KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Zachariah O. Danvers Tegnap 9:52 pm-kor
írta  Bruno Manzano Tegnap 8:44 pm-kor
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Aug. 02, 2024 6:05 pm
írta  William Douglas Csüt. Aug. 01, 2024 9:11 pm
írta  Rebecca Morgan Csüt. Aug. 01, 2024 12:42 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Catherine Benedict Hétf. Júl. 29, 2024 12:15 pm
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  William Douglas Vas. Jún. 30, 2024 7:25 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Csüt. Május 23, 2024 11:01 am
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
Theodora Zoe Morano
Medvebarlangok környéke - Page 2 I_vote_lcapMedvebarlangok környéke - Page 2 I_voting_barMedvebarlangok környéke - Page 2 I_vote_rcap 
Zachariah O. Danvers
Medvebarlangok környéke - Page 2 I_vote_lcapMedvebarlangok környéke - Page 2 I_voting_barMedvebarlangok környéke - Page 2 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Medvebarlangok környéke - Page 2 I_vote_lcapMedvebarlangok környéke - Page 2 I_voting_barMedvebarlangok környéke - Page 2 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Medvebarlangok környéke - Page 2 I_vote_lcapMedvebarlangok környéke - Page 2 I_voting_barMedvebarlangok környéke - Page 2 I_vote_rcap 
William Douglas
Medvebarlangok környéke - Page 2 I_vote_lcapMedvebarlangok környéke - Page 2 I_voting_barMedvebarlangok környéke - Page 2 I_vote_rcap 
Bianca Giles
Medvebarlangok környéke - Page 2 I_vote_lcapMedvebarlangok környéke - Page 2 I_voting_barMedvebarlangok környéke - Page 2 I_vote_rcap 
Maloney V. Rocher
Medvebarlangok környéke - Page 2 I_vote_lcapMedvebarlangok környéke - Page 2 I_voting_barMedvebarlangok környéke - Page 2 I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Medvebarlangok környéke - Page 2 I_vote_lcapMedvebarlangok környéke - Page 2 I_voting_barMedvebarlangok környéke - Page 2 I_vote_rcap 

Megosztás

Medvebarlangok környéke - Page 2 Empty
 

 Medvebarlangok környéke

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7321
◯ IC REAG : 8928
Medvebarlangok környéke // Szer. Jan. 23, 2013 10:49 am

First topic message reminder :

Medvebarlangok környéke - Page 2 Cavesm
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Medvebarlangok környéke - Page 2 Empty
Medvebarlangok környéke - Page 2 Empty
Medvebarlangok környéke - Page 2 Empty
Medvebarlangok környéke - Page 2 Empty
Medvebarlangok környéke - Page 2 Empty
Medvebarlangok környéke - Page 2 Empty
Medvebarlangok környéke - Page 2 Empty
Medvebarlangok környéke - Page 2 Empty
Medvebarlangok környéke - Page 2 Empty
Medvebarlangok környéke - Page 2 Empty
Medvebarlangok környéke - Page 2 Empty
Medvebarlangok környéke - Page 2 Empty
Medvebarlangok környéke - Page 2 Empty
Medvebarlangok környéke - Page 2 Empty
Medvebarlangok környéke - Page 2 Empty
Medvebarlangok környéke - Page 2 Empty
Medvebarlangok környéke - Page 2 Empty
Medvebarlangok környéke - Page 2 Empty
Medvebarlangok környéke - Page 2 Empty
Medvebarlangok környéke - Page 2 Empty
Medvebarlangok környéke - Page 2 Empty
Medvebarlangok környéke - Page 2 Empty
Medvebarlangok környéke - Page 2 Empty
Medvebarlangok környéke - Page 2 Empty
Medvebarlangok környéke - Page 2 Empty
Medvebarlangok környéke - Page 2 Empty
SzerzőÜzenet
Sarah Youngmay
Vérvonalfő
Sarah Youngmay

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 364
◯ HSZ : 422
◯ IC REAG : 432
Medvebarlangok környéke - Page 2 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Medvebarlangok környéke - Page 2 Fdx9ud
Medvebarlangok környéke - Page 2 Fdc5tz
Medvebarlangok környéke - Page 2 3144693400_1_4_7ROhh9oP
Re: Medvebarlangok környéke // Csüt. Júl. 25, 2013 3:23 pm

Egészen biztos vagyok benne, hogy Ethan sem könyörgött az életéért. Amit tudtam, azt megtanítottam neki, mindent, amit én az apámtól és a falkámtól kaptam. Az apám rendkívül jó mentor volt, soha nem hibázhattam, mert mindig büntetett érte. Hasonló elvet alkalmaztam a saját Kölykömnél, csak nem olyan drasztikusan, mint amit én kaptam kölyökként. Ethan pedig nagyon jó tanítvány volt. Meg volt a saját akarata, de éreztem, hogy engem tisztel. Ennél több pedig nekem nem is kellett. A mai napig nem tudtam elfogadni, hogy soha nem láthatom többé, hogy ő már egyszerűen nincs.
Viszonyítsak? Ugyan miért viszonyítanám az én életemet az övéhez? Méregessük a napról napra történteket, hogy kinek mennyire fájt? Neki is nehéz élete volt, nekem is, mindenkinek a saját gondja és terhe. Ennél többet erről nem tudok mondani és ha valaki leragad ennél a szintnél, hogy méregetni kezd..
Tudom, hogy nem lesz jobbal azzal, ha neki támadok, hiszen a múltat nem tudom megváltoztatni, Ethan-t már semmi nem hozhatja vissza. Megtéphetem, akár meg is ölhetem Dylan-t, a saját lelkemen enyhítenék vele. De a múlt.. az akkor is az marad. Bosszúm vezetett ide, megtorpanni nem tudok az utolsó pillanatban, csak azért, mert ezzel nem fogom a fiút visszahozni. Ki akarom adni magamból a dolgot.. és talán én vagyok az, aki a leginkább szeretné, hogy ennek az egésznek vége legyen. Azt nem mondom, hogy elfáradtam, de olyan régóta küzdök már ezért.. Egyre káoszosabbá válnak a fejemben a dolgot, és őszintén szólva, kezdek elbizonytalanodni.. valóban ezt akarom én?
Gyorsan vetek véget ennek és szilárdítom meg akaratom, ha csak látszólag is, de egyáltalán nem szeretném, hogy a megingásom megérezze a másik. Már csak az kellene, hogy azt higgye, győzelmet aratott fölöttem. Helyette inkább támadok, másodjára is. A hátára kerülök, érzem, ahogyan a fogaim a vaskos húsba marnak a gerinc mentén. Mennyei érzés, kevés ehhez foghatót éltem eddig át. Ám a következő pillanatokban az események nem várt fordulatot vesznek. A fekete farkas felágaskodik, leesni talán nem esnék, hiszen karmaimmal, fogammal is kapaszkodom még, de dőlünk, méghozzá pontosan rám. Hiába nem teljes a másik erőkifejtése, épp elég elviselnem magamon a súlyát. Fájdalmasan nyüszítek fel, a levegő kipréselődik a tüdőmből, így mikor lekászálódik rólam, sajnos én sem tudok olyan gyorsan cselekedni, mint szeretném. Hangosan kapok a levegő után, ám az újabb csapás elől kitérni nem tudok. Annyira marad csupán időm, hogy átfordulva álljak talpra, máris nyakamba marnak a fogak, elzárva ezzel a levegő útját, ismét. Morgás tör fel a torkomból, egyik mancsom emelkedik, ám túl nagy mozgásterem nincs, így nem tudok nagyobbat rávágni a fejére. Csupán nyakába vájnak karmaim, ott is tartom őket, mintha csak kapaszkodnék. A kérdést hallva morranok fel, nem lehet így vége, nem kerekedhet fölém..
~ Gyerünk, tépd csak le az én fejem is, ahogyan Ethan-nel tetted! ~
A másik fejében megszólaló hang is morgás. Nem fogom azt mondani, hogy igen, legyen vége. Nem fogom csak így feladni. Egyszerűen nem tehetem.. Szenvedek, ameddig csak bírok, állom a kínt és a fájdalmat. Még akár az életem is képes volnék adni az ügyért.. Nem mozdulok többet, megtartom ezt a pozíciót. Az időm viszont fogy, pontosan annyira rohamosan, mint ahogyan a tüdőmből a levegő.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Medvebarlangok környéke // Csüt. Júl. 25, 2013 3:53 pm




Sarah & Dylan


Valóban nem könyörgött, de nem tehette volna, különben még hamarabb megölöm. Mondjuk talán könnyebb lett volna. De már nem szeretnék ezen a témán lovagolni, elegem van abból, hogy Sarah most egy nyitott könyv előttem. Mindent hallot, mindenről ugyan olyan pontosan tudok, mint ahogy ő is. És ez valamilyen szinten elvonja a figyelmemet arról, ami jelenleg folyik közöttünk. Nem érzelgősködni jöttünk, szóval felesleges a fejbeni szócséplés.
Érzem ahogy a fogainak némelyike nem csak a húst, de a csigolyáimat is elérik, és már csak karcolják, ennek ellenére egész testemen végigszáguld valami áramütés szerű fájdalom, amit zsibbadás és némi remegés követ. De mintha nem is történt volna semmi, vagy legalább igyekeznék elterelni a gondolataimat róla, máris két lábra emelkedek, hogy a nőstény súlyának hála hátra vethessem magam. Érzem, ahogy a tüdeje egy pillanatra összeesik, és nem is jut elegendő oxigénhez. Mielőtt még rámarnék a torkára, ő átfordul, hogy megtámaszkodva a nyakamon belemélyessze a körmeit. Egy pillanatra lazítok a szorításon, de még csak véletlenül se annyira, hogy meginoghatnék tőle. Már intézem is hozzá fejben a kérdő szavakat, mire csak egy idegzsibbasztó választ kapok. Nők...
Pár percig még nem engedem el, csak szorítom a légcsövét, nehogy elegendő levegőhöz juthasson. Ám amint magamhoz térek, és immáron nem kéken, hanem a jól megszokott emberi zöldes árnyalatban villan a szemem és eltudom különíteni a vér ízét, rögtön elengedem. De csak, hogy ne higgye azt, hogy ennyivel megússza, taszítok rajta egyet és addig míg ingatag, a feje felé kapok. Igyekszek úgy ütést mérni rá, hogy az ne okozzon komolyabb gondot, csak felületi sérülést így, ha szerencsénk van a harapás csak a pofáját éri. Ezután rögtön vissza is fogom magam, s mintha eddig valaki más irányított volna, most visszatér belém megszokott önmagam és egy támolygó ám de fürge mozdulattal elfordulok tőle, hogy a szemközti falnál állhassak meg.
~ Nem foglak megölni, Sarah! És azt se tudom elmondani elégszer, hogy mennyire sajnálom azt, hogy a testvéredet megöltem... felesleges lenne magyarázkodni, de... ~ helyezkedek el ülő pozícióban, hogy onnan figyelhessem a nőstényt ~ De akkor nem az a személy voltam, aki amúgy lenni akartam. Gyilkolás céljából tartottak. Gépezetet csináltak belőlem, akinek fogalma se volt róla, hogy kit miért kell megölnie, csak kiadták a parancsot, én pedig teljesítettem. Lehet, hogy ténylegesen már az volt a normális életformám, de nem én alakítottam olyanra. Ha most is olyan lennék, már rég halott lennél, ezt elhiheted nekem. De amióta sikerült egy normális falkára találnom, akik sikeresen vették az akadályokat, és földre kényszerítették azt a gyilkos parasztot, aki mindig is voltam háromszáz éven keresztül ~
Nyúlik hosszúra a mondókám, miközben elterülök a földön. Oldalamra gördülve szusszanok egyet kettőt, és így próbálom jelezni, hogy részemről ennyi volt. Nem fogok több kárt okozni benne annál, mint amit már eddig tettem.
Vissza az elejére Go down
Sarah Youngmay
Vérvonalfő
Sarah Youngmay

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 364
◯ HSZ : 422
◯ IC REAG : 432
Medvebarlangok környéke - Page 2 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Medvebarlangok környéke - Page 2 Fdx9ud
Medvebarlangok környéke - Page 2 Fdc5tz
Medvebarlangok környéke - Page 2 3144693400_1_4_7ROhh9oP
Re: Medvebarlangok környéke // Csüt. Júl. 25, 2013 7:32 pm

Tudom, hogy mindaz, ami megfordult a fejemben az elmúlt pár percben, immár nem ismeretlen a másik előtt. Nem is bánom annyira. Én is ugyanannyit kapok vissza, szóval mondhatni, hogy kiegyenlítettük a számlát. De tényleg nem ezért jöttünk, így én sem figyelek ezentúl semmi másra, csak a másikra.
Érzem, ahogyan fogaim hegye a csigolyát karcolja. Milyen furcsa belegondolni, hogyha egy kicsit erősebben szorítanám össze az állkapcsom, akár el is szakíthatnám a gerincében futó ideget. Akkor aztán egy jó időre lebénítanám, mert nem hiszem, hogy ez csak úgy pikkpakk regenerálódik majd.. Egy pillanatra merül csak fel bennem a dolog, vajon megtenném-e, avagy sem.. Sokáig gondolkodni azonban nincsen időm ezen, mert máris változik a helyzet és a földre kerülök. Nem hempergőzhetek ott sokáig, tudom, a hím sem hagyná, így akármennyire is kevés a levegőm, vagy nehezemre esik felállni, megteszem. Nagy szerencsémre, hiszen máris kap a nyakam után. Tudom, ez már a vége, de legalább így még adhatok neki egy utolsó „simítást”, a nyakába mélyesztve a karmaim. Érzem, ahogyan egy pillanatra lazul a nyakamon a szorítás, így valamennyi levegőhöz jutok, de egyre fogy.. és ez egyáltalán nem jó. Nagyon nem jó.
„Nők…” Anyám, hogy én mennyire utálom ezt a kijelentést. Mert természetesen a férfiaknak mindig igazuk van, mindig mindent jobban tudnak, a nők pedig hülyék és sokkal alattuk állnak. Igen, ezt már nem egyszer hallottam és soha nem fogom megérteni. Most mondhatnám én is, hogy férfiak.. Ajh, mekkora baromság ez az egész.
Gondolatokra azonban nincsen sok időm, ahogyan fogy a levegőm, úgy ködösödik az elmém, mintha az éltető oxigénnel együtt a józanság és az éberség is távozna belőlem. Már ficánkolásba kezdek, engedjen már el, hiszen menten megfulladok..
Ahogyan megszűnik a szorítás a nyakam körül, egyből levegőért kapok, a légnemű szinte végigégeti a légcsövem. Nem érdekel, annyira jól esik. Ezért nem is figyelek az egyensúlyomra. Eltaszítanak, karmaim végigszántanak a másik nyakán, ám a fejem túl kába ahhoz, hogy a lábaim szépen egymás után rakosgassam és ráadásul még egy harapást kapok a pofámra. Ösztönösen morranok fel és kapok a támadó felé a mancsommal, de fogalmam sincs, hogy karmaim érik-e valahol. Ugyanis én szépen elvágódom. A taszítás, a négy lábam összegabalyodása, a levegőhiány.. Érzem, ahogyan a sziklafalnak csapódik súlyos testem, még mázli, hogy nem volt túl messze, így tökéletesen megtart, amíg én a földre roskadok. Milyen kényelmes így..
Csak akkor kapom a fejem a másik felé, amikor beszélni kezd hozzám. Jobban mondva meghallom a fejemben a szavait. Egy pillanatra felmerül bennem a gondolat, hogy egyszerűen elhallgattatom és fittyet hányok a magyarázkodására. De végül meggondolom magam. Had mondja csak el, amit szeretne, amúgy is erre vártam, nem igaz? Hogy szavakba öntse sajnálatát. Lihegve figyelek hát, most, hogy elmúlt a veszély és tudom, vége a harcnak, az adrenalin is távozik, én pedig egyre inkább érzem a fájdalmat. Mancsom hasogat, ahogyan a nyakam és a pofám is, érzem a bundámon csorgó vért. Pompás. Ez mind most mégis jó érzés. Tudom, hogy adtam én is a másiknak, ennyi fájdalom pedig nekem is kell.
~ Értem én a szavaid, de Ethan-t ez nem fogja visszahozni. ~
Nézek a szemébe, mélyen, még mindig a mézes folyammal találkozhat a másik, noha már önmagam vagyok és nem fogok többet támadni. Hangom halk és rendkívül szomorú.
~ Ahogyan az sem, ha megtéplek, vagy megöllek… ~
Fordítom el egész fejem, hogy a földre hajthassam. Tán megbánást tanúsítanék? Fogalmam sincsen, miért mondtam azt, amit, de talán végre ideje, hogy megnyugodjak. Bosszú? Fáj és rettentően hiányzik a fiú, hiszen még egy testvérnél is többet jelentett nekem. Ő volt az életem. De már semmi nem fogja visszahozni, akármennyire is nehéz ezt beismernem.. Nem nézek Dylan-re, igazándiból az sem érdekelne, ha most elmenne. Egyedül szeretnék most lenni, átgondolni kicsit a dolgokat. Csak akkor figyelek rá, ha netán hozzám szól. Azt is érezheti, hogy a pajzsom is megemeltem, mindössze annyi rést hagyok, hogyha szólna, azt még meghalljam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Medvebarlangok környéke // Csüt. Júl. 25, 2013 9:40 pm





Sarah & Dylan



- Dylan! Az ég áldjon meg te szerencsétlen, ha minden alkalommal visszakozol, mikor arra szólítanak fel, hogy öld meg, akkor hogy akar olyan erős lenni, mint amilyen az apád volt?
- Nem akarok én olyan lenni... - piszmogtam az orrom alatt végtelen bűntudattal, ahogy az előttem sírdogáló, gyönyörű göndör loknis nőt figyelem. Nem akartam olyan lenni mint az apám, aki mindig mindenkit megölt, akárki az útjába került.
- Tedd meg! Most - két oldalról rángattak, én pedig akárhogy küzdöttem, vasmarokkal tartottak. A két ötszázon felüli farkasnak csak egy kölyök voltam még... egy kétszázötvenet betöltött kölyök, aki úgy ugrált, ahogy ők ugattak. Odalöktek a meggyilkolásra szánt emberekhez, és addig hergeltek, ütöttek és rúgtak, sértegettek, míg tényleg elő nem bújt belőlem a fenevad, és rá nem támadt az emberekre vagy farkasokra. Mindkét "faj" szerepelt a listákon. A listán, amiben én voltam a takarítógép, a gyilkos alany, ki majdnem minden alkalommal meg akarta makacsolni magát, és innentől kezdve hosszú évekig rezzenéstelen arccal öltem. Tisztán emlékszek arra a gyönyörű arcot, mely torz grimaszba torzult mind ahányszor megvillantottam a szemem, vagy előtörtek ínyemből az agyarak. Nem akartam bántani... istenemre mondom! És csak akkor tudtam ezt teljes mértékben elhitetni magammal, mikor már farkas voltam, ő pedig ugyan úgy, farkasként nézett vissza rám. Az volt az első alkalom, mikor istentelen verések és kínzások sorozatát kaptam csak azért, mert nem likvidáltam egy kurtizánt. Drágán megfizettem, ők pedig nem fogták vissza magukat, csak nevettek...


Még mindig él a fejemben az a kegyetlen pár óra, amit végigszenvedtem csak, hogy ne kelljen szerencsétlen nőt megölnöm, majd az, amit utána kaptam. Érthető hát, hogy miért ébredek a mai napig ordibálva egyes esténként.
Az összecsapásunk meglepő gyorsasággal zajlik le, s mindketten ugyan úgy kapunk sebeket, melyek később nyalogatásra szorulnak. Az utolsó, immáron kegyelemdöfés akkor éri a nőstényt, miután elhúzódok tőle, de még van elég időm arra, hogy az arcába kapjak. Mivel pont azon lábamra sikerül nehezednem, amit pár perce alaposan megrágott, kibillenek az egyensúlyomból és már közeledik is a pofám felé a mancsa, ami elől nem tudok kitérni, így a körmök felhasítják a szemem körül a bőrt. Egy hangos, mélyről jövő morgás kíséretében húzódok el tőle és farolok a szomszéd falig, hogy ott elterülve kiszuszogassam magam.
~ Igen Sarah, tisztában vagyok vele... és épp ezért mondom, hogy nem tudom eléggé kifejezni sajnálatomat. Szerinted azok után, hogy a jelenlegi falka helyre kalapált, mit érezhetek annyi kiontott élet után úgy, hogy gyakorlatilag kiverték belőlem az erőszakot? Nem öltem volna meg Ethant, ha akkor nem rángatják ki belőlem apám vérét ~
Mély sóhajjal tudatom vele, hogy tényleg nincs ínyemre a gondolat, hogy annyi életet kellet kioltanom. De már nem tudok változtatni. Ez a múltam, ilyen marad, és már csak reménykednem kell benne, hogy a jövőm jobb lesz.
Valamelyest megnyugszok, mikor látom a tekintetében, hogy már nem az az elborult elme, aki eddig is volt.
A gerincembe nyilalló szúrásnak hála csak egy halk szűkölést követően tudok talpra vergődni, hogy odabiceghessek a nőstényhez. Alaposabban szemügyre veszem harcedzett arcát, s farkashoz méltóan kezdem el bökdösni a nyakát.
~ Itt maradsz? Vagy... vigyelek el valameddig? ~
Teszem fel a kérdést, bár van egy olyan érzésem, hogy nehéz lesz a vezetés, ennek ellenére ha már itt van, felajánlom még akkor is, ha egyedül akar lenni.
Vissza az elejére Go down
Sarah Youngmay
Vérvonalfő
Sarah Youngmay

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 364
◯ HSZ : 422
◯ IC REAG : 432
Medvebarlangok környéke - Page 2 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Medvebarlangok környéke - Page 2 Fdx9ud
Medvebarlangok környéke - Page 2 Fdc5tz
Medvebarlangok környéke - Page 2 3144693400_1_4_7ROhh9oP
Re: Medvebarlangok környéke // Csüt. Júl. 25, 2013 11:08 pm

Kis ízelítőt kapok abból a bizonyos múltból, hiszen továbbra is nyitott könyvként állunk egymás előtt. Mégsem tudom azt mondani, hogy az ő élete nehezebb volt, mint az enyém. Soha nem fogom tudni azt mondani, akármi is történjék. Akárhány pillanatba kapok betekintést.. nem, egyszerűen nem tudok ítélkezni, hasonlítani, viszonyítani. És ugyanazt tudom ismét mondani: mindenkinek a saját terhe a nehéz.
Többre számítottam. Mármint nem gondoltam volna, hogy ilyen gyorsan ér véget a kettőnk közti kis hadakozás. De ha jobban belegondolok, ennyi bőven elég. Neki is, nekem is. Nem kell darabokra szedjük egymást, szerintem mindketten felfogtuk a dolog lényegét. Bár nekem még szükségem lesz némi nyugodt pillanatra, egyedül, hogy át tudjam gondolni a dolgokat. Hogy utána mi lesz? Még nem tudom. Az is lehet, hogy magam mögött hagyom ezt a várost. Talán az lesz a legjobb. Messze innen, valahol egészen máshol, egy egészen új életet kezdeni, messze elkerülni azokat a helyeket, ahová kellemetlen emlékek kötődnek. És természetesen minél messzebb Dylan-től. Talán igen, ez lesz a legjobb megoldás. Mély sóhaj, csak későn veszem észre, hogy bizonyára a másik is hallotta. Mindegy, így jártam. Fejemet már a földre hajtottam, szemim egy távoli pontot fixíroznak. Akkor sem tekintek rá, amikor ismét hosszabb monológba kezd. Türelmesen megvárom, nem fogok a szavába vágni. Hangom ezúttal is csendes, bánatos.
~ Dylan.. csak.. csak kérlek, hagyd abba. ~
Nem lesz nehéz rájönni, mire gondoltam. Ne beszéljen ennyit. Csendre és nyugalomra van szükségem. Nem kell, hogy tovább bizonygassa, mennyire sajnálja. Elsőre is elhittem neki. És hiába mondogatja nekem ezeket, akkor is megölte. Akkor is ő ölte meg. Fogalmam sincs, mit csináljak, vagy mit gondoljak.. Csak.. csak tényleg szükségem van egy kis egyedüllétre, hogy átgondolhassam a dolgot. Megbeszélni úgysem tudom senkivel, hiszen nem ismerek olyan embert, aki meghallgatna. C’est la vie..
Szemem sarkából látom csupán, hogy feltápászkodik és felém indul. Nem mozdulok, továbbra sem, nem húzódom el, avagy próbálok talpra kecmeregni, hogy arrébb kászálódjak előle. Tudom, nem ártó szándékkal közeledik. Az viszont, hogy a nyakam kezdi el bökdösni.. Nagyon is meglep. Nem számítottam ilyesmire, egyáltalán nem. Lehunyom a szemeim és várok, mit szeretne. Elvinni? Elsőre vágnám rá, hogy nem kell, de ha jobban belegondolok.. Nem, akkor sem, már csak a büszkeségem és az elveim miatt sem. Fejem mozdítom, lassan, és megpróbálok a szemeibe nézni. Sötétsárga a szemem, közelít a barna színhez. Immár teljesen önmagam vagyok, megnyugodtam.
~ Menj el. Szükségem van egy kis csendre. ~
Vagy nem is olyan kicsi csendre. Helyre kell raknom a dolgokat, és ehhez tényleg az kell, hogy csak a saját gondolataimat halljam. Hogy miként jutok majd haza.. az az én problémám, majd megoldom valahogy. Ahogyan eddig már annyi mindennel tettem. Szavaim végeztével ismét lehajtom a fejem, újból az előbbi pontot bámulva. Mellkasom lassan emelkedik, egész lényemből a bánat sugárzik. Csináljon, amit csak szeretne, engem innentől már nem igazán érdekel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Medvebarlangok környéke // Pént. Júl. 26, 2013 9:29 am




Sarah & Dylan



Nem állt szándékomban megmutatni neki, hogy mi volt a múltban. Nem akarom, hogy ezek után, ha össze-össze találkozunk azzal jöjjön, hogy csak ezekből, a múltbéli "eseményekből" tudok táplálkozni, és csak sajnáltatom magam. Nem kell ahhoz koncentrálnom, hogy egy-egy ilyen emlék elburjánozzon a fejemben. Ez épp olyan, mint a félelem egy emberben. Retteg, fél és úgy kapaszkodik belé, ahogy csak tud, később pedig elburjánzik, mint a rák. Aztán vagy kilehet irtani gyökerestül, vagy nem. Az élet mindenkivel, még velünk farkasokkal is kegyetlen játékot játszik.
Újabb bocsánatkérésemet követően elcsitít, amit alá is tudok írni. Én se örülnék neki, ha folyamatosan csak esdekelnének, és megpróbálnák elérni a bocsánatomat. Én se bocsátanék meg annak, aki a társamat megölte.
Mikor elindulok felé, elégedetten nyugtázom, hogy nem akar ellenállni, nem kezd el távolodni vagy kapkodni, hogy hagyjam abba. Sőt, meglepődik mikor a nyakát kezdem el bökdösni jelezve, hogy elviszem innen, ha szüksége van rá, bár ezt aligha tudnám elképzelni.
- Jól van... - húzódok el tőle, hol vegyek még egy utolsó pillantást az arcára, hogy utána gyászosan elfordulhassak és elhúzzam a csíkot. Lassan, kimérten lépkedek a barlang kijárata felé teljesen megfeledkezve arról, hogy tulajdonképpen miért jöttem ide. A fegyver jelenleg nem számít, és ha akarnám se érdekelne a kiléte főleg nem az, hogy miért itt lett hagyva. Tőlem az viszi el, aki akarja, de én most el kell, hogy tűnjek innen első sorban azért, hogy nyugodtan pihenhessen a másik. Másodszor, hogy még a telihold előtt letudjam kezelni magam valamilyen szinten. Castorék nyilván nem vennék jó néven, ha így, megtépázva állítanék be hozzájuk.
Lassú léptekkel indulok lefelé az ösvény mentén persze ügyelve arra, hogy még csak véletlenül se kerüljek túl közel a turistáknak kijelölt részhez, a végén még felkeltené az érdeklődésüket az a pár véres mancsnyom, amit hagyok magam után. Szerencsére nem készített ki túlságosan a nőstény, ennek ellenére megérzem, többek között azért, mert az elmúlt napjaim cefetül kimerítettek. Nem voltam elememben, aminek következménye jól látszik. Szaggatott mozgás, sebesült láb, nyakszírt és oldal, valamint a gerincemet is sikerült elérnie, ami csak rátesz még egy lapáttal. Persze érzem, hogy már most dolgozik a szervezetem, igyekszik begyógyítani a szerzett sérüléseket, pótolni a hiányos szöveteket, de egy-két napba még így is bele fog telni, hogy teljesen olyan legyek, mint fénykoromban.
Leérve a kocsihoz, egy gyors helyzetfelmérést követően visszavedlek emberi alakomba, s így mérem végig magam, hogy mégis mivel állunk szemben. Mondanom se kell, hogy csodálatosan nézek ki... oldalamon egy vérző karmolás, a hátamon, karomon és arcomon. Mintha most próbált volna szétkapni egy egész falkára való ordas. A Camaro csomagtartójából előbányászok egy csereruhát, ám jobb híján pólót nem találok, így marad a bőrdzseki.
Miután beszállok a fekete, sötétített üvegű járgányba, még felpillantok a barlangok irányába remélve, hogy Sarah is hamar összeszedi magát.
Mikor a kocsi kilő, nem kell sokat hajtanom ahhoz, hogy megérezzem Hazel illatát... fogalmam sincs, hogy mi vezérel, de az út szélén megállítom a kocsit, hogy a házához vezető utat gyalog tehessem meg. Igen, tényleg túl tudja élni az ember kocsi nélkül, mint ahogy az is igaz, hogy egyre növekszik a két lábon való mozgás igényem még így, majd minden pontból való vérzés közben is.

// Kösziszépen aaaa...hajtépést Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Sarah Youngmay
Vérvonalfő
Sarah Youngmay

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 364
◯ HSZ : 422
◯ IC REAG : 432
Medvebarlangok környéke - Page 2 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Medvebarlangok környéke - Page 2 Fdx9ud
Medvebarlangok környéke - Page 2 Fdc5tz
Medvebarlangok környéke - Page 2 3144693400_1_4_7ROhh9oP
Re: Medvebarlangok környéke // Pént. Júl. 26, 2013 6:27 pm

Nem hinném, hogy azért került volna elém a múltbéli falatka, hogy sajnáljam a férfit. Legalábbis nem nézem ki belőle, hogy ilyesmire vágyik. Ha tényleg olyan sok ilyen emléke van, mint ahogyan elmondta, nem csodálom, hogy előbukkannak olykor ilyesmik.
Szerencsére nem kell kétszer mondanom, elsőre is megérti, hogy elég volt a bocsánatkérésekből. Elsőre is megértettem, no és nem hinném, hogy olyan alak lenne, aki csak úgy a levegőbe fröcsögi a szavait. Hogy megbocsátok-e neki.. Nem tudom. Valószínűleg igen. Csak ne találkozzak vele többet.
A következőket sem kell megismételnem, ezt már szeretem. Első kérésre konstatálja a dolgokat: nem vágyom most semmiféle társaságra. Ahogyan elhúzódik tőlem, ismét lehajtom a fejem, lehunyva szemeimet, mégis érzem, hogy pár pillanatig még az arcomat nézi. Tegye csak, ha jól esik neki, nem igazán érdekel.
Csak a távolodó lépteket hallom, majd elcsendesedik minden..

// Szintúgy köszönöm! Medvebarlangok környéke - Page 2 2810243630 Very Happy //

Fogalmam sincsen, mennyi ideig fekszem ott, de érzem, hogy rettentően fáradt vagyok. A szivárgó véremmel együtt az energiám is fogy. Én kaptam ma többet, ehhez kétség sem fér. Ahhoz képest, hogy hogyan indultam neki. Kattog az agyam, megannyi gondolat cikázik végig a fejemben. Az elveszített családom, az öcsém, majd Ethan.. Ismét pörög az idő, ahogyan végigrágom magam ezen az egészen, mit csináljak, mi legyen ezzel az egésszel. Fogalmam sincsen. Költözni fogok, az lesz a legegyszerűbb. Most még nem köt ide semmi, addig kell megtennem ezt a lépést.
Tényleg nem tudom, mennyi ideje fekszem ugyanabban a pózban, a fal tövében, ahová Dylan lökött. Minden tagom elzsibbadt már, nem is baj, legalább kevésbé érzem a fájdalmat. Viszont itt az ideje, hogy feltápászkodjak, nem fekhetek itt a végtelenségig. Nyöszörgöm közben, bár inkább hat morgásnak, erősen összeszorítom a fogaim, miközben felállok. A jobb mancsomra alig tudok rálépni, csúnyán megtépte. Szerencsére nem estem messze a holmimtól, így gyorsan eljutok. A visszaváltozás után felhúzom a nadrágomat, ez szerencsére egy kézzel is jól megy és a lábaim amúgy sem sérültek. Póló felvevésével nem vacakolok, az nem menne, inkább egy cipzáras pulcsit kotrok elő. Nagyon nehezen megy, érzem a fejem is egyre kábább. A pulcsiba még úgy, ahogyan bele tudok bújni, noha erősen szorítom össze a fogaim és szisszenek fel, amikor a sérült karom bújtatom az ujjba. Összehúzni már nem tudom egy kézzel, így csak valamelyest összetekerem magam előtt, egymásra fektetve a kéz „szárnyat”. Óvatosan ülök le a sziklafal tövébe, noha ismét inkább nevezhető összeroskadásnak a művelet. Nagyon elfáradtam.
Így, ülve veszem szemügyre a sérüléseim, csúnyák és valószínűleg elég sokáig is fognak még látszódni. A jobb tenyerem merő sem, a vértől azonban megnézni sem nagyon tudom, bár bízom benne, hogy nagyobb darab nem hiányzik belőle és valóban csak megrágcsáltak kicsit. Az arcom bal felén húzódnak mély fog nyomok, szerencse, hogy a szemem nem kapta ki, de a vágások egészen a nyakamig futnak. Ott pedig, elől, hátul is szintúgy fognyomok látszódnak, harapás. Nagyon bízom benne, hogy fő artériát nem harapott el, az kellemetlen menet lesz.
Nem akarom mozgatni a nyakam, de szükségem van egy plusz támaszra, így óvatosan döntöm hátra a hideg sziklafalnak. A sérült valamiképpen tartom a másikkal a mellkasom előtt. Így egészen tűrhető. Lehunyom a szemem, koncentrálok az egyenletes légzésre. Még az is nehezen megy, a fenébe is. Várok. Türelmesen, hogy a regenerálódási folyamat elinduljon. Ha már lesz erőm ahhoz, hogy lekászálódjak innen, majd akkor gondolkodom a következő lépéseken. Addig pedig megpróbálok pihenni és lazítani, mindenféle gondolatot kizárni az elmémből.
Vissza az elejére Go down
Vittoria de Luca
Falkatag
Vittoria de Luca

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 359
◯ HSZ : 94
◯ IC REAG : 104
◯ Lakhely : Holiday In
Re: Medvebarlangok környéke // Pént. Júl. 26, 2013 7:47 pm

Sarah & Vittoria

*Még most is, még most is itt cseng a fülemben. Az a keserves zokogás, mely még mindig kísért. Dolgozni voltam, és egy anyukával közöltem, hogy a kislánya beteg. Olyan beteg, hogy már csak alig van párhónapja. Nem tudni mi baja van, a leletek egyszerűen nem mutatnak semmit. Ezen gondolkoztam, hogy miként lehetne kideríteni, hogy mi baja van a lánynak...
- Az istenbe is... * Csaptam a kormányra ahogy az erdő szélén leparkoltam. Képtelen voltam tovább menni. Engednem kellett a farkasomnak. Mióta itt vagyok Fairbanksben először. Az erdőbe sétáltam és egy pár méter után levetettem a ruhám az egyik bokor mögött és fekete-fehér bundámban indultam útnak. Minden egyes léptemmel csak haladtam, szeltem az erdőt és prédára lestem. Pajzsom nem volt fent, nem volt miért ezt tennem. Csak kerestem valamit, valami amely kielégíti a farkasom éhségét. A vadászatot, melyben csillapítja a dühét, kiélheti ragadozó mivoltját. Farkas, ösztön lény amit folyton elfolytok, hogy emberi tudatom megmaradjon. Megmaradjon az ami én magam vagyok.
Azonban az erdő szele Mr. Whitmore szagát hozza vad helyett. Fékezve vettem az irányt arra, amerre erősödött. Vér... eltéveszthetetlen. Eszembe jutott az, amit az uszodánál említett, hogy milyen volt a Falka előtt. Energiáim a vadász izgalma helyett az aggodalom lepte el. S futásra iramodva mentem arra, egy idő után azonban már másnak az illata is keveredett ebbe. Számomra ismeretlen volt, a szag de a vér erősen érződött. Nem hezitáltam, az emberi ösztönöm elnyomta a farkasomét. Nos, ennyi idősen tudom kontrollálni magam. A sziklánál azonban elakadtam, lévén, hogy nem tudok felmenni négy lábon. Morogva hívtam fel magamra a figyelmet, de ez annyira volt fenyegető mintha egy újszülött kölyök tette volna. Visszaváltozva indultam meg fölfelé, mit sem foglalkozva azzal, hogy meztelen vagyok. *
- Felmegyek és ha hagyod, segítek. * Mondom miközben felérek a sziklára és azonnal a nő mellé térdelek le. Haját kisöpröm a füle mögé teszem. A szőke fürtök azonban csatakosak a vértől. Ujjaim finoman érintik a seb mellett az arcát és vezetem végig a sebmentén egészen a nyakáig. Verőért szerencsére nem érintettek a karmok, de mégis csúnyák voltak, nem sok kellett hozzá.*
- Nézd, leviszlek innen és bár semmi okod bízni bennem, de összeraklak amennyire tudlak. De ehhez el kell vinnem innen. Felemellek, de fájni fog és a kezed fektesd a hasadra. Véletlen se lógjon lefelé. Egyébként mi a neved? Dylant is itt van valahol? * Hangom természeténél fogva lágy, még annak ellenére is, hogy kimondott utasításokkal láttam el a nőt még akkor is ha nem érdekelte vagy húzta a száját. Próbáltam kicsit beszéltetni, hogy biztosan eltereljem a figyelmét a fájdalomról amely bizonyára átjárta a nőt, miközben karjaimba véve sétáltam le vele, néhol kisebbeket ugorva. A rázkódás szintén nem lehetett kellemes neki, de ha nem ellenkezett akkor elértem vele az erdő széléig, ahol az egyik fának támasztottam.*
- Ne erőltesd magad...csak maradj nyugodton. Meztelen én sem vezethetek végig a városon. * Gyorsan magamra kaptam az egybe részes fekete ruhám és újra felkaroltam a másikat, hogy eljussak vele a kocsiig, ahol a hátsó ülésre fektettem be. Már ha hagyta és egyáltalán eljutottunk idáig.*


A hozzászólást Vittoria de Luca összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 26, 2013 10:14 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Sarah Youngmay
Vérvonalfő
Sarah Youngmay

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 364
◯ HSZ : 422
◯ IC REAG : 432
Medvebarlangok környéke - Page 2 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Medvebarlangok környéke - Page 2 Fdx9ud
Medvebarlangok környéke - Page 2 Fdc5tz
Medvebarlangok környéke - Page 2 3144693400_1_4_7ROhh9oP
Re: Medvebarlangok környéke // Pént. Júl. 26, 2013 9:59 pm

Az idő összefolyik előttem, ragacsos kulimásszá sűrűsödve, így fogalmam sincs, mennyit ücsörgök a sziklafal tövében. Érzékeim tompák, agyam egyre ködösebb, érzem hamarosan elalszom, már csak az a kérdés, hogy mikor. Ezért nem is érzékelem azt, hogy közeledik valaki, csupán mikor már mellém térdel. Kábán érzékelem, ahogyan a vértől az arcomra tapadt hajamat kisöpri a szememből és a fülem mögé tűri, a kissé ködös barna tekintetem az arcára emelem. Halovány mosoly jelenik meg az arcomon, szólni azonban egyelőre nem szólok. Ennyi bizonyára bőven elég lesz neki, hogy tudja, nem fogok ellenkezni és nagyon hálás vagyok neki.
Érzem az ujjait a bőrömön, a sebeim mentén, csak az állkapcsom feszül meg, nem nyöszörgöm és nem szisszenek fel. Fáj, de nem jobban, mint alapjáraton, vagy mint amikor megkaptam őket.
- Tudok járni.
Már csak büszkeségből is oda ékelem ezt a kis mondatot. Nem szeretem, ha segítenek nekem vagy ha segítségre szorulok, de azt felfogtam, hogy jelen esetben segítség nélkül nem fogok innen egyhamar hazakeveredni. De hogy még a karjaiban is vigyen.. Na ne már, légy szíves. Persze mindössze ennyi az ellenkezésem, ha inkább felsegít, akkor lépdelek mellette, igénybe véve a támasznyújtását, ám ha nem enged abból, hogy ő vigyen, több ellenkezéssel nem fog találkozni az én részemről. Bérmelyik opció kerül is megvalósulásra, azt teszem, amit mond. Ez szintúgy nem szokásom, de vannak olyan kivételes esetek, amikor én is hallgatok másokra és lám, ez a mostani pontosan egy ilyen alkalom.
- Sarah.
Nem szeretnék beszélni, sokkal kényelmesebb, ha csukva van a szám. Ahhoz is erő kell, hogy mozgassam az ajkaimat, így érthető, hogy nem szeretném túl sokszor ezt megvalósítani. Ám amikor meghallom Dylan nevét, megfeszül a testem, összeszűkül a tekintetem és igencsak gonosszá válik, arról nem is beszélve, hogy hosszabban szólalok meg.
- Nagyon-nagyon remélem, hogy messze elkotródott már..
Préselem ki a fogaim között az őszinte mondatot. Az kellene már, hogy összefussak vele. Isten`biz én még ilyen állapotban is neki esnék. Az utat tűröm, összeszorított fogakkal. Nem vagyok ám én olyan városi cafka, aki egyből ordibálni és sikítozni kezd, ha letörik az egyik körme, és már annyi fájdalomba is belehal, ha véletlenül megvágja magát. Bírom én a fájdalmat, a magam módján és volt már ennél sokkal rosszabb is. Úgyhogy csak néha nyögök fel, amikor erősebben hasít a fájdalom a nyakamba vagy az arcomba. De hamarosan Ó, nem kell kétszer mondani, nyugton maradok én.
- Ne aggódj, nem fogok elszaladni.
Eresztek meg egy gyenge poént. Igaz, hogy a lábaim nem sérültek, de elég sok vért vesztettem ahhoz, hogy ne tudjak csak úgy futkározni. A meztelenséget és a vezetést hallva mosoly kúszik ajkaimra. Ha viccelődöm és nevetek is a másén, akkor csak nem lehet akkora a probléma, nem igaz?
A helyszín hamarosan ismét változik és immár egy autót látok magam előtt. Nem kell lefektetni, ülő pozícióban is éppen olyan kényelmes, mint fekve. Főleg ha arra gondolok, mennyivel jobb érzés, hogy puha ülés van a fenekem alatt és nem a hideg szikla.
Vissza az elejére Go down
Vittoria de Luca
Falkatag
Vittoria de Luca

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 359
◯ HSZ : 94
◯ IC REAG : 104
◯ Lakhely : Holiday In
Re: Medvebarlangok környéke // Pént. Júl. 26, 2013 11:00 pm

- Én elhiszem. De most nem fogsz. Csak lassítanál és csak még több vért veszítenél. Tudod a mozgással fokozódik a véráramlás is. * Osztottam meg vele a tényt, de Ő sem akart igazán járni, tekintve, hogy több ellenkezést nem tapasztaltam. Ami egyébként mázli, mert csak saját magát hátráltatta volna azzal ha itt neki áll kakaskodni. De jó látni, hogy maradt egy kis esze a nőnek és hallgat az okos szóra.*
- Örvendek Sarah. Vittoriának hívnak. * Elhagytam a vezeték nevem, lévén, hogy az ebben a városban túl sok kérdést vet fel és amúgy sem egy olyan helyzet, ahol volna kedvem bármiféle következtetésekre rácáfolni. Viszont az meglep, amit Dylan utáni érdeklődésemre ad válasznak és a barátságos mosolyom lehervad kissé és kérdőn szalad a szemöldököm a homlokomra.*
- Ha sebesült, én nem. Nincs kedvem vissza jönni és áttúrni az erdőt utána. * De a válasza azt jelentette, hogy nem tudja. Így viszont csak az érzékeim engedtem szabadjára. Dylan idős és ha sebesült aligha tudja fent tartani a pajzsát, így erőteljes energiáit a távolból is ki lehet szűrni. Az idősek kára, még engem is pedig fiatalabb vagyok tőle. De nem éreztem sehol a hímet, csak a vérének a szagát. Így valószínűleg nincs a környéken, ha pedig innen letudott lépni, olyan nagy baj sem lehet vele. De majd meglátogatom ha haza értem és persze ha megtalálom.*
- Azt valahogy sejtettem... * Ingattam meg a fejem kissé vidáman. Oké, nem volt okom itt vidámkodni, de ilyen a természetem. Egy-két sebesült nem szegi a kedvem, pláne ha farkas. A fő létfunkcióhoz szükséges szervei regenerálódnak szinte azonnal, hisz idős a másik. De attól még nem árt egy kis ellátás. Mikor végeztem beraktam a kocsiba de nyilvánvalóan nem akart lefeküdni.*
- Nézd... elhiszem, hogy erős vagy, meg idős. De ne legyél buta. Csupa vér a hajad, az arcodon mély karmolás nyomok. Ha menet közben valaki átnéz a kocsimba és meglát azonnal frászt kap és ránk küldik a rendőrséget. Feküdj le légyszives... * Persze, rá is parancsolhatnék a nőre a vérvonalam segítségével, de nem buta a másik. Legalábbis nagyon remélem, hogy képes belátni, hogy nekem nincs szükségem a rendőrségre és neki sem hiszem, hogy bevigyék a kórházba. Onnan nehezebben lécel meg pláne, ha még áldozatként is veszik fel akkor még az ajtaja elé rendőröket is kap. Ha elfeküdt akkor indultam is és nem kíméltem szerencsétlen autót, hogy minél hamarabb felérjek a hegy lábához. Ha nem tette meg, megpróbáltam a józan eszére hatni a másiknak, de addig nem indultam.*

//Akkor nem váltok, mert foglalt, de a linken láthatod a ház kialakítását.//

Útközben a visszapillantóban a szemem a másikon tartottam, nehogy itt nekem valami komolyabb baja legyen menet közben így a farkasommal is figyeltem a másikat. Nem szokásom, de szükség törvényt bont.
Steve háza előtt fékeztem le és behúzva a kéziféket, szedtem ki a nőt a hátsó ülésről és mentem vele sietős léptekkel az ajtóhoz. Szabad kéz híján megrugdostam kopogás gyanánt.*
- Steven, engedj be!  De gyorsan! * Kiabáltam be, miközben körbe kaptam a tekintetem, hogy ne vegyen észre senki. Azonban a szemöldököm összeszaladt, hisz nem Steve hangját hallottam hanem egy kislányét.*
- Mi a fész...
- Ó, Te bizonyára Ashley vagy. Engedj be és szólj kérlek Stevennek. * Néztem a megdöbbent kislányra, miközben mellette beléptem a házba. Nem érek rá szórakozni, most nem.*
- Nincs itthon. De Te ki a fene vagy és miért ide hoztad?
- Segítesz is, vagy csak a szád jár.
- Ami azt illeti... NEM! Elmentem. * Csak pillogtam a kislány után miután lefektettem Saraht a konyha asztalra, azt mégis könnyebb kitakarítani. Aztán egy pohár vízzel tértem vissza. De közben a lány energiáiból rájöttem mi a baj. Fiatal és túl sok a vér. *
- Ezt idd meg, máris hozom a táskám. * Kirohanva a csomagtartóból elővettem az orvosi táskám és abból éltem amim van. Egy tálba hoztam langyos vizet, egy tiszta konyharuhát és lenyúltam az egyik hajgumit is a lánytól. Bizonyára nem fog szeretni érte, de nem érdekel. Gyorsan összefogtam a hajam, felvettem a gumikesztyűt és a nő arcát kezdtem el letakarítani a vértől. Aztán kapott egy fájdalom csillapítót.*
- Ezeket összevarrom. Bár a szervezeted kifogja lökni, azért majd örülnék ha vethetnék egy pillantást rá párnap múlva. A kezed az neccesebb.... a nagyobbakat szintén összeöltöm, de a a legrosszabbakat meg kell várni, míg pótolja a szervezeted. A fogak mélyedését nem tudom bevarrni. Egyszerűen nem lehet oda férni. Szóval azok tovább tartanak majd. De nyoma lesz. * Húztam el a számat miközben vártam, hogy hasson egy kicsit a fájdalom csillapító amit kapott. Természetesen az arcát kezdtem el első körben össze ölteni. De nem gyerek, így nem mondtam, hogy ne mozogjon.*
- Miért ugrottatok össze? Tudom, semmi közöm hozzá. De könnyebb ha beszélgetsz szóval csak próbálkoztam. * Mosolyogtam rá gyengéden, de a kezem nem állt meg és tekintetem sem révedt az övére. Csak azt figyeltem amit a kezem csinált. Módszeresen összevarrtam a karom nyomokat végig, a nyakánál is.*

//Ashley az én karim, szóval a szavai valóságnak megfelelőek.//
Vissza az elejére Go down
Sarah Youngmay
Vérvonalfő
Sarah Youngmay

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 364
◯ HSZ : 422
◯ IC REAG : 432
Medvebarlangok környéke - Page 2 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Medvebarlangok környéke - Page 2 Fdx9ud
Medvebarlangok környéke - Page 2 Fdc5tz
Medvebarlangok környéke - Page 2 3144693400_1_4_7ROhh9oP
Re: Medvebarlangok környéke // Szomb. Júl. 27, 2013 1:29 pm

Nem ellenkezem, igaza van, ha a saját lábamon mennék, sokkal lassabban érnénk le innen és való igaz, csak még több vért veszítenék. Úgyhogy elviselem, hogy a karjaiban visz le. Megtudom a nevét is, megpróbálom megjegyezni és nem egyből elfelejteni.
- Jobban preferáltam volna, ha valami kellemesebb szituációban ismerkedünk meg.
Halovány mosolyra húzódnak ajkaim, hangom nagyon halk, még ezt is nehéz kipréselnem magamból. De valóban jobb lett volna, ha nem így ismerkedem másokkal. Mindegy, ez van, ezt kell szeretni.
- Nem is kell.
Dylan a saját lábán ment el, bizonyára nem azért, hogy valami másik helyet keressen, ahol a sebeit nyalogathatja. El akart vinni engem is, szóval feltételezem, hogy autóval jött és azzal is távozott. Szóval nem kell ő utána is kutatni.
Viccelődöm, ami arra utal, lehet mégsem olyan komoly a helyzet. Persze, megsérültem, de azért még ennyire van erőm. Még egy darabig. A kocsiba kerülve nem szeretnék lefeküdni, de amikor elkezdi magyarázni, miért is kellene, legszívesebben fejbe verném magam, amiért én ilyenre nem gondoltam. Eszembe sem jutott, hogy milyen lehet az arcom és ez a látvány másokban milyen gondolatokat ébreszthet. Úgyhogy végül megadóan bólintok és elfekszem a hátsó ülésen.
Fogalmam sincsen, mennyit megyünk a kocsival, de egészen elpilledek, mire ismét megáll a járgány. Fekvő helyzetben, még a fájdalom ellenére is kényelmesebb, no és a vérveszteség is elég nagy, hogy közelítsek az elalvás felé. De még épp idejében érkezünk meg, én pedig ismét a nő karjaiban voltam. Kopogás, kislányhang, de máris megyünk beljebb. Nem is figyelek arra, mit hallok, elég arra koncentrálnom, hogy ne ájuljak el. Ködösen, homályosan látok, ami nem sok jót jelent, egyre csak fogy a vérem. Vittoria valami keményre fektet, talán egy asztal lehet, majd egy poharat nyom a kezembe. Megiszom a vizet, csak ekkor érzem igazán, hogy mennyire szomjas is voltam. A nő hamarosan visszatér egy táskával, majd valami tállal. Nem igazán figyelek rá, biztosan tudja, mit csinál, én pedig miért ellenkeznék? Hálás vagyok neki, amiért segít nekem.
Mikor hallom a hangját, koncentrálok a szavaira, hogy mindent felfogjak. Oké, pár nap múlva vissza kell jönnöm. Csak tudnám, hol vagyok. Nem baj, ez még úgyis ki fog derülni. Hagyom, hogy dolgozzon, lemossa rólam a vért, beadja a fájdalomcsillapítót. Fogaim szorítom csak néha össze, de a fájdalomcsillapító hat, úgyhogy elviselhetőbb a dolog. Az arcomnál kezdi el a sebeket összeölteni, nem mocorgok, tudom, mi a teendő ilyen helyzetekben, sokszor én magam varrtam össze egy-egy nagyobb sérülésem.
- Ez egy elég hosszú és kacifántos történet, közel száz évre visszamenőleg.
Próbálom úgy egymás mögé pakolni a szavakat, hogy azoknak értelmük is legyen, remélem sikerül. De ha beszélek, valóban könnyebb és legalább a gondolataim is tisztulnak kicsit.
- Elvett tőlem valamit, amit már soha nem kaphatok vissza.
Nem ismerem a nőt, így nem szeretnék annyi mindent megosztani vele. Nem gonoszság, de erről eddig soha senkinek nem beszéltem. Dylan-en és rajtam kívül nem is tud más a dologról, így most is csak annyit árulok el, amennyit szükségesnek érzek és nem is szó szerint, noha igazat mondok, csak nem részletezem a dolgokat.
- De te honnan ismered?
Elég nyilvánvalóvá válik a dolog, hogy ismerik egymást, így rákérdezek, mert kíváncsi vagyok és ha érdekes témára kell figyelnem, az szintúgy ébren tart.
Vissza az elejére Go down
Vittoria de Luca
Falkatag
Vittoria de Luca

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 359
◯ HSZ : 94
◯ IC REAG : 104
◯ Lakhely : Holiday In
Re: Medvebarlangok környéke // Szomb. Júl. 27, 2013 4:11 pm

*A kezeim gyorsan járnak, hogy minél előbb összehúztam a nyílt sebeket és lássuk be, bár pontosan dolgozom, azért használom a farkasom adta gyorsaságom is. Sosem szerettem kínozni a betegeim, ahogy a fájdalmaikban sem szeretek fürdeni. Talán csak azaz oka, hogy egyrészt farkas ide vagy oda, de én nem voltam kegyetlen. Másrészt pedig lássuk be, gyerek orvos vagyok. Legalábbis erre specializálódtam. De próbálom beszéltetni a nőt. Egyrészt sok mindent elárul ha beszél. Példának okáért, hogy nem-e verte be a fejét annyira, hogy valami baj legyen odabent. Másrészt eltereli a figyelmét is, szóval megszokott a dolog és még csak nem is snassz dolgokat kérdeztem. Így kényelmesebb és nem hat olyan nagyon hivatalosan. A válaszára azonban összevontam a szemöldököm.*
- Ez nem hangzik valami jól. Remélem azért megtudják beszélni valami kevésbé véresebb módszerrel. * Ingattam meg a fejem egy pillanatra de óvatosan a nő fejét a másik irányba fordítottam.*
- Húzódni fog, de muszáj, hogy feszüljön egy kicsit. Kényelmesebb és gyorsabban haladok. * Mondtam el ismételten, hogy mire és miért van szükség. Beszélek, könnyebb neki is és tudom, hogy szeretik tudni a páciensek azt, hogy mi fog most történni. Legalábbis én így vettem észre, ha meg zavarja, majd szól. A kérdésére elmosolyodtam.*
- Azt nem mondanám, hogy ismerem Sarah. A Hotelben lakom, nem rég érkeztem a városba. Az egyik éjjel nem bírtam aludni és lementem úszni. Idős vagyok és kóbor, mindenkinek felkeltem a figyelmét. Körbe puhatolózott, hogy mik a szándékaim. Szóval csak ilyen formaság és beszélgettünk. Nem egy izgalmas történet ahogy két farkas ül a medence szélén és kérdez - feleleket játszik. * Tekintettem a nőre, de a kezem nem állt meg. Ahogy végeztem a nyakánál, Megtörölgettem ismét a seb körül és a kesztyűt lehúzva adtam neki még egy pohár vizet.*
- Segítek felülni, mert le kell venni a pulcsidat. * S ha hagyta, akkor bizony a vállánál támasztottam alá, hogy segítsek. Természetesen az egyik kezem a hátánál maradt, hogy nehogy hátra dőljön és leessen. Ha nehéz volt neki megtartania magát, hát megtartottam én.*
- Most az egyik barátom házában vagyunk. Ha végeztünk kölcsön veszek tőle neked egy nadrágot meg egy pulcsit és haza viszlek, ha lezuhanyoztál. Én nem itt lakom, de ha hagyod akkor elmegyek hozzád párnap múlva, vagy jössz a Hotelbe hozzám. Mikor érkeztél a városba? * Kérdeztem és reméltem, hogy a szavaim elterelik a figyelmét, mert ha ivott, akkor finoman elkezdtem lehámozni róla a pulóverét.*
Vissza az elejére Go down
Sarah Youngmay
Vérvonalfő
Sarah Youngmay

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 364
◯ HSZ : 422
◯ IC REAG : 432
Medvebarlangok környéke - Page 2 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Medvebarlangok környéke - Page 2 Fdx9ud
Medvebarlangok környéke - Page 2 Fdc5tz
Medvebarlangok környéke - Page 2 3144693400_1_4_7ROhh9oP
Re: Medvebarlangok környéke // Szomb. Júl. 27, 2013 9:19 pm

Értékelem, hogy Vittoria beszéltet, így legalább nem punnyadok el annyira és van mire figyelnem, koncentrálnom. Ez pedig nagyon nagy segítséget jelent nekem. A téma viszont ismét Dylan-re terelődik, ami csak még inkább segít, hogy ne ködösödjön el túlságosan az elmém.
- Egy jó darabig nem akarok most vele beszélni, mert ismét csak a nyakának ugranék.
Vagy tudja a fene, mit csinálnék. A fenébe is, miért olyan nehéz ez az egész szituáció, amibe keveredtünk? Pontosan ezért lesz szükségem még időre és egyedüllétre, hogy átgondolhassam a dolgokat. Már ha ezt valaha sikerülni fog a helyére rakni a fejemben.
- Csak nyugodtan.
Összeszorítom az állkapcsom, ahogyan a fejem arrébb fordítja és megfeszül a felsértett bőrfelület. Ha így neki kényelmesebb és gyorsabban is halad, akkor csak nyugodtan. Túl szeretnék már lenni ezen, hazamenni és magamra zárni az ajtót. Persze ez nem Vittoria ellen irányul, de ebben a helyzetben valószínűleg a saját testvéremet sem tűrném el magam mellett, mert nekem most magányra van szükségem.
Kérdésemre megkapom a választ, figyelek is. Nocsak, a végén kiderül, hogy Dylan-nek van jó oldala is? Nem tudok most róla pozitívan gondolkodni, nem véletlen, hogy ma is neki estem. Én kezdtem a támadást, én indítottam el a folyamatot. És sokkal jobban is érzem magam tőle.
Bólintással nyugtázom a kijelentését és ha segít felülni, akkor felülök. Hasizomból húzom magam, szerencsére ott nem sérültem, így megtartani is meg tudom magam. Kezdem ismét úgy érezni, hogy két lábbal állok a talajon és az nem akar minduntalan kicsúszni alólam. Príma. A kezembe nyomott pohár vizet megiszom, persze nem hajtom fel egyszerre, csak kortyokban. Ejj, de jól esik. Ki gondolta volna, hogy a víznek is lehet ennyire örülni?
- Azt nagyon megköszönném.
Célzok itt a váltás ruhára, az nagyon jó volna. Majd valahogyan visszajuttatom, vagy elhozom ide, vagy a következő találkozónkkor visszaadom neki.
- Szívesen megyek én hozzád, de azt is örömmel veszem, ha te jössz el énhozzám. Ahogy neked kényelmesebb. Már így is nagyon sok mindent köszönhetek, nem szeretnék a terhedre lenni.
Segítek a pulcsim lehámozásában, a sérült karomról nehezebb lehúzni a ruha ujját, de Vittoria segítségével ez is egészen könnyen végbemegy.
Vissza az elejére Go down
Vittoria de Luca
Falkatag
Vittoria de Luca

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 359
◯ HSZ : 94
◯ IC REAG : 104
◯ Lakhely : Holiday In
Re: Medvebarlangok környéke // Vas. Júl. 28, 2013 9:42 pm

*A nő szavaira elmélázva tekintek kissé magam elé egy pillanatra, de aztán folytatom a munkát elvégre azért vagyunk itt és nem tracs partyzni, de azért válaszolok. Mindenkinek könnyebb ha nem néma csendbe burkolózunk.*
- Nem minden az erőszak Sarah. * Nem kioktatás és nem is mondok többet. Ahogy szavaim sem a hímet védik, csupán ez a véleményem személytől függetlenül, ha nem Dylanről és nem erről a nőről volna szó, akkor is ezt mondanám. Józan ésszel és beszélgetéssel sok mindent meglehet oldani, és bár azzal sem fog múlni a dolog lényege, nem fog kevésbé fájni. De ha azt nézem, az erőszakkal sem oldódik meg. Csak felesleges feszültséget szül. De ez csak az én nézőpontom és véleményem, nem vagyok én itt senki, hogy bárkinek is megmondjak bármit. Ha lennék sem tenném. Az élet nem fekete vagy fehér... mindenki más és máshogy oldja meg a problémáit.
Segítek neki felülni és óvatosan leszedni a felsőjét. Remélem Steve nem most akar haza érni, mert érdekes látvány fogadná és nem akarom, hogy a saját házában kellemetlenül érezze magát. Egy kicsit hagyom pihenni a művelet után míg megissza a vizét. Nem sietettem, nem rohanok sehova. *
- Ugyan... nincs mit megköszönnöd. Stevevel majd elintézem a ruhát - kacsintottam a nőre - és ha nem gond akkor én mennék. Ott kényelmesebb, mint egy Hotelben. Hééé... hagyd abba Sarah. Orvos vagyok. Bár gyerek orvos, de szakosodás előtt ezeket meg kellett tanulni. Különben is szívesen segítek. Nah ha megittad visszafektetlek, rendbe szedem a kezed és megmutatom a fürdőt. * Ha végzett akkor bizony neki láttam a kezének is, persze csak érzéstelenítés után. Kissé kába lesz, ha hatni kezd, pont ezért is volna szükség arra, hogy beszéltessem, hogy ne aludjon be. *
- Mesélj valamit... akár Dylanről is. Azt hiszem, hogy az a legjobb téma ha ébren akarlak tartani. De felőlem aztán a madarak szaporodásáról is trécselhetünk. Jó hallgatóság vagyok, csak beszélj kérlek. * Mosolyogtam a nőre miközben már a kezén próbáltam megfejteni, hogy melyik varattal hova öltsem. Csúnyán megrágcsálták.*
- Ha pedig valahol még fáj csak szólj. * Mondtam és a kezével már viszonylag lassabban végeztem, de egy röpke tíz perc kellett csak, hogy helyre szedjem. A varratot megtörölgettem és egy fáslival kötöztem be, miután egy nyugtató kenőcsöt kentem rá, amibe volt némi fájdalomcsillapító is keverve. Mikor készen volt adtam neki még egy pohár vizet némi vitaminnal. *
- Vitaminok és fájdalomcsillapító. Vedd be nyugodtan. Ezt a tégelyt vidd magaddal és mosakodás után kend be vele a sebeket. A fájdalom csillapítót is oda adom, de csak mértékkel, mert erős és ha sokat szedsz be órákra is kiüthet. * Az arcát is letapasztottam, aztán ha bevette amit oda adtam neki a kezem nyújtottam felé. Ennyi folyadék elegendő, hogy ne akarjon összeesni. No meg mivel már nem vérzik, arra is, hogy a vérre újra termelődjön. *
- Megmutatom a fürdőt, de ne állj a zuhany alá. Csak egy törölközővel tisztítsd meg magad és a hajad is úgy mosd meg, hogy lehetőleg az arcod ne legyen vizes. Ha előre hajolva teszed úgy működhet. * Magyaráztam és hát lehet, hogy szájba rágós volt, de tényleg gyerekekhez szoktam és talán elnézi a másik, ha nem meg majd rám szól, de nem ígérhetem, hogy ezt letudom vetkőzni a kedvéért. A fürdőbe bevezetve mentem Steve szobáját felkutatni. Na de a lila biztos nem az Ő színe, szóval mellé lőttem de másodjára megtaláltam és egy szabadidő nadrágot meg egy nagy méretű pólót ki is kölcsönöztem tőle. Aztán a fürdőhöz érve bekopogva nyújtottam be. Nem, nem néztem be, hiába nő a másik.*
- Itt leszek, ha kell valami vagy rosszul vagy csak szólj. * Nem is mozdultam el az ajtótól csak vártam. Türelmesen. Nem esett nehezemre, sosem voltam rohanós típus.*

//Bocsi, hogy ennyit kellett várnod. Ez nem az én napom. Embarassed De egy két kör és szabad vagy. Csak haza viszlek. Smile //
Vissza az elejére Go down
Sarah Youngmay
Vérvonalfő
Sarah Youngmay

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 364
◯ HSZ : 422
◯ IC REAG : 432
Medvebarlangok környéke - Page 2 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Medvebarlangok környéke - Page 2 Fdx9ud
Medvebarlangok környéke - Page 2 Fdc5tz
Medvebarlangok környéke - Page 2 3144693400_1_4_7ROhh9oP
Re: Medvebarlangok környéke // Szer. Aug. 07, 2013 9:23 pm

Ahogyan az erőszakról tett megjegyzését hallom, egy pillanatra megmerevednek az arcizmaim, erősen szorítom össze az állkapcsom, nehogy valami csúnyát, vagy bántót találjak mondani. Valószínűleg nem kioktatásnak lettek szánva a szavak, de sajnos nagyon is annak hatottak, azt pedig mindennél jobban gyűlölöm. Pláne ebben a témában. Vittoria nem tudja, miért estem neki Dylannek, és ez így van jól. Talán éppen emiatt nem is fűzök hozzá semmit, ennyi reakció bőven elég lesz neki. Bizonytalan vagyok, mert fogalmam sincsen, hogy mit fogok ezután csinálni, hogyan kezeljem et az egész helyzetet.. A legjobb lenne, ha egy jó ideig nem is gondolnék rá, akkor talán eredményre juthatok majd.
Ha nincs mit megköszönnöm, akkor nem mondom többet, csupán hálás tekintetemmel találkozhat a másik egy pillanatra. Persze nem viszem túlzásba a dolgot, nem szeretem ha olyan súlyos helyzetbe kerülök, hogy segítségre van szükségem, azt meg még annyira se, ha hálálkodnom kell ezért. Persze ez nem azt jelenti, hogy nem vagyok hálás az értem tett dolgokért, csak kimutatni mindezt..
- Akkor nálam.
Nekem teljesen mindegy, hogy hol és ha neki kényelmesebb, hogy ő jön hozzám, akkor semmi kifogásom ellene, sőt, örömmel veszem, ha nem nekem kell a városban mászkálnom. Miután megiszom a vizet a kezem következik, közben újabb kérdést kapok.
- Dylan..
Húzom el keserűen a szám, még egy pillanatra a szemem is lehunyom. Kellemetlen a téma, főleg egy olyannal beszélve róla, akit alig ismerek. De ha beszélni kell, hát ő kérdezte.
- Nem ismerem túlságosan, a múltban is csak egyszer futottunk össze. Azóta kutattam, kerestem őt. De most hogy megtaláltam.. Nem tudom, mitévő legyek ezután.
Osztom meg kétségeimet anélkül, hogy jobban belemennék a témába. Talán tényleg az lesz a legjobb, ha beszélek erről valakivel. Hogy pont ez a nő az.. szerencsétlennek vagy szerencsésnek mondhatnám emiatt, azt majd ő eldönti magában.
Kezemre kenőcs majd fásli kerül, én pedig kapok pár bogyót. A tenyeremben tartva szemezek velük egy kicsit, majd tekintetem a nőre siklik.
- Kérlek szedd ki közülük a fájdalomcsillapítókat. Nem kérek belőlük.
Tekintetem elég határozottságot sugall és remélem, elég lesz ennyi, hogy megtegye, amit kérek tőle. Nem akarom, hogy tompuljon a fájdalom, nem vagyok puhány, hogy mindenre bogyókat szedjek és amúgy is szükségem van az érzésre.. Hogy miért, az maradjon egyelőre az én dolgom. Addig ugyanis nem fogom bevenni a bogyókat, amíg a kért pirulákat ki ne szedi közülük.
- Rendben.
Azt hiszem a mosakodás menni fog, nem szükséges mindent a számba rágni. Tudom, hogy nem érheti víz a kötéseket, vigyázni fogok rájuk. A fürdőbe vezetve állok meg és várom, míg Vittoria megérkezik, elvéve tőle a ruhákat leteszem egy száraz pontra, becsukva az ajtót pedig neki is állok a tisztálkodásnak. A hajam is sikerül úgy megmosni, hogy csak nagyon minimálisan éri a folyadék a kötések széleit, de véleményem szerint ez még egyáltalán nem vészes. Felveszem a kapott ruhákat, megpillantva a hajszárítót pedig a loboncom is szárazzá avanzsálom. Nem kell több negyed óránál és máris kilépek az ajtón. A kapott ruhák kissé ugyan nagyok, de jobb, mint a sajátjaim, melyeket saját vérem fest be.
- Készen is vagyok.
Vissza az elejére Go down
Vittoria de Luca
Falkatag
Vittoria de Luca

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 359
◯ HSZ : 94
◯ IC REAG : 104
◯ Lakhely : Holiday In
Re: Medvebarlangok környéke // Pént. Aug. 09, 2013 1:17 am

*Láttam, hogy Sarah állkapcsa megfeszül a szavaimra, de csak a fejem ingatom meg és sóhajtok egyet. Nem, nem lemondó sóhaj ez csak amolyan elkönyvelés, hogy ez nem az a világ, ahol ezt képesek meglátni az emberek. A farkasok meg mégúgy sem.*
- Ne szorítsd össze... * Akkor nem tudok varrni, de hangom kedves és csak kérem a dolgot. De ha neki jobb, hát szorongassa majd folytatom később. De mikor elernyednek az izmok, csak folytatom a munkát. Csendesen hallgatom a szavait, de mielőtt bármit mondanék egy pillanatra megállok és továbbra is a munkám végezve szólalok meg.*
- Én régóta... évszázadok óta keresem a Teremtőm. Elég csúnyán váltunk el, annak ellenére, hogy jó kapcsolatunk volt. De az idő változik, akkor is változott és bizonyára azóta is. De még most sem tudom, hogy mit mondjak ha meglelem. Pedig már egy párszor leforgattam a fejemben, hogy miként futunk össze. Ezer és egy módon, mindenre számítva... de persze ez lehetetlen. Mint láthatod, én nem vagyok erőszakos... így talán a kérdésekkel kezdeném, és hogy onnan előhívja belőlem, aztaz elnyomott részt vagy sem... csak ott derülhet ki. Talán próbálj kérdezni... ha nem tetszik a válasz, utána is péppé verheted. * Mosolyodtam el halványan. Nem kioktatás és szavaimban, hangomban is csak a lágyság volt. De ez az én nézőpontom. Egy kérdésre adott válasz talán magyarázat és megértet dolgokat, ha meg az nem elfogadható... verekedni utána is lehet nem? *
- Dylant is szívesen összevarrom... úgy is lóg nekem. * Vigyorodtam el, bár sejtettem, hogy a másiknak nem lesz kedvére az, hogy nekem nincs semmilyen ellenszenvem a hím iránt - meg úgy senki felé sem -, de attól még nem fogom magam megjátszani és fűt, fát kiabálni. De ahogy végzek csak a kezébe adom a gyógyszereket és mikor nem kéri, csak felvonom a szemöldököm, de oké... én kiszedem. Saját felelőssége és az Ő fájdalmai lesznek. Bár nem tettem szívesen. Egy kölyökkel nem tettem volna, de Sarah már felnőtt nő.
A fürdőbe kísérve kint megvárom azt a negyed órát míg végez és így, hogy nem csupa vér... még Steven melegítőjében is, csinos nő. Nagyon csinos ami azt illeti. Nem, nem szeretem a nőket, de szemem még nekem is van. *
- Akkor mehetünk is. * A konyhában természetesen elpakolok és letakarítom a vért, ahogy a terítőt is visszarakom. Nem hagyok rendetlenséget magam után, bár a vér szagát a kislány még bizonyára érezni fogja egy ideig. A kocsiban elkértem Sarah címét és haza vittem. Mielőtt lelépett volna, oda adtam neki a számom.*
- Csak hívj nyugodtan. Két nap múlva este visszanézek a műszakom után. Addig ne erőltesd őket, hadd gyógyuljanak. Ja és ezt azért oda adom... * Nyújtottam át a fájdalom csillapítót is. Lehet, hogy túl büszke vagy csak nem bízott bennem. De mindegy is, legyen nála, hogyha kell betudja venni.*

//Köszöntem a játékot. ^^ Aztán legközelebb Dylant szeretném fércelni... élvezném szadizni. Wink Szóval csak vigyázz magadra. Smile //
Vissza az elejére Go down
Sarah Youngmay
Vérvonalfő
Sarah Youngmay

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 364
◯ HSZ : 422
◯ IC REAG : 432
Medvebarlangok környéke - Page 2 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Medvebarlangok környéke - Page 2 Fdx9ud
Medvebarlangok környéke - Page 2 Fdc5tz
Medvebarlangok környéke - Page 2 3144693400_1_4_7ROhh9oP
Re: Medvebarlangok környéke // Szomb. Aug. 10, 2013 11:22 pm

Tudom, hogy az erőszak nem minden és sokszor a megfontolt szavak sokkal előrébb valóak a tetteknél. De ebben a helyzetben nem. Közel száz évig torlódott fel bennem minden, tűrtem a dolgokat és ezek után ne várja tőlem senki, hogy nyugodtan és higgadtan fogok elcsevegni azzal, aki elvett tőlem mindent. Igen, nekem Ethan a minden volt. A felszólításra lehunyom a szemem és mélyen szívom be a levegőt az orromon át, hogy lenyugodjak. Ellazítom az izmaimat, felesleges lenne a hallottakon felidegesítenem magamat. Azt meg pláne nem szeretném, hogy a haragom erre a nőre zúduljon, elvégre nem tehet semmiről.
Figyelmesen hallgatom az ő kis történetét, a tanács hallatán, mellyel a kis monológot zárja, halovány mosoly húzódik a számra. Ez az a pillanat, amikor kinyitom a szememet.
- Egy a gond.. Nincsen már mit kérdeznem tőle. Száz éve keresem már őt. Nem ismertem előtte, egyszer találkoztunk, ám az olyan mély nyomot hagyott bennem, hogy még máig érzem. És rettentően fáj.
Ismét lehunyom a szemem, nem szeretnék gyengének tűnni. Nem is tudom igazándiból miért mondom el ezeket ennek a nőnek, hiszen nem is ismerem. Sebaj, talán nekem is jó lesz, ha beszélek róla egy kicsit, túl sokat amúgy sem árultam el. Így jobb is.
Az nem érdekel, hogy neki nincsen semmiféle ellenszenve a hím iránt. Felőlem puszipajtások is lehetnek, nem nagyon izgat. Csak az zavar, hogy már megint ő kerül szóba. Nem akarok róla beszélni, nem akarok rá gondolni.
- Párszor félreszurkálhatnál..
Jegyzem meg egy sóhaj kíséretében. Azt mégsem mondhatom, hogy döfje le nekem, de gondolom abba még senki sem halt bele, hogy a tű olykor félremegy. Mindegy is, nem értem, miért kattogok még ezen. Inkább lapozzunk. Szerencsére a kezem is sikerül összevarrni, megkapom a bogyókat, a fájdalomcsillapítót pedig elvből utasítom vissza. Szerencsére nem ellenkezik, egyből elveszi a pirulákat. A saját felelősségem, igen és itt nem csak a becsületemről van szó. Nem akarok nagyképűsködni, hogy jujj én milyen erős vagyok, neke még fájdalomcsillapító sem kell. Normál esetben szívesen fogadnám. De ez most más. Szükségem van a fájdalomra, érezni akarom addig, amíg magától el nem múlik.
A fürdőben igyekszem gyorsan végezni a dolgom, amennyire csak sikerül, majd magamra kapom a melegítőt. A nadrág éppenhogy megáll a csípőmön, még mázli, hogy nem csusszan le onnan. A póló lóg rajtam, de hát no, beérem ezzel. Ezután irány a kocsi, megadva a címem egyből gördültünk is kifelé. A telefonszámát gondosan elteszem, lehet még jól jöhet és habár vonakodva, de elveszem a pirulákat is. Oké, legyen nálam a biztonság kedvéért, de ennél szörnyűbb már csak nem lehet.
- Rendben, és köszönöm még egyszer. Jövök neked eggyel.
Kacsintok és húzódnak mosolyra ajkaim, persze csak óvatosan, ne húzódjon a sérült bőr túlságosan. Tényleg hálás vagyok neki, ha nem jön, fogalmam sincsen, mennyi ideig heverésztem volna ott a szikla tövében. No és az összefércelést is megcsinálta, így azzal sem kellett nekem bajlódnom.
Csak azután indulok a lakás felé, hogy a kocsi kigördül a ház elől. A tabletták a konyhában maradnak, én pedig egyből a hálószobám felé veszem az irányt. Hosszú és fárasztó nap áll mögöttem.

// Szintúgy nagyon köszönöm. ^^ Dylant én is élvezném szadizni… Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7321
◯ IC REAG : 8928
Re: Medvebarlangok környéke // Kedd Aug. 13, 2013 8:55 pm

Medvebarlangok környéke - Page 2 Cooltext834921243_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Natan Vreth
Falkatag
Natan Vreth

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 266
◯ HSZ : 420
◯ IC REAG : 449
◯ Lakhely : Alaszka Fairbanks/ Munkahely: Karen's Tattoo Salon
◯ Feltűnést kelthet : Orr piercing, bal fülben fülbevaló, Két tenyerében kelta motívumú tetoválások, Hátán egy Káosz csillag tetoválás, Mellkasán karom hegek, Teste minden pontján apróbb forradások
Medvebarlangok környéke - Page 2 Giphy
Re: Medvebarlangok környéke // Hétf. Okt. 21, 2013 10:13 pm


Norina Stefanson & Natan Vreth

Október hónapban voltunk jócskán, és csak most vettem rá magam arra, hogy újra találkozzak a kölyökkel. Miután elváltam tőle, rengeteg éjszakám álmatlan volt, hisz csak azon tudtam agyalni, hogy tudjunk újra találkozni. De ugyanakkor sietni sem akartam, hisz meg kellett emésztenem valahol mindazt, amit átéltünk akkor az avatása alatt. 2-3 hét is eltelt, s ha Morrighan nem noszogat, talán még most is várnék vele.
De végül egyik este Morrighan elém röppent, miközben a vázlatokon dolgoztam, és nagy csetepaté, károgás, anyázások közepette végül rákötöttem egy apró kis levelet. Külső szemnek csak úgy tűnhetett, a madár meg van jelölve, vizsgálat szempontjából, semmi több. De aki tudta, hogy bánjon varjammal, az könnyedén kideríthette, mi is az valójában a lábán.
2-3 nap is eltelt, mire Morrighan vissza jött. Már kezdtem azt hinni, eltévedt, vagy rossz kezekbe került a levél, de a válasz kelta titkos írással íródott, akár csak a levelem, így teljes szívvel megnyugodhattam.
A medve barlangokat választottam edzésünk színhelyéül. Nem járnak erre túlzottan, szóval biztonságos hely mindkettőnk szempontjából. Gyalog jöttem, vállamon egy vastag, szalmabálás bábuval, meg a rongyokba tekert fegyverekkel, amikkel edzeni fogunk. Morrighan az egyik sziklán tollászkodott, míg felállítottam a bábut. Levettem a bőrkabátom, egyszerű, ujjatlan fekete fölsőt viseltem, egy farmer nadrágot, meg egy könnyedebb fekete edző cipőt. Kitekertem a fegyvereket, majd szépen kitettem őket a földre. Jó kedvemben vagyok, szóval megengedem, hogy válasszon, melyik elsajátításával kezdjük a dolgokat. Amíg vártunk, kis kukoricával etettem Morrighant. Pajzsomat félig leengedve hagytam. Azonban ahogy megérezte Fenevadam a kölyök közeledését, kedvesen megmorrant bennem, s ahogy a hozzánk értek, fejét a kicsiéhez simította. Varjam károgva röppent a levegőbe, hogy köszöntse a lányt, én pedig mosolyogva intettem neki. Talán kissé távolságtartó vagyok, de azt hiszem ez kell.
Vissza az elejére Go down
Norina Stefanson
Kölyök
Norina Stefanson

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 26
◯ HSZ : 436
◯ IC REAG : 455
Re: Medvebarlangok környéke // Csüt. Okt. 24, 2013 9:19 pm

Türelem, türelem, türelem, ezt Raventől megtanulta, bár nagyon szerette volna, ha előbb találkozik ismét Natannel, mégsem kereste, mert úgy volt vele, hogy majd eljön az ideje annak is, ha kell.
Sokat gondolkodott a történteken, minden olyan gyorsan jött, és mégis mintha ez így lett volna jó, mert így kellett lennie, hogy rádöbbenjenek, miért is lettek egymás mellé rendelve.
Szívesen beszélt volna Ravennel, de nem teheti meg, sajnos ez nem úgy megy, hogy minden kis hülyeségért megtalálja, és nem is így működik. Azt, hogy ő újra köztük legyen, azt ki fogja várni, hacsak addig másvalami nem történik, mert jelenleg bizony akadnak dolgok, amiket meg kell emésztenie, azaz elfogadnia.
Sokszor azon kapta magát, hogy olvassa a jegyzeteket, gyakorol, és a gondolatai egészen máshol járnak. Braden például, aki ismét elment, miután fél évig nem is látta, vele volt pár hónapot, most pedig ismét magára hagyta. Kezdte kívülállónak érezni magát a falkában, és talán nem is jogtalanul, hiszen mint valami csomagot, úgy hagyták ott megőrzésre. Tiszta Dana-fíling, de nem bánkódott, eddig is jól megvolt apa nélkül, akkor ezután is elboldogul, ha Brad meg gondolja, majd visszajön, ha végzett a feladataival. Legalább a biztonsági rendszereket tesztelhette, és élvezte a kis játékot.
A kérdés egyedül az volt, hogy ha gondja van, vagy kérdése, mégis kit találhat meg? Riát maximum vagy Rose-t, mást nem nagyon, mert az ottani mentorok neki nem kellenek, nem jók. Nem véletlenül cserélte le őket, és keresett olyanokat, akiket jónak ítélt. Na jó, azóta a Béta is lelépett, új Béta van, Caleb meg elfoglalt, de az utasításait betartja.
Az egyetlen vigasza az volt, amikor valaki zörögni kezdett az ablakon. Morrighan. Azonnal felugrott, hogy beengedje, levegye a lábáról a levelet, elolvassa, és válaszoljon is, hogy az minél előbb visszatérhessen a társához, de nem maradt el sem a gumicukor, sem egy kis élelem, víz, sem a simogatás, mielőtt útnak eresztette.

Medvebarlang, ide tart most, ismét azzal a kísérővel, aki tudja, nem esik bántódása, de ha lehet, ne legyen a nyomában, mert ez olyan, mint amikor a dobot vitte magával. Kényelmes ruhát választott, olyat, ami edzésre kitűnő, nem zavarja a mozgásban, sem egyébben.
Futva teszi meg a maradék utat, és nem csak azért, mert előbb szeretne odaérni, de már így szokta meg. Érzi, hogy Natan itt van, így már sprintel, és vidáman toppan be, mintha akkora meglepetést okozott volna a megjelenése. Int Morrighannak és a férfinek is, farkasát pedig hagyja örömködni, olyan régen volt már ennyire felszabadult, itt az ideje.
-Sziasztok.
Vissza az elejére Go down
Natan Vreth
Falkatag
Natan Vreth

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 266
◯ HSZ : 420
◯ IC REAG : 449
◯ Lakhely : Alaszka Fairbanks/ Munkahely: Karen's Tattoo Salon
◯ Feltűnést kelthet : Orr piercing, bal fülben fülbevaló, Két tenyerében kelta motívumú tetoválások, Hátán egy Káosz csillag tetoválás, Mellkasán karom hegek, Teste minden pontján apróbb forradások
Medvebarlangok környéke - Page 2 Giphy
Re: Medvebarlangok környéke // Pént. Okt. 25, 2013 10:31 am

A kölyök arcát meglátva úgy érzem, hogy valamit felrobbantanak a mellkasomban, öröm hullámaiban úgy fürdök, mintha már évek óta ki lettem volna éhezve az energiáira. Morrighan leszáll a kölyök kobakjára, mint egy elvárva, a szokásos, megérdemelt simogatást. Mosolyogva lépek oda a lányhoz, és bármennyire úgy gondoltam, távolságot tartok, ösztönösen ölelem magamhoz, a futástól kissé felhevült testétől, lángok gyúlnak az enyémben. Hiányzott, de még mennyire, hogy hiányzott. Furcsa érzés, sőt számomra furcsa viselkedési forma ez, hiszen nem vagyok az a típus, aki ilyen "egyszerű" lélek volna. De a kölyök mást jelent számomra, és az életünk fintora ez, hogy változtatásokat tegyünk. Bizonyára számára is volt pár gondolat, míg távol volt tőlem, amiken hosszabb ideig is eltöprengett.
- Üdv Liekki! - köszöntöm én is. A szó finn, és olyan természetesen szólítom így, mintha mindig is ezen a néven hívtam volna. Persze csak mosolyogva ölelem tovább, és egyenlőre nem árulom el, mit jelent. Csókot adok homlokára, aztán megsimítom az arcát, ahogy azt a régi, ismerős szempárt figyelem. Mivel itt van, tudom, hogy nincs baja, legalábbis egyenlőre nem látok rajta fenyítés nyomokat, hogy kitudódott merre is járt. Hullámaim körbe ölelik, de a környéket is figyelem, ha bárki erre tévedne, tudjunk reagálni.
Végül kiegyenesedek, és oda vezetem a fegyverekhez. Egy mongol típusú íj, és nyílvesszők, különféle kések, tőrök, egy pár régebbi típusú fél automata Desert Eagle, és egy automata Beretta, egy-egy pár kámfa, és végül egy külön hüvelybe, és bőrbe csomagolt kétkezes pallos. A fa fegyvereken kívül, minden mást ezüst von be. Megvakartam az állam. Fura volt. Mármint fura volt, hogy eltűnt az arcszőrzetem. A seb, amit az az Őrző picsa okozott, már rég eltűnt, de még mindig furcsa volt számomra, hogy nincs bunda a képemen. Norira néztem, hogy lássam, mit választ. Morrighan azóta sem szállt le a fejéről, úgyhogy eléggé érdekesen festett azzal a toll kalappal a hajában. A madár fekete szemei néha rám pillantottak, de egyenlőre úgy tűnt, tökéletesen érzi magát új fészkében.
Újra a fegyverekre siklott a tekintetem, majd végül megszólaltam:
- Nem tudom pontosan, mit, vagy hogyan oktatnak téged a Falkádban. Én elsősorban azt fogom megtanítani, hogy Tipviqut vérvonalát, s a druidák tanításait hogyan egyesítsd fegyverek, és Vérfarkas képességek terén. Nem lesz egyszerű, de mivel benned van a tudás, sőt, már elméletileg el is kezdted, talán könnyebben veszed majd az akadályokat. Válassz, mivel szeretnél kezdeni. - mutatok a fegyver arzenálra. Kíváncsi vagyok, mit választ.
Tudom, hogy az órák kemények lesznek. Segítek neki, de ismerve magam, szigorú fegyelmet, odafigyelést, és precizitást várok el tőle. Nem oktatom ki erről, nem olyan kicsi már, és azt hiszem, tisztában van ezekkel. Bízok benne, hogy véghez viszi mindazt, ami előtte áll.
Vissza az elejére Go down
Norina Stefanson
Kölyök
Norina Stefanson

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 26
◯ HSZ : 436
◯ IC REAG : 455
Re: Medvebarlangok környéke // Csüt. Okt. 31, 2013 6:19 pm

Érdekes kettősség van benne, hiszen az első találkozás olyan volt, amire józan ésszel azt mondta volna, hogy soha többet nem fognak összefutni, mert kizárt dolog, hogy ők ketten valaha is megértsék egymást, annyira különbözőek. A második alkalom pedig mintha mindent kifordított volna magából, mintha két ellentétes világ fonódott volna össze, ahogy a lelkek egymásra találtak, és ez a felismerés mindent megváltoztatott.
Vidáman köszön a kettősnek, Morrighan persze megkapja a simogatást, az jár neki, ez a legkevesebb. Natant már megöleli, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga, mert az is, nekik, kettejüknek. Az érzés, ami azt sugallja, hogy hiányzott az érintése, a mosolya, az ölelése, furcsa, de nem gondolkodik rajta, mert jól esik, és várta már.
-Tulipalo.
A köszöntésre mosolyogva néz fel a férfi szemeibe, honnan jött neki az elnevezés, azt meg nem tudná mondani, de a láng az övé, a tűz pedig Natané, de hogy tudna finnül? Soha nem tanult, ebben az életében soha. A csókra puszival válaszol, aztán elengedi a férfit, hogy akkor kiderüljön, milyen finomságot tartogat mára.
Automatikusan az íjat és a pallosokat választja, ösztönös mozdulattal nyúl feléjük, a varjú pedig helyezkedik, de le nem szállna róla. Cseppet sem zavaró, így is jó, vele együtt is tud dolgozni, ha kell, ez nem lehet kifogás, sem hátrány.
-Ahogyan kell, de ők csak azt az életet ismerik, ami az anyagi világhoz kapcsolódik, a hatalomhoz, a harcokhoz. Ezeket választom indításul.
Bólint, nem azért jött, és nem azért van itt, hogy megkönnyítsék a dolgát, hanem azért, hogy tovább tudjon haladni azon az úton, amin elindult, amit megtalált és megértett.
Vissza az elejére Go down
Natan Vreth
Falkatag
Natan Vreth

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 266
◯ HSZ : 420
◯ IC REAG : 449
◯ Lakhely : Alaszka Fairbanks/ Munkahely: Karen's Tattoo Salon
◯ Feltűnést kelthet : Orr piercing, bal fülben fülbevaló, Két tenyerében kelta motívumú tetoválások, Hátán egy Káosz csillag tetoválás, Mellkasán karom hegek, Teste minden pontján apróbb forradások
Medvebarlangok környéke - Page 2 Giphy
Re: Medvebarlangok környéke // Pént. Nov. 01, 2013 8:56 pm

A megszólítására, csak enyhe fejbólintással felelek. Régi szép idők. Romok, harcok, viharos tüzeként tomboltam a világban. S tessék, ráleltem a hiányzó lángocskámra. Nem lep meg, hogy finnül válaszol, nem kérdezem, tanulta-e, vagy csak hallotta e két szavacskát, s tudja, mit jelent. Illik ránk, nem igaz? Ez a lényeg.
Figyelem, mit választ, s közben hallgatom szavait. Morrighan is csendben csücsül, de szemei érdeklődve tekintenek ránk. Farkasom várakozik, ő is kész az edzésre. Ellép a kölyöktől, én pedig figyelem, hogy veszi fel a kölyök, vagy legalábbis próbálja felvenni a két kezes pallost. Az ezüstnek köszönhetően könnyebb, mint egy igazi, lovagi pallos, de ettől függetlenül akkor is két kézzel kell felemelni, s tartani. Nem lehet vele akrobatikus mutatványokat csinálni, sem úgy használni, mint valami szamuráj kardot. A pallos az erő szimbóluma, s a középkorban is, csak a legelhivatottabb, legerősebb lovagok merték használni ezt a fegyvernemet. Ezért is vagyok kíváncsi, mit kezd vele. Persze Vérfarkas erővel később akár úgy forgathatja, mint valami fogpiszkálót, de egyenlőre jusson el odáig, hogy két kézzel megtartja. Másrészt a markolat tömény ezüst, a pengében is van, úgyhogy óra végére szép lesz a keze. Meg más is, ha rajtam múlik, hisz ezért vagyunk itt. Közben az íjakat, s nyilakat kiveszem az arzenálból, s az egyik kisebb sziklának döntve félreteszem, a többit pedig oldalra húzom az árnyékba, ne legyenek útban. A zsebemből előveszek egy fekete gézcsíkot, majd a kezemre tekerem. Nem mintha, én nem regenerálódnék, de az órán most ő tanul, másrészt elővigyázatosság. A hétköznapi életben, s a munkám megköveteli, hogy ne látszódjanak az edzés nyomai. Meg mocsok vagyok, tegyük hozzá. Meg kell tanulnia a kölyöknek azt is, hogy rajtam kívül még jó pár ilyen szemét féreg él a világban. És nem létezik olyan, hogy igazság.
Mikor látom, hogy sikerül kivennie a fegyvert a hüvelyéből, s végül többszöri lendületet véve felemelnie is, egy gyors mozdulattal két ujjal elkapom a pallos hegyét, s segítek egyenesben megtartani azt.
A könyökét megfogva feljebb emelem a kezét, a felhúzott vállát lejjebb nyomom, lábait nagyobb terpeszbe tolom a lábammal, s egy kisebb ütést mérve a hátára késztetem egyenesebb tartásra.
Morrighan csak a fejével követi a mozdulataim, de másképp nem mozdul.
- Oké. Jobb lábbal kilépsz, és lefelé vágsz egyet, mintha félbe akarnál valakit vágni, a bal vállától a jobb csípőjéig, azután vissza a mostani állásba. Gyorsan csináld, a lehető legfürgébben!
Figyelem, ahogy elkezdi a gyakorlatot. Persze a pallos forgatása nem egyszerű, ráadásul az első pár mozdulat után már érződik a súly is. Látszik is mozdulatain, hogy nem könnyű fegyverrel dolgozik, de nem kezdem sajnálni, azért csináljuk, hogy tanuljon.
Körülötte sétálok, fel-fel emelem a karját, vagy egyenesbe ütöm a hátát, hogy tartása ne essen.
- Erősebben vágj oda! - mutatom a vágómozdulatot.
Addig gyakoroltatom vele, míg végül nem látom, hogy használni kezdi Vérvonala képességét, s szeme meg nem villan. Morrighan felröppen, s a szembelévő báb vállára telepszik. Összefonom mellkasom előtt a kezeim, s olyan erővel ugrasztom Bestiám a kölyöknek, hogy még csak megnyikkanni sem képes, úgy tépem fel belőle a farkast. Hullámaim erőteljesen rántják magukkal, kérlelhetetlenül, ellentmondást nem tűrően. Csont roppan, ruhacafatok hullnak a földre, s a pallos nagy puffanással esik a földre, ahogy a fekete bundás kölyök ott áll a lábam előtt. Fenevadam ezüst szeme megvillan bennem, ahogy visszahúzódik, de utána csak megingatom a fejem.
- Gyors reflex, gyors ösztön, és gyors felismerés! Attól, mert valamit folyamatos odafigyeléssel teszel, s elmerülsz benne, nem azt jelenti, hogy váratlan dolgok nem történnek. Tipviquit gyorsasága nem csak abban jelent előnyt, hogy lehagyod a tornaórán a többi gyereket. Alkalmazkodás, gondolkodás, reakcióidő... ezeket mind-mind felgyorsíthatod, ha hajlandó vagy használni a képességed.
A táskámhoz lépve egy kis nadrágot, meg egy nagyobb pólót veszek ki, majd felé lépve leteszem a kis bolhás elé a földre. Kölyök oktatásra már el se jövök pót ruha nélkül. A gyakorlat átka. Akárhányszor oktattam farkasokat, a váratlan előhívásnak egyszer sem tudtak ellenállni, de az enyhén gáz volt, mikor kiderült, hogy senki nem hozott plusz ruhát. Azután mindegyiknek felhívni a Beharapóját, hogy figyelj, kéne valami gönc, a gyereked itt flangál az edzőteremben rajta kívül még 10 gyerekkel, egy szál semmiben.
- Alakulj vissza, öltözz fel, és újra megpróbáljuk. Oké?
Elfordulok tőle, hogy nyugodtan öltözhessen. Morrighan károg egyet.
- Tudom, hogy egy nálad erősebb Farkas bármikor előhúzhatja belőled a kölyköt. De ha elég gyors vagy, kikerülhetsz a hatás alól. Vagy akár elfuthatsz előle. - fordulok vissza hozzá, mikor Morrighan ismét felkárog, így jelezve, hogy a kölyök végzett.
A póló kissé lóg rajta, legalábbis a válláról kissé lecsúszik az anyag, de a kis rövidnadrággal nem tévedtem nagyot. Így látva a lányt, meglehetősen... csinos. Vadócan csinos. Végigmérem, szinte felfalom a pillantásommal. Eszembe jut, hogy csókolt vissza azon az éjszakán, s legszívesebben most azonnal oda rohannék, hogy újra érezzem ajkai érintését. Kellemes forróság önti el a testem, de végül zavartan elfordítom róla a tekintetem.
Megvakarom az állam, aztán mellé lépek, kézbe veszem a kezét, hogy lássam a tenyerét, ami már eléggé vörösödik az ezüsttől.
- Jól van, nem vészes. Folytathatjuk. - nézek a szemébe, és eltűrök az arcából egy kósza tincset.
A szemei élénken csillognak rám, amitől kedves mosoly jelenik meg arcomon.
- Emeld fel a kardot, és most vágj vele a másik irányba.
Vissza az elejére Go down
Norina Stefanson
Kölyök
Norina Stefanson

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 26
◯ HSZ : 436
◯ IC REAG : 455
Re: Medvebarlangok környéke // Vas. Nov. 03, 2013 6:04 pm

Választhat, így azonnal lecsap azokra a fegyverekre, amik valamiért közel állnak hozzá. A pallossal meggyűlik a baja, vagyis nem megy olyan egyszerűen a felemelés, mint szeretné, de megbirkózik a feladattal, és még azzal sem foglalkozik, hogy az ezüst égetni kezdi a tenyereit.
Használhatna egy darabot a pólójából, de nem teszi meg, azért sem teszi meg. Azzal még kibékül, hogy Natan először a pallost emeli meg, aztán a könyökét és a vállát igazítja be, de utána ahogy hátba vágja, és a lábait nagyobb terpeszbe... lehetett volna fordítva is, és akkor nem kell újból belőnie, hogyan is kell tartani ezt az izét.
Sebaj, gyakorolja ezt is, a végén pedig ösztönösen tudja, majd, hogyan fogja meg a pallost. Figyel az utasításokra, ezt nem lesz nehéz megjegyezni, viszont kivitelezni a mozdulatot, na az más tészta. Kezdi szokni a pallos súlyát, de még nem mozdult meg vele, majd most fog.
-Értem.
Előrelép, vág, aztán nevetni kezd, mert addig oké, hogy vágott, na de sikerült a földet is eltalálnia, mert a lendület vitte tovább. A legegyszerűbb gyakorlatnak tűnik, és mégsem az, sok-sok gyakorlásra lesz szükség ahhoz, hogy tökéletes legyen.
Nem várja meg, míg kijavítják, egyedül próbálkozik, azt akarja elérni, hogy a pallos pontosan a föld felett állítsa meg, onnan tudjon visszalépni, és így tovább. Nem adja fel, próbálja minél gyorsabban csinálni, és erősen, ahogyan kell.
Egyvalamivel nem számol, azzal, hogy Natan kirángatja a bundását, ez nem ér. Hiába próbál ellene tenni, esélytelen, és morcos morgással nyugtázza, hogy farkasként hasal a földön, ráadásul még a pallos is fejbe csapja.
Újabb morranással jelzi, felfogta amit a férfi mond, aztán a pofájába veszi a ruhadarabokat és elvonul visszaalakulni, felöltözni. Hangos nevetéssel tér vissza pár perccel később.
-Rendben, ezt mind értem, de hogyan tudok olyan gyors lenni, hogy ne érjenek célt?
A nadrág az jó rá, a póló kicsit nagy, de sebaj, betűri, és így nem zavarja a mozgásban. Mosolyogva fordul körbe, mert azért mókásan fest, és ezt Natannak látnia kell.
Erősödnie kell, igen, ez is benne van, de a pallost kezdi nézegetni, hátha rájön a szimbólumokból, melyik az, amelyik védelmet nyújthat egy gyengébb kölyök számára is. Elfutni, a vérvonala majd lehetővé fogja tenni, de az még idő, ezzel most nem számolhat. Vagy ha pontosak a mozdulatai, akkor ezzel elérheti azt, hogy ne azzal legyenek elfoglalva, hogy a farkasát kiszedjék belőle?
A férfit figyeli, még mindig mosolyog, és amikor hozzá lép, hogy megnézze a tenyerét, az a mosoly szélesedik is az arcán, és lábujjhegyre áll, hogy egy puszit nyomjon az arcára.
-Nincs vele gond, majd meggyógyul, de máris szebb, mint volt.
Csillogó szemekkel néz Natanra, alig várja a folytatást, felőle máris mehet. Akkor hajrá. Máris nyúl a pallosért, és emeli fel, most már tudva azt, mire számíthat. Megfigyelte a súlyeloszlást is, egyáltalán nem mindegy, hogyan helyezi a két kezét.
A másik irányba gyakorolja a vágásokat, és igyekszik, hogy egyre gyorsabb és gyorsabb legyen, de most már figyel a férfire is, mit tervez még beiktatni közben.
Vissza az elejére Go down
Natan Vreth
Falkatag
Natan Vreth

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 266
◯ HSZ : 420
◯ IC REAG : 449
◯ Lakhely : Alaszka Fairbanks/ Munkahely: Karen's Tattoo Salon
◯ Feltűnést kelthet : Orr piercing, bal fülben fülbevaló, Két tenyerében kelta motívumú tetoválások, Hátán egy Káosz csillag tetoválás, Mellkasán karom hegek, Teste minden pontján apróbb forradások
Medvebarlangok környéke - Page 2 Giphy
Re: Medvebarlangok környéke // Hétf. Nov. 04, 2013 4:28 pm

A morgására csak elnyomok magamban egy mosolyt. Csak nem elégedetlenkedünk? De legalább lelkes, és ez azért egy pluszt adhat az óráknak. A pallos fejbe kólintotta, tisztára, mintha valami rajzfilmet néznék. Legközelebb jobban figyel.
Miután visszajön, s megfordul előttem új ruhájában, csak mosolyogva figyelem. Nem rossz, legalábbis jól áll neki.
- Azért vagyunk itt, hogy ezt megtanuld. Nem azt mondom, hogy holnaptól már legyőzhetetlen leszel. Mire eljutsz a kellő tudáshoz, bőven közeledsz majd a 200-hoz. És még akkor is folytatnod kell a tanulást. Az én tudásom se tökéletes. Ha egy olyan idős farkassal állítanának szembe, kénytelen vagyok fejet hajtani. Ezt is meg kell tanulnunk. A kudarcok nem feltétlenül azt jelentik, hogy gyengék vagyunk. Ami nem öl meg, az megerősít.
Ahogy megfogom a kezét, végig simítok a tenyerén.
- Hidd el, biztosan akad farkas, aki belőlem is egy szempillantás alatt kitépheti a Bestiát. De ha tisztában vagy a képességeddel, okozhatsz meglepetést a másiknak. A kor és az erő nem minden. Amíg az öregek csak arra képesek figyelni, hogy ők az urak, s épp győzelmet arattak feletted, könnyű szerrel ellenük fordíthatod a dicsőségüket. Tegyük fel, kés van nálad, vagy bármi olyan. Kitépi a farkasod, átalakulsz. Amíg ő fürdik a büszkeségben, felkapod a kést, s a gyorsaságodat használva ejtesz rajta vágásokat, pl. Achilles-ín. Hidd el, nem fog örülni neki, ha nem képes lábra állni.
A puszira kissé meglepődök, s önkéntelenül is, de végigsimítok arcán. Puha, s finom a bőre, de végül inkább elfordulok, még mielőtt jobban bele vinne a lendület. Ellépek tőle pár lépést, s megállok vele szemben, miután ismét felemelte a fegyvert. Figyelem a mozdulatait. Egyre ügyesebben hajlítja a karját, s tanulja, mi a kényelmesebb, vagy hatékonyabb mozdulat. Persze nem mondom, hogy minden lendülete, s tartása tökéletes, de ügyesen forgatja a pengét, ahogy egyre dinamikusabban mozog vele.
- Jól van, ne hagyd abba. Most a két vágás mozdulatot kombináld, s közben indulj el felém. Folyamatosan vágj, egyszer sem állhat meg a levegőben a kard!
Nem könnyű lépni, s közben vágni a pallossal, de látom, hogy elindul, igaz, lépései közt némi szünetet hagy, s kissé lassan lép.
- Ne állj meg, mintha normálisan sétálnál. Gyere!
Kinyújtom felé a kezem, s hívó mozdulatot teszek felé. Megvárom, míg elég közel ér hozzám, hogy aztán egy gyors, de könnyed mozdulattal kapjam el az épp lefelé tartott csuklóját, s kifordítom a testét, hogy aztán háttal álljon nekem. A csuklóját kissé föl rántom, hogy a pallos pengéje a nyakánál legyen. Arcához simul az arcom, hajának illata az orromba kúszik. Mosoly kúszik a szám sarkába, majd előhívva Farkasom, karmos kezem mutatóujja gyengéden cirógatja végig a derekát, hogy aztán egy gyors mozdulattal egy hosszú, mély vágást ejtsek a testén. A póló tépődő anyagának hangja, s a vérének illata elégedettséggel tölt el. Gyengéden megcsókolom a nyakát, azután elengedem, s kissé ellököm magamtól.
- Minden egyes hibádnál a ruha fogja bánni. Nincs több pót ruha nálam, szóval ha nem vigyázol, óra végére kénytelen leszel meztelenül haza menni. - mindezt olyan komoly képpel adom elő, hogy öröm látni és hallgatni.
- Még egyszer! Ha nem vagy elég gyors, s nem használod a Vérvonalad, vagy legalább a megérzéseidet, nem fogsz tudni a pallossal se elbírni, nemhogy az én támadásaimmal.
Élvezem a helyzetet, s persze nem kell tudnia, hogy akad még nálam pót ruha. Bár tudom, hogy ennyitől még nem fog megijedni, de nem is az volt a célom, hogy megrémítsem. Pontosan tudom, hogy élvezi a dolgot, max bosszankodik azon, hogy ilyen sunyin közeledek hozzá.
- Rajta, kezdjük, még sok tépni való ruha akad rajtad. - vigyorgok rá, s várom, hogy újra lépjen.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Medvebarlangok környéke //

Vissza az elejére Go down
 

Medvebarlangok környéke

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

 Similar topics

-
» A cirkuszsátor környéke
» Az oltár és környéke
» Biliárdasztal és környéke (O'Connors)
» Aaron & Shila - Vízesés és környéke

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Játéktér :: Városhatárokon kívül :: Erdős terület-