebben megzavarni, s akkor sem szóltam vagy tettem semmit, amikor egyik asztaltársaságom magamra hagyott a többivel, mert játszhatnékja támadt. A legcsekélyebb figyelmet sem szenteltem neki.
Csevegtem tovább, hosszas perceken át, ittam, itattam, lassan az egész hálózatot ismertem, mikor visszatért a vállalkozó szellemű biliárdbajnok és közölte, hogy kifosztott lett. Meglehetősen alpári stílusban mesélte el a történteket, ami nem vall úriemberre, ám mivel jelenleg én se voltam, az, így együtt röhögtem bután-kárörvendőn a haverjaival. Szó-szót követett, a signorina pedig hergelte a jónépet, mígnem ott tartottunk, hogy nekem kell az éjszaka hősének lennem azzal, hogy visszanyerem a "ribanc" által eltulajdonított százast. Mert hogy én tudok játszani. Dominic Santoro soha nem alantasult volna addig, hogy részeg, verejtékbűzös és ostoba embereknek tegyen szívességet, Jack Black szemében azonban "spanok" voltak, így Oscar-díjat érdemlő vigyort varázsoltam arcomra és kipattantam a boxból.
- Na, gyere, szivi, mutasd mit tudsz! - sétáltam oda hozzá, hímtársaim nagy megelégedésére arcátlan magabiztossággal, s legalább ilyen kevés illendőséget mutatva mustráltam végig, holott egyáltalán nem most láttam először. Olykor eltöprengek azon, hogy ki kéne gyomlálnom gazként tetszelgő Jack Blackemet többi alteregóm körül, Elizabethemben is több az elviselhetőség számomra, mint benne, ám mit ér nemes művészetem kihívások nélkül? Jack pedig ezt megadta nekem, hát játsszuk el tökéletesen.
Köszönhettem volna gondolatban, hazánk nyelvén, ékesen, ám embert játszva nem illő, kiváltképp, ha nincs is okom rá. Szükség esetén kilépek szerepemből, addig azonban tökéletes előadást nyújtok.
Vissza az elejére Go down
Sofia Salucci
Falkatag
Sofia Salucci

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 213
◯ HSZ : 223
◯ IC REAG : 165
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Tetőtől talpig Nike cuccokat viselek általában, és fejhallgatót
Sose figyelj a színpadra, Te csak Táncolj! Ha táncolsz, a színpad fog figyelni Rád! Mert a színpad is Te leszel.
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Csüt. Szept. 25, 2014 2:11 pm

Az utolsó golyó kerül fel az asztalra, mikor meghallom a közeledő lépteket, aztán a hangot is. Mivel még háttal állok, nem láthatja a sanda félmosolyt, ami a szám szélére kúszik.
~ Ó bébi… élvezettel foglak megkopasztani. ~ Vigyorogtam magamban, miközben könnyedén megfordulva találtam magam szembe a férfivel. Széles vigyorral mértem végig őt, nyílt érdeklődéssel adózva testi adottságainak.
~ Nocsak, nocsak… ~ Két dákót vettem a kezembe, úgy indultam meg felé. Cipőim sarkai hangosan koppantak, mígnem odaérve hozzá mély levegőt véve magamba szívtam az illatát.
- Emlékeztetsz valakire. – Szólaltam meg könnyedén, miközben átnyújtottam neki a jobbomban pihenő dákót, de még nem engedtem el.
- Ő nagyon ügyesen használta a dákóját… - Engedtem el a dákót, kétértelmű megfogalmazásomat követően, majd ellépve mellette könnyedén megfordultam, és félrebiccentett fejjel mustráltam meg a seggét a ruhán keresztül.
~ Ezt a segget ezer közül is felismerném. ~ Állapítottam meg magamban elégedetten.
Mindig is szerettem magam körülvenni egy kisebb háremmel – ahogy magamban neveztem a szeretőként nyilvántartott hímeket és nőstényeket -, de csak néhányan maradtak meg emlékezetesnek közülük. Dominicra pedig nagyon is jól emlékszem, hiába rejtegeti magát… de nem piszkálom meg.. nem engedem lejjebb a pajzsomat sem.. belemegyek ebbe a kis játékba. Ha nem fedte fel magát, és nem szólított meg, azt nyilván okkal tette… én meg nem vagyok butuska. Kivárom, amíg ő teszi meg ilyen téren a kezdő lépést… addig pedig kiélvezem ezt a szituációt.
- Lássuk, Te mit tudsz vele kezdeni. – Emeltem meg kihívóan a szemöldököm, miközben lassan elsétáltam az asztal mentén a másik oldalra, és a dákót letámasztva magam elé várakozó álláspontot vettem fel.
- Tiéd a kezdés lehetősége. – Ajánlom fel nagylelkűen.
Tekintetem futólag végigsiklik a környezetünkön. A melákok ismét a billiárdasztal közelébe húzódnak, kíváncsian várva, hogy végre sikerül-e valakinek megvernie, vagy végleg leírhatja magát a kocsma férfinépe azzal, hogy egy nő lealázta őket a játékban.
Élvezem azt a feszültséget, ami tapintható a levegőben. Farkasom nem különben, akit velem együtt egészen felcsigázott Dominic viszontlátásának öröme. Ő is emlékszik rá, nem csak én… s biztos vagyok benne, hogy Dominic is rám.
Ujjaim ismét a sörös doboz köré fonódnak, majd a számhoz emelve lassan kortyolok a Guinness-ből.
Vissza az elejére Go down
Dominic Santoro
Renegát
Dominic Santoro

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 221
◯ HSZ : 153
◯ IC REAG : 138
◯ Lakhely : Fairbanks
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 24wr02t Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 Tumblr_oinqvyqs5v1uuir2po8_r1_250
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 RDulK
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Vas. Szept. 28, 2014 6:02 pm

- Remélem, szép emlékeid vannak róla, cica - duruzsoltam sanda, féloldalas mosollyal kiegészítve szavaimat.
Örültem mindazonáltal, hogy sikerült emlékezeteset alakítanom nála, s ha úgy tetszett, ő is kivételes helyzetben volt. Nem sok nőstény mondhatta el magáról, hogy élve szabadulhatott ágyam puha öleléséből. Az embereket szoktam kímélni, elvégre oly' törékenyek.
Mosolyom vigyorrá szélesedett bókját hallva, amire rájátszottam alaposan, a háttérben pedig páran füttyögettek.
- Az én dákókezelési technikám is érdekel, cica? - adtam alá a lovat a kétértelműségben, miközben egyértelműen céloztam arra, mennyire nem lenne ellenemre egy menet a mosdóban, ahogy a mai felajzott, általam is alakítottak szokták lebonyolítani légyottjaikat. Közönséges és megalázó, ha engem kérdeznek, ám itt most nem Santoro számított.
Tetőtől talpig végigmértem mustráló-gusztáló tekintettel, majd átvettem tőle a felém nyújtott dákót, s nagylelkű ajánlatával élve kezdőlökéshez helyezkedtem.
A farkasom, mint rendesen fittyet hányt a világra, kényelmessége tetőfokát kóstolgatva nyúlt el bennem lustán, füle botját se mozdítva a körülötte zajló eseményekre. Eska leplének otthonos ölelésében szunyókált tovább - talán egy később vadászat ígérete felpiszkálja, ám magunkat ismerve: erősen kétlem.
Valaki utána hozta a söröm - bár ne tette volna, örültem, hogy volt ürügyem megszabadulni tőle, ám a túl lelkes alattvalók már csak ilyenek. Kénytelen voltam inni a hozzám méltatlan nedűből, s tovább hiányolni a bor semmihez sem fogható, érett zamatát. Hát ezért sem járok én kocsmába a többi ezer megy egy indokomon túl.
Megtettem a kezdőlökést, a golyók szerte szaladtak. Mozdulatom flegma volt, nem-törődöm, hova siessek a játékban, úgy semmit sem ér az egész, különben is többre tartottam a kártyát, mint a biliárdot. Ez azonban nem jelentette azt, hogy ne értettem volna mindkettőhöz egyformán jól.
- Te jössz - adtam át ezzel szinte egyből a lökés lehetőségét. A körülöttünk állók izgatottan figyeltek, zsongások viszont lepergett rólam, ahogy annyi más érzelem is az évszázadok során.
Vissza az elejére Go down
Sofia Salucci
Falkatag
Sofia Salucci

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 213
◯ HSZ : 223
◯ IC REAG : 165
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Tetőtől talpig Nike cuccokat viselek általában, és fejhallgatót
Sose figyelj a színpadra, Te csak Táncolj! Ha táncolsz, a színpad fog figyelni Rád! Mert a színpad is Te leszel.
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Hétf. Szept. 29, 2014 1:04 am

- Mit gondolsz? – Villantom meg hófehér fogsoromat, kihívón vonva fel a szemöldököm. Az nem kifejezés, hogy szép emlékeim vannak. Rólam aztán igazán sok minden elmondható, de az nem, hogy a finomkodó szex híve vagyok. Az élet minden területén szenvedélyes vagyok, pont a szex terén ne lennék az? Jókat szórakoztunk annak idején, s még csak azt se vettem zokon, ha épp eldurvult a helyzet. Néha a fájdalom fokozza az élvezeteket. Sose állítottam magamról, hogy teljesen normális vagyok… bár az, hogy ki tekinthető „normálisnak”, relatív… mindenkinek mást jelent ez a szó.
- Módfelett! – Válaszoltam pimasz vigyorral az arcomon, Dominic szemeibe pillantva, mielőtt elengedtem a dákót, hogy ellépjek mellőle.
Én nagyon jól tudtam idomulni a környezetemhez. Az a bő száz év utazgatás, amit magam mögött tudhatok, megtanított a különböző kultúrákhoz, és népcsoportokhoz való alkalmazkodásra. Nem tudnám hirtelenjében felsorolni az összes várost, ahol megfordultam, de mindig is imádtam beleolvadni a helyiek életének mindennapjaiba. Elmondhatom pont ezért, hogy képes vagyok bármilyen közegben tökéletesen jól érezni magam… legyen az egy füstös kocsma, vagy egy puccos bál. Ilyen szempontból igazi kaméleon vagyok… Ha már jobban berendezkedtem itt magam körül, és Castor is lazít azon a szoros pórázon, amin tart… akkor remélem, hogy kapok valamilyen testhez álló szerepkört is a falka életében. A felderítői… kémkedési feladatokat nagyon tudnám élvezni.
- A golyókkal finoman kell bánni. Tudod… elég érzékenyek. – Jegyzem meg az első lövését követően, majd ártatlan mosolyt varázsolok az arcomra, amikor a „közönségünk” tagjai közül többen is felröhögnek. Láthatóan élvezik a műsort.
Végigpillantok az asztalon, és a golyók elhelyezkedésén. Mivel nem talált lyukba egy golyó sem, ezért enyém a választás lehetősége. Általában a telit választom, ha nekem van lehetőségem választani, ezért most is mellette döntök.
- Teli 4-es a jobb felső sarokba. – Mondom be a szabályoknak megfelelően a választásom, és azt is, hogy hova kívánom lőni. Előre hajolok, kitámasztom a kezem. Pont rááll a golyó, tiszta, egyenes lövéssel be tudom küldeni. Óvatosan koccantom a fehér golyónak a dákót, a teli 4-es oldalának koccan, ami átvéve a lendületből be is gurul a kiszemelt sarokba, a fehér pedig finoman nekikoccanva az asztal szélének, megáll.
Röviden felpillantok Dominicra, majd ismét teszek egy fél kört az asztal körül.
- Teli 7-es, balra, középre. – Lett volna sokkal könnyebb is, amit választhattam volna, de szeretem a kihívásokat.
Ismét megtámasztottam a kezem, most egy erőteljesebb lökést indítottam. A 7-es bement a választott helyére, viszont vele együtt a fehér is eltűnt a lyukban.
- Tiéd a terep, cica. – Emeltem fel a sörömet somolyogva, majd távolabb léptem az asztaltól, hadd helyezkedjen kedvére. Addig én meg bámulom, kedvemre…
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7320
◯ IC REAG : 8928
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Szer. Dec. 10, 2014 6:18 pm

Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 30a5lac
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Joana Lynn Palmer
Tark
Joana Lynn Palmer

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 308
◯ HSZ : 304
◯ IC REAG : 246
◯ Lakhely : Fairbanks, Farkaslak
◯ Feltűnést kelthet : A két karját és mellkasát borító tetoválások
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 6edceb
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 Tumblr_o3n2ns48RQ1qgannno2_250
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Csüt. Jan. 15, 2015 12:03 pm


Claude & Joana

Azzal a szándékkal jöttem ma ide, hogy bizony megalázom Darrent billiárdban. Fel is hívtam, van-e kedve egy kicsit kikapcsolódni, rábólintott, persze azért azt is mondtam, csak akkor jöjjön, ha nem fél attól, hogy elverem. Csak nevetett rajta, de nem mondta le a bulit, hogy is mondta volna, hiszen nem lehet nekem ellenállni, ugye? Na jó, leállok.
Belépve az O'Connors-ba, egyből a pult felé veszem az irányt, ismerősként köszöntve a mögötte állót. Vodka-narancsot kérek magamnak, egyelőre maradjunk a lightosabb verzióknál, majd ha Darren megérkezik, akkor átválthatunk valami erősebbre is. Bár ma nem a lerészegedés a cél, csupán szeretném egy kis baráti versengésre invitálni, aztán majd meglátjuk, mi lesz belőle. Bár ha abból indulok ki, hogy mi történik akkor, ha mi ide beszabadulunk.. Oké, ebbe nem megyek bele.
Pont felszabadul a billiárd asztal, úgyhogy máris megindulok, hogy kisajátítsam, elvégre Darrennek is hamarosan be kell toppannia, szóval nem fogok sokáig árválkodni. Felrakom a golyókat és a kezembe kapok egy dákót, pont ekkor rezeg a telefonom. Szuper, máris nyúlok a farmerom zsebébe, hogy előhúzzam a kis ketyerét. SMS. Megnyitva az üzenetet olvasom, hogy drága Darren késik egy kicsit, vagyis nem tudja mennyit. Mosolyogva nyomok a válasz gombra, hogy bepötyögjem a rövid üzenetet: "Bevallhatod, ha félsz a vereségtől..." Mosolyogva dugom vissza a farzsebembe a telefont, sóhajtva nézek körbe, hátha akad valaki, aki játszana velem és ki is szúrok egy szimpatikusnak tűnő fiatalembert. Odalépek mellé és kicsit zavart mosollyal az ajkaimon szólítom meg.
- Helló, ne haragudj! A partnerem egy időre hoppon hagyott, ha meg egyedül játszanék, az hogy nézne már ki? - csóválom meg a fejemet - Szóval nem volna kedved..? - mutatok a billiárdasztal felé, bízva abban, hogy vevő lesz egy játszmára. Soha nem volt problémám az idegenekkel való kapcsolatteremtésben, pontosan emiatt nem esik nehezemre őt felkérni egy meccsre.
Vissza az elejére Go down
Claude F. Deveraux
Nem Játékos Karakter - Wagabond
Claude F. Deveraux

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 471
◯ HSZ : 138
◯ IC REAG : 129
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Pént. Jan. 16, 2015 7:50 pm

Joanna & Claude

Kártya. Az egyik fő mániám extra és extrém csalásban. Ezt bűvészkedésnek nevezik, amennyiben fellépek vele, ám hogyan lehet legjobban gyakorolni, mintsem élesben csalni ezzel is? Sikerrel találtam két fazont, akik hajlandóak neki is ülni a bulinak, végül jött még egy. Még jobb! A kártyák lapjai pörögnek, fogynak, hozzám pedig dől a lóvé. Egy idő múlva gyanús, ha folyton nyerek, így néha veszítek is és egy szintnél megállok. Remélem, nem járnak esti show műsorokra. Ha viszont látnak… hát nem belőlem fogják kiverni a fogamat, az tuti.
Az alkohol továbbra sem nyerő, így egy citromos tonik marad kortyolgatásra. Tök ciki lenne, ha érdekelne. Nem zavar.
A megszólításra félig felé fordulok, még szép, hogy végignézek rajta, van is mit, csak úgy pezseg. Aztán a billiárd asztalra.
- Nem haragszom. – nézek végül ismét rá. – Azt illeti… kedvem van. Időm is. Ha a leendő partnered nem bánja. – akar a fene jelenetet.
De már állok is fel a bárszékről, magammal rántva a pohár tonikomat. Leteszem, ahol nem zavar minket annyira.
- Belecsapok. – elsőnek kezdeni nem a legjobb. Már aki nem tudja, hogyan is kéne bökni a golyókat. Volt már jobb is, ami azt illeti.
- Hogy hogy nem jött el a partnered? A srác esetleg tart attól, hogy megvered? – somolygok. Két légy egy csapásra. Nem szoktak csak úgy felkérni játszani.
Vissza az elejére Go down
Joana Lynn Palmer
Tark
Joana Lynn Palmer

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 308
◯ HSZ : 304
◯ IC REAG : 246
◯ Lakhely : Fairbanks, Farkaslak
◯ Feltűnést kelthet : A két karját és mellkasát borító tetoválások
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 6edceb
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 Tumblr_o3n2ns48RQ1qgannno2_250
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Pént. Jan. 23, 2015 12:17 am

- Csodás! - csapom össze a kezeimet, amikor azt mondja, van hozzá kedves és ideje is - Szerintem nem bánja. És amúgy is, nem ért ide, szóval így járt.
Még a vállam is megvonom, széles mosoly ül ajkaimon, Darren nem ért ide, szóval ne csodálkozzon, ha mással játszom. Amúgy sem hiszem, hogy pattogna ilyen miatt, szóval tuti nem lenne ebből probléma.
Örömmel veszem, hogy máris jön, bólintással kísérem, hogy máris belecsap a közepébe, szeretem, amikor valaki határozott, no meg azt is, amikor nem udvariaskodik egy nővel. Persze tény, hogy jól esik az ilyesmi, de mindig is a férfiak társaságában éreztem igazán otthon magam és fiúk között nőttem fel, így érthető, ha néha inkább úgy viselkedek, mint ők.
- Óha, valószínűleg igen, ettől félt - mosolygok pimaszul, megvonva a vállam, miszerint igazándiból nem tudom a valós okot, de minden bizonnyal ez állhat a háttérben. Azazhogy nem, persze, hogy csak viccelek, igazándiból nem tudom, Darren miért késik, de majd úgyis megtudom, parázni meg nem parázok, mert szólt és nem szokott soha hoppon hagyni.
- Amúgy meg honnan veszed, hogy srác a partnerem? - vonom fel a szemöldököm és úgy érzem teljesen jogos a kérdésem, no meg nem árt viccelődni kicsit, noha megpróbálok olyan arcot vágni, mintha tényleg komolyan gondolnám a dolgot. Aztán persze elnevetem magam, nem kell attól tartani, hogy esetleg a saját nememhez vonzódnék, de amúgy simán lehetett volna olyanról is szó, hogy a barátnőmmel játszom. Mint ahogyan most is csak egy barátommal játszottam volna.
- Egyébként Joana vagyok - nyújtok neki kezet, miután megtette az első lökést, hogy aztán én magam álljak a fehér golyó mögé és gurítsak.
- Teli! - bokszolok a levegőbe, ahogyan látom, amint az egyik teli golyó szépen begurul a lyukba - Tiéd a csíkos.
Újabb lökésem sajnos nem övezi akkora siker, mint az elsőt, de nem számít, számomra így is elég pozitívum, hogy az első siker az enyém.
- Új vagy errefelé? - teszem fel a kérdést, hiszen az sem utolsó szempont, hogy idős és falkanélküli, találkozni sem találkoztam még vele, így két legyet egy csapásra az én részemről is, hiszen amellett, hogy játszunk, még falkabéli kötelességeimnek is eleget teszek az udvarias érdeklődés keretein belül.
Vissza az elejére Go down
Claude F. Deveraux
Nem Játékos Karakter - Wagabond
Claude F. Deveraux

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 471
◯ HSZ : 138
◯ IC REAG : 129
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Kedd Jan. 27, 2015 8:12 pm

Joanna & Claude


- Oké, értem, részemről is mindegy. – vigyorgok vissza.
Sem túl udvarias, sem túl művelt nem vagyok, az utóbbi a legkevésbé sem, egyszerű vagyok, mint egy favonalzó.
- Akkor nekem is félnem kéne? – kérdezek vissza hamiskás mosollyal, majd zöldhasút veszek elő és leteszem. – Akkor fogadjunk.
- Onnan, hogy partner szót használtál rá. És mert tippeltem. – vonok nemes egyszerűséggel vállat. Csajok csajokról tök másképp nyilatkoznak, ez is fix.
Nézem a felém nyújtott kezet, majd viszonzom. Kérges, darabos, fizikai munkát végző kéz.
- Claude.
Füttyentek egyet halkan, mikor beisti a golyót. Mégis csak tud valamit.
- Szűz kéz vagy mázli? Majd a végére kiderül.
Felsóhajtok a kérdésre. A koromat mutatom a vérvonalamat. ind valós, miért akarnék rejtőzködni? Az újabb lökésem talál. Elégedetten nézem, ahogy begurul a helyére, s csak utána pillantok rá.
- Attól függ, honnan nézzük. Egy éve költöztem ide, de elég sokszor mozgok másfelé, néha hosszabb időre. Ezek szerint te itteni vagy? Még nem láttalak errefelé. – mosolygok vissza. Egy kis tréfás ugratás sosem árt.
- Úgy látszik, egy igen, egy nem. – elég rendesen mellé. De még nem érzem, hogy a fogadást elbuktam volna.
~Itt szokás díjazás ellenében engedélyt kapni, kérni, hogy maradhassak?~ nincs kedvem találkozni a nagykutyával, és még senki sem tette fel ezt az ominózus kérdést nekem.
Vissza az elejére Go down
Joana Lynn Palmer
Tark
Joana Lynn Palmer

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 308
◯ HSZ : 304
◯ IC REAG : 246
◯ Lakhely : Fairbanks, Farkaslak
◯ Feltűnést kelthet : A két karját és mellkasát borító tetoválások
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 6edceb
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 Tumblr_o3n2ns48RQ1qgannno2_250
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Vas. Feb. 01, 2015 8:45 pm

- Hát.. az majd kiderül - mosolyodom el, fogalmam sincsen, hogy ez a hím hogyan játszik, Darrennel tisztában voltam, habár azért ott is meg kellett volna küzdeni a nyereségért. ÉS igazándiból azt is csak poénból mondtam, hogy azért nem jött el, mert fél a vereségtől. Mi már csak ilyenek vagyunk, össze-vissza csipkedjük egymást, mert hát miért ne, erre valók a barátok, nem igaz?
- Fogadjunk? - emelkedik meg szemöldököm, ahogyan látom az előkerülő pénzt - Komolyan pénzben? Felőlem mehet, bár kitalálhatunk valami kreatívabb tétet is - pillantok rá ismét, szememben némi huncut fény gyúl. Mondjuk én össze-vissz egy italfizetésre gondolok, az azért mégiscsak másabb, mint konkrétan pénzben fogadni, bár mondjuk egy moziban is benne lennék, vagy bármi ilyesmihez hasonló elfoglaltságban. De ha ő annyira ragaszkodik a pénzhez, akkor legyen, nekem igazándiból édes mindegy.
- Örülök, kedves Claude! - rázom meg a kezét, egy cseppet sem zavar, hogy kérges, valamiből mindenkinek meg kell élnie.
- Nem játszom ki az összes kártyámat, úgy hol maradna az izgalom? - vigyorgok szélesen, mi lenne abban az érdekes, ha elmondanám, hogy nem egyszer játszottam már? Vagy éppen most játszom első játékaim egyikét. Akkor hol lenne a meglepetés?
Érzem a valós korát és az is egyértelmű, hogy Biisaiyowaq leszármazottja, így gondolom nincsen sok rejtegetnivalója. Én azért jóval magasabbra zártam a pajzsom, a korom érezheti, de a vérvonalam nem árulom el, akármennyire is legyek közvetlen az ismeretlenekkel, azért mégiscsak egy ismeretlenről van szó. A tekintetem hol Claude arcát fürkészi, a lökéskor pedig az asztalra sandítok és elismerően hümmentek, ahogyan szépen begurul az egyik golyó. A visszakérdezésére elmosolyodom, szép volt.
- Én helyi vagyok, vagyis itt élek már egy jó ideje, csak az utóbbi pár évben elszólított egy fontos teendő - őszinte, mégis burkolt válasz, máris az asztal fölé hajolok, hogy újabbat guríthassak, sajnos ez nem talál, de sebaj, legalább az ő dolgát is megnehezítettem kicsit, tökéletesen béna helyre rakva a fehér golyót. Magamról többet nem kívánok beszélni, legalábbis a kiruccanásomat illetően, de ha kérdez, készségesen válaszolok, persze keretek között.
- Mivel foglalkozol? - teszem fel a következő kérdésem, bár közel sem vallatni szeretném, csupán kíváncsi vagyok és eddig úgy tűnt, közlékeny hímmel van dolgom, meg hát beszélgethetünk a játék közben, nem igaz?
~ Így van. Akkor ezek szerint nem célod behódolni? ~ az első és talán legfontosabb kérdés, amit tudni szeretnék, ha megkaptam a válaszom, folytatom is ~ Ha fizetsz, akkor nincsen probléma, maradhatsz ~ mosolygok a szavaim mellé, mert ez tényleg így van, akármennyire is drasztikusan hangzik ~ És ha már itt tartunk, akkor még egy kérdésem volna. Hajlandó vagy esetleg bármiféle szolgálatot teljesíteni? Értek ez alatt olyasmi dolgokat, amiket független farkasként is megtehetsz, mondjuk információszolgáltatás, vagy bármiféle egyénre szabott feladat.
Nem mondok semmi konkrétumot az említett két példán kívül, de ez sem elhanyagolható információ, amit minden esetben tudni szeretnék és örülnék, ha meg is kapnám rá a választ. Ő idősebb, ez így van, de mégiscsak én vagyok a falkatag. Eddig elég közlékenynek bizonyult és a kérdést is ő maga tette fel, nem hinném, hogy bármi probléma adódna a dologból. A poharamhoz sétálok, hogy egy újabb korty közben figyeljem, hogyan löki meg azt a bizonyos fehér golyót.
Vissza az elejére Go down
Claude F. Deveraux
Nem Játékos Karakter - Wagabond
Claude F. Deveraux

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 471
◯ HSZ : 138
◯ IC REAG : 129
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Kedd Feb. 03, 2015 9:34 pm

Joana & Claude

Tény, majd kiderül, éppen ezért csak bólintok egyet. Megáll a kezem, amikor a pénzre tér.
- Milyen kreatívra gondoltál? Csak nem… ruhára? – vigyorodom el. – Más kreatív ötlet? Én egy színházra és egy vacsorára szavazok a részemről. Már csak az a kérdés, hogy akarok-e csalni, felhasználva elég régóta csiszolt bűvész képességem?
Sokat sejtetően mosolygok rá, a szűz kézt illetően. Egy szemöldökrántással válaszolok csupán, mely jelzi, hogy ravasz hozzáállása van.
Már rég nincs rejtegetni valóm. Vagyis van, ám kevesen vannak már az én koromban, lassan jelentkezhetnék nyugdíjasnak is. Ezt azonban nem érzem, és őszintén szólva, nem is szeretném. Ahogy az arcom fürkészi, azért rápillantok. Teljesen süketnek nem tetetem magam, de ha nem reagál rá, akkor békén hagyom, s nem kérdezek rá.
Felvonom egyik szemöldököm a golyó helyzetére. Egy kis csalás sosem árt és oda bizony ráfér. Még a végén berozsdásodom.
- Áhhá. – nem kérdezem, merre és hogy merre volt előtte. Majd idővel, ha arra kerül sor. Vagy nem kerül sor, majd az idő eldönti.
- Tipp? – a kézfogásom alapján általában kitalálják. Mára már mindenkinek finom, úri keze van, nekem sose volt: ha nem szerszám, akkor fegyver faragta durvára a kezem és tette keménnyé a kézfogásom. Mind emellett bűvészkedem, amit kifejezetten élvezek. A kártyát szeretem a legjobban. Néha csonglőrködöm is.
- Én is tippelek, hogy mivel foglalkozol. – alaposan megnézem. – Nem irodai munka. – megpróbálom illatok alapján kitalálni, hátha segít.
Megértem a kérdést, ám szerintem jó ötlet a békés együtt, egymás mellett létezésnek más módja is.
~A lábaim szeretik koptatni az aszfaltot. És addig is szeretnék békében lenni az adott területen. ~
Ha kell, ezért fizetek is. A legtöbb helyen ez volt a legcélszerűbb megoldás, ahol eddig voltam.
~Értem. Már csak az a krédés, mennyit is.~ mosolygok rá, a kérdés nem kötekedést indító, egyszerű üzlet. ~Igen?~
~Amennyiben ez az elveimmel és az érdekeimmel nem ütközik, természetesen. Saját fészkembe nem piszkítok.~ Nem ellenséges a válaszom, csupán magyarázatot szeretnék adni, vannak határai is a szolgáltatás nyújtásának és a torkomra saját kezemmel nem vagyok hajlandó tőrt tenni, vagyis, ha nemet mondok, akkor nemet mondok.
Ismét én jövök és bizony tessék figyelni a kezem: csalok! Ezúttal az első ismét sikerül, a második is, de a harmadik már bukta. Ha az elsőnél észreveszi a csalást, abbahagyom. Egyelőre. De nagy szégyen lenne, ha lebuknék.
- Ez eddig egészen jó. Legalábbis a részemről.
Megállok egy helyen, míg lök és egyelőre még nem iszok.
Vissza az elejére Go down
Joana Lynn Palmer
Tark
Joana Lynn Palmer

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 308
◯ HSZ : 304
◯ IC REAG : 246
◯ Lakhely : Fairbanks, Farkaslak
◯ Feltűnést kelthet : A két karját és mellkasát borító tetoválások
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 6edceb
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 Tumblr_o3n2ns48RQ1qgannno2_250
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Szer. Feb. 04, 2015 2:43 pm

- Hm, én nem ruhára gondoltam, bár nem rossz ötlet - billentem oldalra a fejem - Van egy igazán csinos rózsaszín szoknyám, szerintem nagyon jól állna - mérem végig a hímet, mintha csak ráképzelném az említett ruhadarabot, aztán persze elnevetem magam, mert túlságosan is abszurd ez az egész helyzet és nagyon is viccesen állna rajta - Egyébként jól hangzik. Színház és vacsora? Mindkettő, vagy csak az egyik? - nem mindegy ugyanis, bár külön-külön is érdemesek arra, hogy apait anyait beleadjak a dologba, de együtt meg aztán pláne.
- Csak úgy szólok, ha csalsz, akkor nagyon morcos leszek! - szűkülnek össze szemeim, ahogyan a másik tekintetét keresem és habár viccesnek szánom a dolgot, tényleg nem díjazom, ha valaki csalással nyeri meg a játszmát. Főleg úgy, hogy igen értékes tétekért küzdünk.
- Mindenképpen valami kétkezi, fizikai munkára tippelnék. Mert gondolom nem a bűvészkedéstől lett ilyen a kezed- vonom fel a szemöldököm, rengeteg fizikai munka létezik, nem állok le tippelgetni, beérem egy általános megjegyzéssel, talán felvilágosít és elmondja a teljes igazságot. Majd kiderül.
- Valóban nem irodai munka, de ez így még elég tág kör - cukkolom kicsit, elvégre ezt elég sokan kitalálhatják. Legalábbis első ránézésre tuti nem egy aktakukac jut rólam az emberek eszébe. Színes göncök, most éppen világoskékre lakkozott körmök, széles vigyor.. Vagy ha aktakukac, akkor mindenképpen a hippi verzió.
~ Így már világos. Sok helyen jártál? ~ kérdezek rá, mert kíváncsi vagyok, én magam eddig nem utazgattam túl sok fele, viszont mindenképpen szeretnék majd egyszer, valamikor, talán ha nyugdíjas leszek. Már ha élek addig.
~ Mennyit ér meg neked, hogy maradhass? ~ dobom vissza a labdát egy pimasz kérdés kíséretében, bizony, hogy egyszerű üzlet, engem mégis érdekel, hogy mennyit volna hajlandó fizetni érte. Aztán felteszem a következő kérdésem és a válasz teljes mértékben kielégítő, így még egy bólintásra is futja.
~ Ez csak természetes, nem is kérnénk ilyesmire ~ mosolygok kedvesen a szavaira, azért mi sem vagyunk olyan görény népség, hogy ilyesmit kérjünk tőle. Csupán szimpla alku, információ, bármiféle olyan feladat, amit hajlandó megcsinálni.
Nem figyelek eléggé, az a mázlija, hogy éppen inni készülök, így nyugodtan véghezviheti a kis csalását. Talán jobb is, hogy nem látom, mert akkor bukta lenne az egész színház.
- Csak aztán el ne kiabáld - jegyzem meg szemforgatva, miközben újabb lökéshez készülök, ezúttal újabb golyót téve a lyukba, a második próbálkozásom viszont bukta, nem számít. Még közel sem meghatározó, hogy ki nyer, mert lehet, hogy eddig ő többet rakott be, viszont ott lesz még a fekete golyó is.
- Miért pont Fairbanks? - érdeklődöm tovább, mégiscsak beszélgessünk valamiről. Azt mondta, szeret utazni, hát én kíváncsi vagyok, miért pont ide jött, erre a hideg, mondhatni Isten háta mögötti városba. Figyelmem most viszont nem lankad, minden egyes mozdulatát figyelem.
Vissza az elejére Go down
Claude F. Deveraux
Nem Játékos Karakter - Wagabond
Claude F. Deveraux

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 471
◯ HSZ : 138
◯ IC REAG : 129
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Csüt. Feb. 05, 2015 2:58 pm

Joana & Claude

- Nem felöltözésre gondoltam. – vigyorgok rá. – Mindkettő. Akkor nem mondtam volna.
Nem vagyok művelt, kulturált, de néha azért adózok ennek, ez a világ más, mint amit megismertem odaát és bár érdekel, nyitott vagyok felé, nem lettem rajongója.
- Figyelembe veszem. – biccentek komolyan. Viszont szeretem tesztelni magam. Ez is egyfajta gyakorlás. Bár a szellemvilágban a kis trükkök, csalások árai jóval neccesebbek. De inkább bűvészmutatványokban élem ki.
- Eltaláltad. – nevetek fel. Hogy pontosan melyik részét is, a bűvészkedést, vagy hogy nem ettől kérges a kezem… költői homályban hagyom, mert a végén rájönnek, hogy a kártyában is csaltam.
- Fával foglalkozom. Annak megművelésével.
Alaposan szemügyre veszem, míg lök. Az illata, a mozgása, a kezei.
- Te pedig étellel foglalkozol. – ennyit le tudok szűrni belőle, mást nem.
A körömlakkot szúrtam elsőnek, azok mindig megfognak, sokat elmondanak állítólag valakiről. Nem értek hozzá, maga a szó, hogy lakk, az fogott meg az egészből.
~Attól függ, kinek mi a sok. Pár helyen voltam, hosszú ideig és sok helyen rövidebb ideig.~ A válasz nem lerázós, de nem tudom, melyikre is kíváncsi pontosan.
Nem várok sokat a válasszal, de ahhoz éppen eleget, hogy látni lehessen benne némi üzleti latolgatást.
~ Tíz százalék. Havonta. ~ mivel műhelyem van és egyéb forrásaim, amiről nekik ugyan nem kell tudniuk, legalábbis mindről nem, fix összegben megállapodni bajosan fogok. A pimasz élre pedig csak mosollyal reagálok, miközben rátekintek.
~ Ez esetben, rendben. Megegyeztünk ezen a téren.~
A csalás bejön, tartani ugyan nem tartottam tőle, de sosem tudhatom, kinek van sasszeme, hogy észrevegye, no és persze az időzítés is fontos.
- Szép lökés.
Direkt elrontom. Szándékosan úgy lökök, hogy a golyók a következő lökésre lehetetlen pozícióban legyenek. Úgy nem buli, ha simán belökjük a golyókat.
- Úgy látszik, elszóltam magam.
Inkább iszok egyet.
- Még egy ital? – ha kér, ha nem, kikérem ugyanazokat még egyszer.
- Miért más? – nézek rá. – Erre még sosem voltam. És hajtott a kíváncsiság. – És te miért jöttél éppen ide? - ~Jöttetek pont ide?~
Nem támadó, inkább kérdő a gonodolatom és a szavaim is.
Vissza az elejére Go down
Joana Lynn Palmer
Tark
Joana Lynn Palmer

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 308
◯ HSZ : 304
◯ IC REAG : 246
◯ Lakhely : Fairbanks, Farkaslak
◯ Feltűnést kelthet : A két karját és mellkasát borító tetoválások
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 6edceb
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 Tumblr_o3n2ns48RQ1qgannno2_250
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Pént. Feb. 06, 2015 11:47 pm

- Ó, magasságos egek, ennyire csúnyán is régen értettem félre bármit is - temettem egyik tenyerembe arcomat, halkan nevetek azért, magamon természetesen, nem vagyok karót nyelt akárki, én hála égnek képes vagyok magamon is kacagni, ha úgy alakul. Most pedig eléggé úgy alakult.
- Szuper, akkor mancsot rá! - nyújtom a saját kezemet, hogy kézfogással is megpecsételjük a fogadásunkat, színház és vacsora is? Ejj, de el leszünk ám kényeztetve! Szeretek színházba járni és ha a társaság jó, akkor az sem számít, hogy milyen maga az előadás.
- Helyes.. - méregetem még továbbra is összehúzott szemekkel - Állítólag morcosan nem vagyok valami szép látvány - nevetem el végül magam, tudok én ám morcos lenni, ha a helyzet úgy adódik, sajnos az élet nem mindig móka és kacagás, adódnak nehezebb helyzetek is.
- Milyen titokzatos itt valaki! - cukkolom tovább játékosan, de nem faggatózom. Nekem már az is bőven elég, hogy tudom, fizikai, kétkezi munkával keresi a betevőjét, sőt, nem is kell sokáig várnom, mert hamarosan azt is megtudom, hogy fával foglalkozik.
- Óha, ez igazán érdekesen hangzik! - lelkesedek őszintén, valóban érdekel - Van egy nagyon jó barátom, aki asztalos. Néha be szoktam hozzá ugrani és nézni, ahogyan dolgozik - osztom meg vele ezt a kis apróságot, tényleg szeretem nézni, ahogyan Darren dolgozik és igen, olykor akár képes vagyok elég sokáig csendben ülni és csak nézni, ahogyan tevékenykedik. Egész egyszerűen jó nézni és.. hm, megnyugtató.
- Ejha! Ha szabad kérdeznem, ezt miből sikerült kitalálni? - teszem fel a kíváncsi kérdést, engem érdekel, miből jött rá, ráadásul ennyire pontosan. Annyi minden más szakma van, tényleg érdekel, honnan tudta.
~ Van kedvenc? Ahol esetleg többször voltál, vagy szívesen visszatérnél? ~ pontosítok a kérdésemen kicsit. Bélyegezzen meg, hogy kíváncsi vagyok, nem is fogok ellene panaszkodni. Érdekelnek az emberek, még akkor is, ha ez a hím itt kóbor. Mindig is közösségi ember voltam, szeretek beszélni, ez most sincsen másként.
~ Pontosabbat szeretnék. Mármint valami konkrétabbat. Mivel foglalkozol, miből van bevételed és átlagosan mennyit jelentene az a tíz százalék ~ ragaszkodom a részletekhez, mert ez így közel sem kielégítő válasz, hiszen ki tudja, mivel is foglalkozik pontosan, én pedig nem fogok látatlanban üzletet kötni. ~ És legyen inkább tizenöt ~ jegyzem meg még a végén, komolyan, mintha valami piaci kofa lennék, az eszem megáll, de hát alkudozok, muszáj.
~ Nagyszerű! ~ talán még a tenyereim is összecsapnám, de az lehet túl feltűnő lenne, így inkább csak mosolygok kedvesen, én már elégedett vagyok. Mondhatjuk úgy is, hogy alakul az üzlet és az egyik fele már gyönyörű. Nekem legalábbis egészen biztosan.
- Köszönöm. Ellenben a tiéd… Direkt csináltad, mibe le merném fogadni! - háborodom fel, persze csak megjátszom, ennek pont az a lényege, hogy ha nem is lököd be, de minél jobban megnehezítsd a partnered dolgát, Claude pedig nagyon is jól ért ehhez, mert most szépen megcsinálta.
- Nem eszik azt olyan forrón, vigyázz magadra! - szűkülnek össze a szemeim ismét, de most szinte egyből elnevetem magam, ha poénkodok, akkor nem megy olyan jól a fenyegetés, ez sem sikeredhetett olyan jól, mindenesetre lökök, megpróbálom a legjobbat kihozni a helyzetből, ami jelen esetben csupán annyi, hogy kicsit lökök, hogy a fehér éppen nekikoccanjon az én egyik golyómnak. Ennyi, át is adom a terepet, ellenfelem helyzete sem lesz olyan könnyű.
- Köszönöm, jöhet! - válaszolok vidáman, már amúgy is csak pár korty maradt a poharamban. Megvárom, míg a hím visszatér az üdítőkkel, aztán teszem csak fel a kérdésemet.
- Tehát akkor nem konkrét célod volt e jeges, hideg városka - szűröm le a következtetést. A kérdést hallva gondolkodok, mintha meg kellene rágnom a választ. Tulajdonképpen így is van, hiszen azért nem szeretnék mindent elmondani a hímnek.
- Nos, én családot kerestem magamnak, egy olyan helyet, amit tényleg az otthonomnak nevezhetek. Itt megtaláltam és semmiért sem cserélném el.
Kellőképpen titokzatos, mégis lényegre törő. Azt ugyanis nem fogom elmondani, hogy a Teremtőm kitagadott, ahogyan az sem tartozik rá, hogy miért is pontosan. Erről kevesek tudnak, noha nem szégyellem, sőt. Csak ez egy olyan téma, amit azért nem mindenkivel osztok meg szívesen, csak azokkal, akikben teljes mértékben megbízom.
Vissza az elejére Go down
Claude F. Deveraux
Nem Játékos Karakter - Wagabond
Claude F. Deveraux

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 471
◯ HSZ : 138
◯ IC REAG : 129
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Szomb. Feb. 07, 2015 5:43 pm

Joana & Claude


Elnevetem magam és a kezemet nyújtom, hogy a fogadást megpecsételjük.
- Nem hinném. Ha valaki morcos, nem lesz feltétlenül csúnya. – vonom fel egy pillanatra a szemöldököm.
Van még valaki, aki fával foglakozik. Ez felkelti az érdeklődésem.
- Nem próbáltad még ki? A bútorok egy más képességet igényelnek, amivel nem rendelkezem. Szobrokat és kis tárgyakat faragok ki, kellékeket. Szeretek vele foglalkozni. Megnyugtat.
Nem nagyon gondoltam volna taknyos emberkölyökként, hogy egyszer valóban úgy fogok tudni egy fához nyúlni, hogy meglátom benne, amit szükséges. Hogy miként hozom ezt a felszínre, az már más kérdés. A tökéletesség híve vagyok, de tökéletes sosem leszek.
- Illatok, mozdulatok, tartás. Sok mindent elárul az illető hivatásáról.
~Van. Ahol éppen vagyok. Visszatérni… ~ Olaszhonba a mai napig nem tudnám betenni a lábam. Az a röpke tartózkodás a valós koromhoz képest mély benyomást tett rám és csak azért tudtam megtenni, mert vannak ott, akiket szeretek.
~Japán… Texas… és talán még az olaszok.~ Franciaországot már egyáltalán nem tartom otthonomnak, idegennek éreztem magam saját szülőhazámban.
~Melyik helyekre mennél el, szétnézni, vagy élni, lakni?~ ha falkatag, ha nem, vágyódunk mi is.
Nem éri be ennyivel. Máshol nem voltak ennyire kényesen pontosság mániások anyagiak terén. A bizalom kérdése az elsődleges.
~Amivel foglalkozom, már elmondtam. A tavalyi bevétel pedig már a központi adóhatóságnál van. Nem foglalkozom az anyagi résszel. ~ Előveszek egy névjegykártyát, rajta a műhely nevével és címével, átnyújtom neki.
- Ez alapján már könnyebb lesz. – hogy jelezzem segítési szándékomat.
~Tizenkettő és fél.~ A tizenötöt pofátlanságnak tartom, a helyi yakuzáknak sem voltam hajlandó tizenhárománál többet fizetni.
~Rendben.~emelem a poharam, hogy igyak rá. Mégsem volt annyira nehézkes mindez, ez jó jel.
- Vigyázok. Hátul is van szemem. – vigyorgok. – Ezt visszakaptam. – nézek a golyókra, ahogy nem éppen a legjobban helyezkednek el.
Egy golyó megint be és mivel láthatóan nagyon döntetlen felé haladunk, ezért csalok, ám nem a nyerésre hajazok, hanem a vesztésre. Szeretném én meghívni. Ha ez azzal jár, hogy veszítek, ám legyen.
- Majd akkor tudom meg, hogy konkrét volt-e, ha eljön az ideje. Ok mindig van, csak meg kell találni.
A válaszra felvonom az egyik szemöldököm és magamra bökök.
- Szerinted… az van rám írva, hogy Hiszékeny Jani? – aztán vállat vonok. – Ha nem akarod elmondani, nem mondod.
De Lynn már így is többet tud rólam, mint én róla. Ne várja ezek után, hogy közlékeny legyek.
- Melyik étterem, melyik előadás? – váltok témát, átlendülve ezen.
Vissza az elejére Go down
Joana Lynn Palmer
Tark
Joana Lynn Palmer

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 308
◯ HSZ : 304
◯ IC REAG : 246
◯ Lakhely : Fairbanks, Farkaslak
◯ Feltűnést kelthet : A két karját és mellkasát borító tetoválások
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 6edceb
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 6 Tumblr_o3n2ns48RQ1qgannno2_250
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Kedd Feb. 10, 2015 9:08 pm

Megrázom a felém nyújtott kezet, ezzel is megpecsételve a fogadásunkat, ami lássuk be, egészen kellemesnek ígérkezik, bármelyikünk is lökje végül be a fekete golyót a megfelelő lyukba.
- Ez viszonyítás kérdése - válaszolom teljes nyugalommal és mosolyogva - De remélem nem szeretnéd kipróbálni - nevetem végül el magam, mondjuk nem terveztem morcizni és remélem ő sem ad rá okot, így kényelmesebb. Amúgy is nehéz kihozni a sodromból, szóval ha valakinek sikerül, akkor ott már tényleg nagy galiba lehet.
- Ó, dehogy próbáltam! Túl sutának érezném magam ahhoz - vonok vállat - Téged a fa nyugtat meg, engem pedig a főzés - mosolyodom el, már úgyis kitalálta, hogy mivel foglalkozom, akkor be is vallhatom, hogy konkrétan ételeket készítek. Persze nem a nagy rohanásban és pörgésben elkészített fogások azok, amik nyugtatóan hatnak rám, hanem a nyugisan, csendben elkészült adagok. Az eredmény is más lesz.
Hümmentve bólintok, amikor elárulja, miből jött rá, jó megfigyelő lehet akkor ezek szerint, én képtelen volnék ezekből megállapítani az illető foglalkozását. Mondjuk tény, hogy a mozdulatok, a tartás elég sok mindent elárulnak az adott egyénről, de nagyon mélyen ezekbe a dolgokba soha nem mászok bele.
~ Egyik helyen sem jártam még ~ számmal csücsörítve közlöm a tényt, miszerint nem jártam még az említett vidéken. A kérdést hallva pedig túl sokáig gondolkodnom kell. ~ Laki sehova nem mennék, mert nekem itt van az otthonom, nem adnám semmiért. Viszont szívesen szétnéznék mondjuk Párizsban. Vagy Rio de Janeiro, atyaég, úgy elmennék a Karneválra! ~ lelkesülök fel, már régóta nagy vágyam egy kisebb utazás. Mondjuk oké, ott volt Oroszország, de mit ne mondjak, nem kedveltem meg túlságosan a helyet.
Persze, hogy nem érem be ennyivel. Részleteket szeretnék, pontosabb adatokat, mert nem fogok látatlanban üzletet kötni és mégiscsak ő ajánlotta fel azt, hogy fizetne a maradásért, akkor felőlem az a minimum, hogy a legtöbbet kihozom a dologból. Sajnos ez így működik, ilyen a falka. Remélem nem hiszi, hogy olyan nagy örömöm van ebben az egészben.
- Nagyszerű! Köszönöm - veszem el a névjegykártyát, hogy aztán szemügyre vehessem, rajta van a műhely neve és címe is, tökéletes, így valóban sokkal könnyebb lesz. A névjegykártya a farzsebemben végzi, én pedig folytatom az üzletet.
~ Rendben, legyen tizenkettő és fél.
Ismét kézfogásra nyújtom a kezem, hogy ezzel is bebiztosítsuk magunknak az üzletet, én pedig jelen pillanatban roppant elégedett vagyok magammal. Aztán a poharam emelem, hogy koccintással ünnepeljük eme csodálatos egyezséget.
Megjegyzésére felnevetek, még hogy hátul is van szeme! Na erre kíváncsi leszek. Visszakapta bizony, én pedig képes vagyok vigyorogni az egészen. Inkább iszom még egy kortyot, felettébb szomjas leszek a versengés nagy hevében.
- Húha, ez nagyon bölcs gondolat! - bólogatok egy picit, elismerő a mozdulat és a szavak is. Mondjuk teljes mértékben egyet tudok ezzel érteni, hiszen tulajdonképpen velem is ez volt a helyzet. Kellett egy kis idő itt is, hogy rájöjjek, ez az én helyem. Ezt pedig meg is osztom vele, amikor kérdez, de úgy tűnik nem hiszi el, amire a válasz csak egy kikerekedett szem.
- Nem hiszel nekem? - mintha némi felháborodás érződne a hangomban, de inkább csak csalódott vagyok. Egyrészt elszomorít a gondolat, hogy azt hiszi, nem mondok igazat. A másik pedig pontosan ebből fakad, hogy ez nagyon is igaz. A család.. nekem rettentő fontos. A Teremtőm kitagadott, aztán csak bolyongtam, amíg rá nem leltem erre a helyre, a falkára, a tagjaira, akiket ma már teljes vállszélességgel merek a barátimnak és a családomnak nevezni.
- De hát most mondtam el! Bolyongtam, ráleltem erre a helyre és itt ragadtam. Mi ebben a hihetetlen? - nem akadtam ki, ajkaimon halovány mosoly játszik, noha érződik, hogy kicsit kellemetlen téma felé gyalogolunk. Mondjuk ezer örömmel mesélek én erről, inkább az érint kellemetlenül, hogy így áll ehhez az egészhez. Sóhajtok és újabb kortyot iszok, inkább nem foglalkozom a dologgal.
- Bármelyik étterem megfelel, csak ne a kikötői legyen, mert ott dolgozom. Előadás pedig.. Sajnos nem vagyok járatos abban, mi van manapság terítéken, szóval.. Legyen meglepetés. Ha te nyersz, te lepődsz majd, ha én nyerek, akkor pedig én.
Újabb megegyezés elé állítom, aki veszít, az hívja meg a másikat és nézi ki az éttermet, az előadással egyetemben. Újabb gurítás, hamarosan a meccs végéhez érünk.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) //

Vissza az elejére Go down
 

Biliárdasztal és környéke (O'Connors)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

 Similar topics

-
» A cirkuszsátor környéke
» Az oltár és környéke
» Medvebarlangok környéke
» Aaron & Shila - Vízesés és környéke

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Játéktér :: Fairbanks :: Szórakozás :: O'Connors Pub-