KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Rebecca Morgan Hétf. Szept. 16, 2024 11:01 am
írta  Catherine Benedict Vas. Szept. 15, 2024 7:44 pm
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 15, 2024 3:58 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Szept. 14, 2024 11:58 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 9:01 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 8:55 am
írta  Bruno Manzano Kedd Szept. 10, 2024 11:05 am
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Bruno Manzano Kedd Aug. 27, 2024 4:42 pm
írta  Theodora Zoe Morano Hétf. Aug. 26, 2024 8:56 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
Bianca Giles
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 I_vote_lcapBiliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 I_voting_barBiliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 I_vote_lcapBiliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 I_voting_barBiliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 I_vote_rcap 
Zachariah O. Danvers
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 I_vote_lcapBiliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 I_voting_barBiliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 I_vote_lcapBiliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 I_voting_barBiliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 I_vote_lcapBiliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 I_voting_barBiliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 I_vote_lcapBiliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 I_voting_barBiliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 I_vote_rcap 
Alignak
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 I_vote_lcapBiliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 I_voting_barBiliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 I_vote_rcap 
Kyle Prescott
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 I_vote_lcapBiliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 I_voting_barBiliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 I_vote_rcap 
William Douglas
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 I_vote_lcapBiliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 I_voting_barBiliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 I_vote_lcapBiliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 I_voting_barBiliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 I_vote_rcap 

Megosztás

Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 Empty
 

 Biliárdasztal és környéke (O'Connors)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Vas. Ápr. 08, 2012 10:31 am

First topic message reminder :

Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 3816fc4ccb4fd4ae5cd49977cf6e9a54


A hozzászólást Admin összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 19, 2014 3:34 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 Empty
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 Empty
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 Empty
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 Empty
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 Empty
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 Empty
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 Empty
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 Empty
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 Empty
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 Empty
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 Empty
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 Empty
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 Empty
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 Empty
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 Empty
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 Empty
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 Empty
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 Empty
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 Empty
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 Empty
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 Empty
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 Empty
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 Empty
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 Empty
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 Empty
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 Empty
SzerzőÜzenet
Silas O'Reilly
Wagabond
Silas O'Reilly

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 383
◯ HSZ : 76
◯ IC REAG : 81
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Pént. Feb. 01, 2013 11:18 pm

*A másikat végighallgatva nem mozdul, nem kezd el szélesen vigyorogni mert jóformán áldását kapta a belépésre. Nem szeret annak a nagy lelkesnek tűnni, inkább annak a megfontoltnak. Persze jó ez, hogy ez le lett beszélve, nem kell ezen tovább törnie az agyát. És a másik készülődését látva tényleg elég gyorsan megbeszélték. De akkor jön ez a kis kérdezősködés. Ez furcsa gondolatköröket vet fel benne. Persze odavan Yettáért, de azért nem lógnak együtt állandóan. Igaz vicces hogy alig pár napja találták ki, hogy összeköltöznek. De akkor is benne van a vad része, a kalandvágyó énje akit hajt, hogy mire utalhat a másik.
Ritkán találkozhatna Yettával nem mutatkozhatnának nyilvánosan. Valami dolog a falkán belül? Neeem az nem lehet. Nincs értelme a falkán belüli elhatárolódásnak. Felsőbb engedély kell, akkor ez valami komolyabb dolog lenne. Lassacskán kezd motoszkálni az agyában egy elgondolás. És mi tagadás baromi érdekes kis ötlet. Látszik ahogy lassan felderül a tekintete ahogy megérti mire gondolhat a másik.*

-Arra gondolsz.....hogy kéne egy....belső ember?-*Tér a lényegre, nem szereti a rébuszokat és a körmondatokat. Csak ha épp egy hölgyet akar megfektetni. De ha melóról van szó akkor a lényeg a fontos.*
-Ha tényleg arra gondolok amit kitaláltál akkor....hát beszélnem kell Yettával. De megfogtál érdekel a dolog.-*Van benne jó is meg rossz is. A jó része, hogy tényleg olyan élete lehetne amihez hozzá van szokva kártyacsalások és kaszinó. Ez a titkos dolog, röpke légyottok is izgalmasak vadítóak. De figyelnie kéne hogyha harcra kerül a sor mégse adhat bele mindent. És a költözés is ugrik. Nehéz ez. És tudva, hogy John akármikor megérkezhet a városba Yettára vadászva, nem hagyhatja szó nélkül egyedül a nőt.*
-Beszélnem kell vele, neked pedig engedély kell a dologra ha jól értem. De ha tényleg ez a terved engem érdekel.-*Fejezi be végül, ez úgyse döntetett el most. Kell még legalább egy találkozó hogy a dolog sínre kerüljön addig pedig van idejük az engedélyekkel foglalkozni.*
Vissza az elejére Go down
Darren Northlake
Vérvonalfő
Darren Northlake

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 1999
◯ IC REAG : 2027
◯ Lakhely : valahol Alaszkában
◯ Feltűnést kelthet : végigtetovált karok, ezüst fülbevalók, gyűrűk, karkötő, nyaklánc
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 Cwvam61lhomr6dpggpwe
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Szomb. Feb. 02, 2013 12:03 am

Kifejezetten megnyugtató, ha valaki tudja használni a fejét, hasznos. Az apró kis gesztusokból és abból, hogy alapvetően pozitív energia sugárzik belőle, eddig kedvére valló a dolgok alakulása. Pompás, mert nekem is.
- Pontosan! - Újabb biccentés. Ha ez így megy tovább, felcsaphatnék bólogató kutyának egy kocsi kalaptartóján.
- Nem kéne tudnia róla - mondtam lassan, kissé nyomatékosan minden szót. - Addig legalábbis semmiképp, amíg nem tiszta, hogy mész, vagy egyszerűen jössz hozzánk. Fölöslegesen aggódna és izgulna ő is, emellett minél kevesebben tudnak erről, annál jobb.
Én se terveztem világgá se falkává kürtölni, amiről már többen tudnak, az nem titok. Ráadásul Silasnek tetszett a dolog, szóval az már fél siker. Utáltam családi idillt vagy bármilyen kapcsolatot bomlasztani, megrongálni, de, most kénytelen voltam erre kérni. Elsősorban a falka érdekeit néztem, emellett próbáltam úgy, hogy lehetőleg az élet napos oldala jusson nekünk, de ez nem mindig volt lehetséges.
- Azzal is véded, ha erről nem tud. - Most értettem meg, hogy Victor miért nem beszélt sose a zártkörű Amarok gyűlésekről. Szigorú, olykor házsártos, de még mindig véd minket, ahogy tud. - Ha később zűröd lesz nála belőle, akkor is nekem jár a nagyobb szidás, mert mint feljebbvalóid utasíthatunk. - Nem szerettem ranggal és hierarchiával dobálózni, itt se azért tettem, hogy valamiféle beteges hatalomvágyról tegyek tanúbizonyságot, a hallgatását akartam megkönnyíteni. Persze ettől még szar és nehéz lesz neki, de nekem meg mást kell elsősorban szem előtt tartani.
- Nyugi, az első dolgom úgyis az lesz, hogy beszélek az Atanerkkel erről, és amint tudok valamit, szólok. - Elővettem a mobilom, kikerestem az SMS-ét és felé mutattam. - Ezen a számon elérlek, ugye? - Ha biccentett, eltettem a készüléket és folytattam. - Fel foglak hívni, ha van konkrétum, addig próbálj elvegyülni - ahogy az előbb láttam biliárdozás közben ezzel nem lesz nagy gond -, lehetőleg ne sok falkám bélivel érintkezz, és próbálj jópofizni a másik branccsal. Ha el is vetik ezt, akkor sem árt, ha téged egyik másik kedvel.
Azt már nem tettem hozzá, mert evidensnek gondoltam, hogy arra azért vigyázzon majd, ha az utóbbi felállás jönne be, akkor a mi falkánkról véletlenül se fecsegjen. Bár, a friss tagok távolról sem tudnak annyit, hogy ártani tudnának, de az ördög sosem alszik, ezért én is inkább csak keveset.
Vissza az elejére Go down
Silas O'Reilly
Wagabond
Silas O'Reilly

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 383
◯ HSZ : 76
◯ IC REAG : 81
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Hétf. Feb. 04, 2013 5:46 pm

*Némán, kis hümmögésekkel hallgatja végig a másikat. Teljesen megérti a gondolatmenetét és igazat is ad neki. Az, hogy a Yettának nem beszélünk róla dolgot nem fogja betartani. Nah hát bumm neki. Ennyit talán még engedhet a határokon a másik. Így belegondolva elég rizikós Darrennek is az amit kérni szeretne. Ez a játék csak úgy működik ha valaki újjal csinálja. Ha hirtelen megunná valaki az őslakosokat és átakarna mászni a másik bagázsba, túl gyanús lenne. És Darren nem ismerő őt, és fordítva sem igaz ez. Szóval csak bízhatnak egymás szavában. Hogy ők megvédik Yettát cserébe, ez az öreg farkas nem fogja a kettős-hármas ügynököt játszani. Szóval ha már ennyi bizalom van egymásban akkor egy kis félrelépést megengedhet a megállapodásban. Szóval csak bólogat a másiknak és pozitív jeleket küld, hogy elfogadja az egészet. Több mint háromszáz éve blöffölésből él meg a pókerasztaloknál. Ennyit igazán egyszerű elhazudni, hogy oké nem fog senkinek szólni. De a nő az egyetlen valós kapcsolata a helyhez, szóval nem fog nélküle dönteni erről.*
-Ez a számom él, bármikor eltudsz rajta érni. Ha pedig kényesebb a terep akkor béreltem egy lakást. Ha gondolod elküldöm a címet, az mindig csekkolva van. Ott nyugodtan beszélhetünk. A többi apró cséplő kapcsolattartósdiról pedig elég lesz ha akkor beszélünk mikor már belementek pár létrafokkal feljebb is az akcióba.-*Bólint véglegesen rá a dologra. Majd szerinte ezt letárgyalták. Innentől csak várnia kell a pasas válaszára. És beédelegnie magát a kaszinóba. Hmmm talán kicsit erős de egy hamiskártyás sose árt egy ilyen helyen. Talán ezzel megnyerheti a belépőjét. Mindenesetre továbbra is Darren áll előtte. Aki felé a kezét nyújtja, hogy egy diszkrét kézfogással talán el is válhat útjuk most. Hogy ne keltsenek nagyobb feltűnést, ha esetleg valamelyik másik farkas is most szomjazna meg ebéd után.*
Vissza az elejére Go down
Darren Northlake
Vérvonalfő
Darren Northlake

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 1999
◯ IC REAG : 2027
◯ Lakhely : valahol Alaszkában
◯ Feltűnést kelthet : végigtetovált karok, ezüst fülbevalók, gyűrűk, karkötő, nyaklánc
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 Cwvam61lhomr6dpggpwe
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Hétf. Feb. 04, 2013 9:12 pm

Meglehetősen rizikós vállalkozás volt ez a részemről is, ha azt vesszük, hogy semmi más biztosítékom nem volt, mint a Yettához fűződő ragaszkodása - aminél szintén csak reméltem, hogy olyan erős, mint amilyennek mutatta, mondta. Bár az is tény, hogy ha van hajlandósága az elárulásunkra, akkor inkább még az elején derüljön ki, ne akkor, amikor már falka szinten is jobban belefolyik az életünkbe. Emellett attól, hogy megkérem majd néha, tudjon meg ezt vagy azt, még nem kell elárulnom neki, hogy mit akarok a kapott infóval. Vagy rájön, vagy nem - nekem biztosabb, ha kevesebbet tud.
Másrészről legalább abba is bepillantást nyerhetek, mennyire könnyen jár el a szája. Mondjuk ez megint kettős: vagy arról bizonyosodok meg, hogy mennyire szereti Yettát - azzal, ha fecseg neki -, vagy arról, mennyire szavatartó és megbízható. Valamit mindenképp nyerek vele, csak ugye az azért nem mindegy, hogy mit.
A vége úgyis az lesz, hogy vagy Yetta rág be rám - és Silasre - emiatt, vagy én leszek kissé... harapós a hímmel szemben. Esetleg mindkettő. Majd elválik.
- Egyetértek - mondtam helyeslőn, és eltettem a telefonom. - A címet pedig kösz, elképzelhető, hogy személyesen foglak zargatni.
Lekezeltem vele búcsú gyanánt, még biccentettem egyet felé,és mivel ennyivel egyelőre részemről is le volt tudva a találkozó, angolosan távoztam. Előtte még voltam olyan aranyos és visszavittem a korsóm a pulthoz.
Nem vagyok nagy kártyamágus, de nem is ingujjakból előrántott Jokerekért kapom a pontokat. Az csak grátisz.

//Köszönöm a játékot, finom volt! Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Hétf. Feb. 11, 2013 12:01 pm

Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 Cooltext834921243_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Jelaš 'JJ' Vaskovic
Renegát
Jelaš 'JJ' Vaskovic

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 344
◯ HSZ : 49
◯ IC REAG : 61
◯ Lakhely : Fairbanks határa
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Szer. Márc. 27, 2013 4:07 pm

Előzmény...

Való igaz. Kell hozzá egy elég erős gyomor, és némi hajlam is, hogy az ilyesmit bárki elismerje. Én ennek nem szenvedek hiányába, de ezt jobb nem az orrára kötnöm. Szóval hagytam is lógva a témát sodródva tovább és tovább, újabbakba kezdve, vagy éppen elhallgatva azokat.
Az idő is gyorsan meglódult, fel sem tűnt, hogy már egy órája nézelődünk, mászkálunk a sétányon. Az ég kormosan vonaglott felettünk, apró szürkült felhőkkel tarkítva el magát. Ez utóbbin nem is csodálkoztam... Fairbanks még ilyenkor is ontja magából a havat... az jobban meglepett, hogy eddig még nem ajándékozott meg minket egy sűrű hózivatarral. Nem tesz hát tisztelet köröket? Milyen kedves...
Azt mondjuk már nem tudtam szó nélkül hagyni, mikor a csajoskodást felhozta. Arcomra szélesen elterülő vigyor rajzolódott fel, még a fejemet is jókedvűen megingattam.
- Hát ez egy baromi nagy faszság. Már bocs. Nekem életemben nem fordult még meg a fejemben, hogy én akarnék lenni az a bizonyos fehérlovag... Ennek mondjuk lehet az az oka, hogy hipóval se nagyon tudnék ennél világosabb lenni, de meg merem kockáztatni, hogy a kiinduló mégis csak az, hogy nem vagyok az a típus. Úgyhogy máris megdőlt az elméleted! - felnevettem, valójában a saját hülyeségemen, de ez jogomban áll, szóval nem zavartattam magam. - Ez olyan csajos dolog, kár a gőzért is, mert nem tudsz megrendíteni. Család, gyerekek... micsoda... házikó?! - ezúttal már rajta nevettem. Vagyis a szavain. - Most már komolyan felmerül benne a kérdés, hogy mennyire vagy te valódi nő. Se álmok, se tipitapi, se anyámnyála... - megtorpantam egy pillanatra. - Hmmm... Figyelj már... teszteljünk! Szóóval, kérdés: Ha igazi nő lennél, mit választanál: az uborkát vagy egy doboz prémium banánt? - egészen komoly arcot vágva fürkésztem vonásait, eltökélt szándékkal, hogy én erre bizony választ is kapok. Persze végül megint röhögésbe fulladtam, és egészen nehezen is tudtam abba hagyni.
Mindeközben már a kajánkat is kikértük, és csak a holt perceket töltöttük ki, szerencsére nem némasággal. Ilyenkor eléggé idegölő tud lenni a kínos csönd, engem pedig kifejezetten tudott irritálni.
A munkájáról beszélt, azt pedig elhallgattam, lévén, hogy nagyon más választásom nem volt, és egyébként is én kérdeztem. Noha nem ennyire kifejtendőn, de hát aki kérdez, az vessen magára...
- Tőlem bármennyiért is adják magukat, akkor se oda valók. A ribancok az utcán tolják, ott a helyük. Meg is érdemlik. - nem, nem csíptem a kurvákat, ez talán egyértelművé is vált. Az utolsóval, akivel összetalálkoztam, egy kiadós dugás után darabokban szakadt szét... Nem is értem, hogy képesek nők a saját testüket árulni. Žé mondjuk tudna erre velős, és kevésbé sem logikus választ, amitől a majdhogynem nem létező hajamat tépném. Talán ezért se beszélgetek vele ilyenekről.
- Tánciskola? - kérdeztem egészen kedélyesen, apró tánclépést imitálva jártamban, ahogy elindultunk végre a kajánkkal. - Milyen táncot oktatsz? - na faszájosan beletrappoltam ám a hülye táncversenyes ötletemmel. Mertem azért remélni, hogy nem fog egyhamar, vagy még inkább: semmikor sem felkérni ilyenre. Mert előnyös hátrányosságom, hogy az ígéreteimet betartom... Wao, van egy jó jellemvonásom, ki hitte volna?
Az, hogy a tesóimat érdekelné, nos... kötve hiszem, de erről sem kellett tudnia, úgyhogy csak helyeslőn bólogattam, hagy érezze, hogy milyen okos volt. Viszont talán ebből adódott az ötlet, hogy üljünk be valahova... mindenesetre éreztem rá a késztetést, és kicsit vágytam is a füstszagú kocsma szagra.
- Nah, zsír. Egy biliárdra benevezlek...! - vicsoerogva vigyorogtam rá, szinte már idétlenül, ahogy gyorsabb léptekre kezdtem. - Egy óra az épp elég lesz, ésakkooor... legyen ez itt... O'Connors? - böktem fejemmel a távolban villogó kiírás felé. Ha neki is megfelelt, úgy arra felé haladtam tovább, félúton füléhez hajolva, de hozzá nem érve.
- Mooond Elionore... féled-e a halált? - kísértetiesen suttogtam a szavakat, de valójában kurva jól szórakoztam, ennek ékes jele volt, hogy elhajolván megint kiszakadt belőlem a röhögés. Az egész csupán egy pillanat volt, míg már újra egyenes tartással botorkáltam mellette, leküldve a maradék gyrost is a gyomromnak. A papírját a legközelebbi kukába vágtam, majd tenyereimet összedörzsöltem.
- Na csak azért kérdezem mert... - töröltem meg öklömmel szám szélét. - ...az én halálvágyam leküzdhető némi párnacsatával. Úgyhogy szólj, ha az O'Connorsban összefosikázod magad, hozok párnát! Tán még neked is segít! - ááá, megint, vagy még mindig szakadtam, úgy nevettem mint egy TBC-s, akinek már nem jut elég levegő a tüdejébe. Egyébként csak azért hozakodtam elő ezzel, mert állítása szerint védelemre szorulna. Most már egyre jobban érdekel ez a farkas szaggal megrakott csehó.

A bejárathoz érve azért kicsit feszengtem, noha ennek jelét nem mutattam. Éreztem néhány bolhást odabenn, de tartásom nem volt feléjük. Nem szokásom félni senkitől... előbb megyek nekik én, mint hogy esélyt adjak arra, hogy ők roncsoljanak belém. Úgyhogy jobb, ha a seggükön maradnak!
Előre engedtem Elionore-t, aztán én is beléptem. Furcsálltam, hogy nincs olyan erős áporodott szag, mint az megszokott volt, ellenben azért az alkohol és füst szag erősen terjengett...
- Iszol valamit? - pillantottam rá, lépteimet a pult felé irányítva. - Aztán mutasd merre van az a biliárd asztal, mert már rákészültem! - vigyorogtam, mint a hülyegyerek.
A pulthoz érve egy pohár erős whiskyt rendeltem, s míg vártuk az italokat, addig háttal nekitámaszkodtam a simára nyalt műtákolmánynak, tekintetemmel folytonosan fürkészve a kisebb-nagyobb tömeget. Tenyerem kabátzsebembe siklott, majd arcom elkomorult. Egyszerűen kirántottam onnan ujjaimat, azok közé szorítva a belső anyagot, így fordítva ki zsebeimet. Már csak a pillangók hiányoztak, noha a pénzemet nem itt tartom, a gondom nem éppen ez volt...
- Nééézd már... Az egerek már megint szétrágták a ruhám. - biggyesztettem le számat, és még arcom is lelohadt egy röpke másodpercre. De végül megint csak vihogásba törtem ki. - Tudsz varrni? Megvarrod? Varrd már meg! - noszogattam egy kicsit, elkerekített, édesnek szánt szemekkel pislogva rá. Ez se tartott sokáig, mert megint nem bírtam ellenállni a röhögésnek. Kurva jól elszórakoztatom magam, azt kell hogy mondjam!
- Na jó... nem kell. Még a végén összeöltenéd magaddal, aztán hogy venném fel? - billentettem oldalra fejemet, ahogy íriszeit kutattam. Közben megérkeztek az italok, és ezúttal már a nadrágomban kezdtem el kotorászni, az asztalra szórva pár dollárt.
- Hess. Ezt én fizetem. - rivalltam rá a nőre, noha kivételesen egész kedves hangszínnel, habár ellenkezést azt nem tűrtem. A kaját nem fizettem ki, mert nem randizunk, de ide én hívtam, úgyhogy ennyire még én is illedelmes vagyok. Szóval, ha kellett hát vállal még finoman le is vettem, de ezt akkor is én állom!
- Szóval, hol az a biliárd? - fordultam felé, miután a kezembe vettem a poharamat...

// zsebszöveg //
Vissza az elejére Go down
Evelyn Klyer
Ember
Evelyn Klyer

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 36
◯ HSZ : 432
◯ IC REAG : 487
◯ Lakhely : Orfeum
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 Dyodgn
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 Jkh91u
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Szer. Márc. 27, 2013 5:54 pm

- Azért ha próbát akarsz tenni, csak szólj, segítek… * Ajánlottam fel a segítségem vigyorogva a hipóra. Na igen, valóban nem lenne hatásos. Bár ez a pasi, fehéren? Inkább maradjon sötét, mint az éjszaka… nehezebben lehet észrevenni. No meg, elég abszurdan festene… A kifejtésére csak mosolyogtam.*
- Hééé… én azt mondtam, hogy nem ismerek. Nem azt, hogy nincs. * Ismételtem meg magam. Igen, ha azokat az embereket nézzük, akiket ismerek ott igen is szerepet játszik. De lássuk be, nem ismerek mindenkit. Így Jay az első, akit nem érdekelnek ilyen dolgok. Vagy csak túl „macsó” ahhoz, hogy elismerje. Akárhogy is, ez már nem rám tartozott. Már nyitottam volna a szám, hogy válaszoljak a fel nem tett kérdésére egy szóban mikor folytatta és elhangzott az a bizonyos kérdés. Amit viszont a nevetésem kísért, egy fejingatással megtoldva.*
- Akár így, akár úgy… a banánt. Nem szeretem a savanyú és puha dolgokat. * Válaszoltam még mindig vigyorogva. De az igazság az, hogy maga az uborkát sem szeretem. De azért a kérdés szerintem teljesen eltért a „földi” dolgoktól, tekintve, hogy a kérdése után még el is röhögte magát. Fura egy fickó az biztos, de legalább nem merev. Az örömlányokról alkotott véleménye… nos, nyílván való, hogy nem kedveli őket. De az biztos, hogy nem most kezdek vitába, hogy nem mindenkinek van választása és a többi hülyeség. Tény, olykor nem volt nekik… de magamból kiindulva; hamarabb halnék meg mintsem, hogy bárki akár egy ujjal is hozzám érjen akaratomon kívül… még egyszer. Fejemet kissé megrázva – amit észre sem vettem – hessegettem el a képeket a kobakomból, amikbe még mindig nem voltam biztos, hogy mennyi a valóság és mennyi csak a képzeletem szüleménye. Inkább a következő kérdésével foglalkoztam, ami azért számomra sokkal vidámabb téma volt. Így az elkomorult arcomra ismét mosoly kúszott.*
- Show tánc, Rocky, Balett, Jégtánc de leginkább versenytáncokat. Tangó, cha - cha –cha, standard táncok. * Vontam meg a vállaim könnyedén. Egyik sem volt nehéz, legalábbis annak, nem aki hamarabb tanult meg táncolni, mint rendesen járni. Nálam ez elvárt volt, hogy ismerjem ezeket… jahm, apám által elvárt. Ahogy a zongora is, meg a francia nyelv és akadtak még ilyen baromságai az öregnek, amit elég hosszú éveken keresztül erőltetett, egy ideig anyámmal karöltve. De lássuk be, volt haszna. Imádok táncolni és zongorázni nem különben. *
- Igen, az… de előre szólok, hogy nem vagyok nagy játékos. * Figyelmeztettem, bár két balkezes sem. Szóval még tudtam, hogy mit kell csinálni a golyókkal meg a dákóval. Szóval követtem a másikat, legfeljebb több oka lesz nevetni és ugratni. Ahogy közelebb hajolt, még egy vak is láthatta volna, hogy megfeszültem bár az okát csak én éreztem. A gerincem erősebben baszkurált, de jelét nem adtam.*
- Nem. * Volt idő mikor még áldásként is gondoltam rá és szándékosan kerestem. De ez már elmúlt, azonban ahogy akkoriban hajkurásztam menetközben el is fogadtam. Az, hogy akkor, most vagy járókeretes koromban… már tök mindegy volt. Egyszer úgy is eljön. Menetközben pedig én is végeztem a vacsorámmal és a szemetesbe kötött ki a papírja. A kérdés okára felé pillantottam, hisz, ahogy elhúzódott már sok bajom nem volt. Csak a már egyébként is megszokott, de azok meg nem érdekesek. Ó anyám…*
- Hát te nem vagy normális… *Nevettem el magam és korábbi gondolataim már nem voltak sehol. Nem lehetet a férfi mellett – hál’ istennek – sokáig komor gondolatokba merülni.

Ahogy beléptünk tekintetem akaratlanul is az egy az ablak melletti bokszhoz tévedt. Miért? Talán kerestem valakit a tekintetemmel, hogy tudjam, milyen estére számíthatok. Na de ott nem volt, bár ez nem zár ki semmit sőőőt… Lépteim, mint most is határozottak voltak de mégis könnyedségről árulkodtak. Ám a kezeim a karomat dörzsölték… sok volt az inger egyszerre és ilyen hirtelen. *
- Ööö… nem… vagyis egy sört. Köszi… * Igen, ahogy igyekeztem megszokni annyira elvesztem az érzésben, hogy hirtelen még azt is elfelejtettem, hogy mit akartam. A pulthoz lépve inkább levettem a kabátom és a karomra fektettem. Így láthatóvá vált a hosszított világoskék pulcsim is. Még mindig igyekeztem küzdeni egy kicsit magammal, hogy minél gyorsabban elfogadjam a helyet, mikor Jay megint hozzám szólt. Felé kaptam a tekintetem, majd le a kezeire. De ahogy megláttam az arcát a kérése közben már megint elnevettem magam.*
- Egy ilyen tekintet után meg is tettem volna, ha tudnék varrni. De nem tudok… * Mondjuk, próbálkozni lehet, csak épp nem volna sok haszna, tekintve, hogy egyébként is csúnya lenne. A varrás nem az én asztalom, különben sem volt kitől ilyeneket tanulnom.*
- Velem együtt… * Vontam meg könnyedén a vállaim egy halvány mosollyal az ajkaimon. De inkább a tálcám kezdtem el kivadászni a táskámból és léptem volna előre, hogy fizessek mikor a férfi hessegetni kezdett. Felvont szemöldökkel tekintettem rá… na nem, azt már nem… *
- Felejtős… * Osztottam meg vele és már léptem is oda. Nem, sosem szerettem, ha akár csak egy Dianás cukrot is kifizetnek helyettem. De persze ez nem jött össze, tekintve, hogy a férfi már megint alkalmazta a vállait. Az érzés nem maradt el és kissé összeszűkült szemekkel néztem fel rá és kivételesen csak azért nem löktem vissza, mint korábban mert a kezem nem volt szabad.*
- Neked ez a mániád? De jó… legyen, a következőkört viszont Én fizetem. * Na ez sem épp tűnt esetlen próbálkozásnak. Nem játszunk olyat, hogy bárki, bármit is fizessen helyettem. Nem küldhetek mindenkinek másnap virágot meg babát ajándékba. Elvesztené a varázsát. Elraktam a tálcám, és már a sörömmel a kezemben indultam meg hátra a billiárd asztalhoz. A pult végénél lévő fazon azonban, úgy látszik sok spenótot evett. Tekintve, hogy eddig csak méregetet mióta beléptünk, de most ahogy elhaladtam mellette már lendült a keze, hogy a hátsómmal ismerkedjen. Igen, ez ugyan az a fazon volt, aki a legutóbb is itt volt és már akkor sem éreztem magam jól tőle. Pech az, hogy ahogy közelített a keze, bár nem láttam, de a bizsergésem erősödött, ugyan úgy, mint korábban mikor a társaságom lépett közelebb. Így kiléptem oldalra, pech, hogy így meg Jaybe ütköztem. De legalább a fazon keze csak a levegőt suhintotta.*
- Ööö… bocs. *S már léptem is egy nagyot előre a mancsom elvéve az oldalától ahol épp megtámaszkodtam. Zavarom, kellemetlenségem jele nem is lehetett más, minthogy szörnyen sietősre fogtam a billiárd asztalig. Aztán vagy tartotta a lépést, vagy ráérősen jött utánam.*
- Szóval… állítasz vagy a kezdő lökést szeretnéd? * Kérdeztem, de még mindig nem néztem rá. Na jó, lassan elég lesz. Szóval megerőszakolva saját magam tekintettem fel a másikra a válaszát várva. Hadöntött, akkor bizony annak fejében cselekedtem is, miután a söröm az asztal szélén landolt a kabátom, táskám pedig a legközelebbi székre lepakoltam.*
Vissza az elejére Go down
Jelaš 'JJ' Vaskovic
Renegát
Jelaš 'JJ' Vaskovic

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 344
◯ HSZ : 49
◯ IC REAG : 61
◯ Lakhely : Fairbanks határa
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Csüt. Márc. 28, 2013 11:56 am

Na, a banán... Ki gondolta volna? Mégis csak akad benne egy rejtett - nagyon mélyen rejtett - nő. Csak fejet ráztam, felnevetve, megspékelve egy: "Gondoltam"-mal.
A munkásságát mondjuk egész komolyan hallgattam végig, lévén h szerettem a táncot. És bár meglepő, de a felsoroltak nagy részét kifejezetten csíptem. Már, ami a versenytáncokat illeti, mert hát én meg a balett?! Na ne vicceskedjünk! Igaz, én sosem tanultam, csak jön, ez szimpla érzés, ahogy a lábaim megmozdulnak egy-egy zenére. Van, hogy észre se veszem... ilyenkor basz tarkón Žé izomból, hogy már megint majomkodok. Hát le is szophat, hülyebuzi!
Végül sikerült belőnünk az O'Connorst is, és némi halálvágyas kőrtúra után - amin én kifejezetten jókat röhögtem - meg is érkeztünk. Egyébként valóban: nem vagyok normális, sose voltam, és vajmi kevés esélye lesz annak, hogy valaha is az legyek. De hát ki tudja... lehet fejbe kúr egy tégla és hetekig nem fogom azt se érteni miért vagyok fekete!?

Ahogy beléptünk nem is volt kérdés, hogy egy kocsmába trappoltunk tökig. Igaz, kevésbé sem volt dohos, és füstös, mint az eddig megszokottak, de ez sem volt sokkal különb. Nekem kedvemre való volt, leszámítva azt az örvénylően terjengő dög szagot, ami az orromba szivárgott. Sok büdös korcs... Oldalra is vontam a számat, amit csak akkor nyitottam ki, amikor érdeklődtem, hogy Elionore mit iszik.
Sör, az rendben van. Nem női pia, de mint tudjuk ő csak félig van csajból - az én szememben-, nem képezi tehát vita tárgyát. Meg is rendeltem a kért italt, a sajátommal együtt, és egész szórakozottan vártam, hogy meg is kapjuk, mígnem bele nem futottam a lyukas zsebembe. Ojjvé, de jó! Persze az idétlen rajzfilm fej el sem maradhatott, ahogy színielőadásomat levezényeltem a nőnek.
- Miből is gondolhattam, hogy nem tudsz varrni? Nem is értem... - vigyorodtam el szélesen, miközben végre a szesz is megérkezett. Hát, most na... ennél gyorsabban is kiszolgálhattak volna, nem azért, hogy beszóljak! Dehogynem...
Ilyeténképpen pedig fizettem is, esélyt se adva Elionorenak arra, hogy ő tegye meg. Látszólag mondjuk nem szimpatizált a dologgal, de hol nem szarom már le? Tűrj és hallgass! - ahogy apám mondta valaha, mikor szimplán nekibaszott egy fának, pusztán szeretetből... na meg tanítási célzattal. Utólag belegondolva azért voltak beteg dolgai. De kiváló mester volt, kétségtelen.
- Eeegen, ez a mániám! - vágtam rá egyszerűen, még a szemöldökömet is megrángattam szórakozottan. - Hát tőlem, ha ennyire nyomulsz rá, fizesd. - vontam vállat, aztán már sarkon is fordultam, kezébe nyomva a sört. Tőlem aztán állhatja a következő kört, pont nem érdekel. Nők...
Miként a pult vége felé haladtunk beriasztottak a vészjelzőim. Érzékeltem a bestia jelenlétét elég közelről karcolt, és nem kellett hozzá nagy tudomány, hogy egyértelművé váljon, hogy a pult végében héderelő fickó bizony farkas. Megforgattam a szemeimet, ahogy Elionore mögött sétáltam, így ő ezt nem láthatta. Azzal mondjuk nem számoltam, hogy már annyira el van ázva ez a nagyonbarom - így egybe -, hogy feltett szándéka lesz letapizni a társaságomat. Már előre láttam, ahogy a keze lendülni fog, és tán épp cselekednék is, hogy letörjem azt tőből, mikor meggondoltam magam. Hát én erre kurva kíváncsi leszek! Tekintve, hogy ez a nő úgy irtózik az érintkezéstől, mintha csak leprát kaphatna el bárkitől is. Röhej...
Ellenben, meglepett, ahogy hirtelen felém szökkent, kitérve a suhintó tenyér irányából, egyenesen belém kapaszkodva, testével hozzám vágódva.
- Hé-héé! - fogtam rá vállaira, kinyújtott ujjakkal, ahogy tenyere oldalamra siklott. Végül feljebb emeltem mindkét karom, mintha csak a tarkómba nyomtak volna egy fegyvert: Kezeket fel! Na persze, ilyen esetben izomból letépem az arcát az illetőnek, de ez most mellékes.
Több reakcióra azonban nem volt időm, mert már sietősen vágtázott a biliárd teremig, ennek köszönhetően elég hosszan nyújtott léptekkel követtem őt.
A terembe érve, lehúztam a whiskym felét, majd az egyik dohányzó asztalra tettem. Ráérősen vettem le a kabátomat, és hajítottam oldalra, ellépve a dákókig, hogy egyet a kezembe rántsak. Meg is forgattam azt a levegőbe, ahogy kicsit meglendítettem, tekintetemmel követve a folyamatot, majd végül az asztal mellé sétáltam.
- Hát, állítanom... nem nekem kéne... - sejtelmes, genya vigyor szánkázott arcomra, ahogy direkt félreasszociáltam szavait. - Egyébként megcsinálom, hagyjad. Aztán lökhetsz. - léptem is a háromszöghöz, belepakolva sorba a golyókat, ahogy azt kell. A feketét a két előtte lévőre tettem, majd egyet lökve az egészen - a helyére -, bepördült a kemény nyolcas is.
- Tied a pálya. - intettem kezemmel, hogy mászhat ide, ha kezdeni akar, közben pedig újra magamhoz vettem a dákót. Megvártam míg lök, és csak azután szólaltam meg, hogy végig néztem a rengeteg golyó céliránytalan suhanását a feszítettet, zöld textilen.
- Amúgy... mondd már meg nekem, hogy miért fosod össze magad attól, ha valaki hozzád ér. Rühes vagy, vagy mi a szar? - felnevettem a hülyeségemen, majd újra elkomorítottam arcomat. - Na de most komolyan. Mi a para tárgya? Oké, az előbbi jogos volt, a tapis-pali. De egyébként...? - közben az asztalhoz léptem, mert én jöttem. Azt a színű golyót céloztam meg, amelyikkel én voltam az első lökést követően. Nem voltam nagy játékos, de szerettem, és értettem is hozzá. De abszolút alap szinten. Az első próbálkozásom sikerrel zárult, a másodikat pedig direktbe mellé lőttem. Elvégre... nem egyedül játszom, a farkasom szemével pedig két perc alatt leszedtem volna minden hozzám tartozó golyót.
Vissza az elejére Go down
Evelyn Klyer
Ember
Evelyn Klyer

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 36
◯ HSZ : 432
◯ IC REAG : 487
◯ Lakhely : Orfeum
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 Dyodgn
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 Jkh91u
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Pént. Márc. 29, 2013 3:03 pm

*Szó nélkül hagytam a megjegyzését a varrásra. Igazából csak rám kell nézni és az ember még azt sem feltételezi, hogy egy szendvicset össze tudok dobni. Jó, azért azt megoldom, de kiállításra nem küldeném az tuti. De a gyomromban nem mindegy? Különben meg, az ilyen asszonyi hiányosságaim csak is abból fakadtak, hogy nem volt kitől tanulnom. Főző suliba is csak egyszer iratkoztam és az első gyakorlati órán ki is rúgtak, mikor meggyújtottam a konyharuhát és épp telefonáltam, szóval még csak észre sem vettem. Mikor meg lett volna, akkor meg még nem érdekelt. Szóval nekem ez így tökéletesen megfelelt. Másnak meg… az meg nem érdekelne akkor sem, ha lenne.*
- Nyomul a fene, csak nem szeretem… * Válaszoltam egyszerűen. Tényleg nem szerettem mióta kialakítottam a kis önálló életem. Még apámtól is nagyritkán fogadtam el bármit is, ha meg még is, azt rövid időn belül vissza is adtam. De ez most lényegtelen, a következő kör az enyém és kész. Meg is indultam befelé, de persze most sem maradhat el, hogy valaki ne kekeckedne velem. Kezdtem áldani Corvin embereit, hogy az Orfeumban elég elrettentőek ahhoz, hogy ilyesmi előforduljon. No meg, szépen is néznénk ki, ha ott is, ráadásul meló idő alatt rátekerednék valakire, mikor pont azt akarom elkerülni. Most Jay volt ez az ember. S bár isten lássa lelkem, egyáltalán nem akartam közeledni a férfihez, de most nincs mit tenni. Kezem az oldalán támaszkodik, arcom kivörösödik, a zsigereim tiltakoznak, amit csak fokozza, ahogy megérzem vállaimon a tenyere érintését. Két pulcsi van rajtam, de még így és érzem, ahogy abban a röpke pillanatban éget az érintése. Az égető érzésre testem kissé összerándul és már lépek is tovább, hogy mint akit űznek, találjam meg a helységet, ami nekünk kell.*
- Volna egyáltalán mit? * Vontam fel a szemöldököm és csak a remény volt meg, hogy a korábbi vörösségének már nyoma sincs. Tekintetem követte minden mozdulatát miközben meghúztam a söröm, hogy legalább az hűtsön valamennyire. Egy megfelelő dákót levettem az állványról és gyakorlott mozdulatokkal poroztam be a végét és fújtam le a felesleget. Ahogy szólt, már mentem is és egy határozott lökéssel engedtem útjára a fehéret. Teli, no meg egy csíkos ment le. Hát remek kezdés… Mivel a másik jött, az utóbbival így félre álltam, hogy kényelmesen kavirnyázzon és ne kelljen kerülgetnie. *
- Így is lehet mondani… * Vontam meg a vállaimat mosolyogva miközben nevetett. Persze sejtettem, hogy nem gondolja komolyan, csak kérdés az, hogy akarok-e a kérdésre válaszolni. Nem, határozottan nem akartam. Minek? Persze a tudás olykor hatalom, de számomra ez már annyira megszokott volt, hogy néha már magam is elfelejtettem, hogy nem így születtem. De csak néha, és akkor sem épp egy ütközés után. Tekintetem egy pillanatra a másikra emeltem és pár pillanat múlva pedig csak megrántottam a vállam. Nem törődöm mód.*
- Számomra ez a természetes. Semmi rossz nincs abban, hogy nem hagyom magam akárkinek megérinteni. Még akkor sem, ha a legártatlanabb gesztusról van szó. De ha tudni akarod, akkor egy nap felébredtem úgy öt éve és már nem bírtam elviselni még az apámtól sem. Zavar? *Vontam fel a szemöldököm kérdőn. De elmémben megelevenedett a kép mikor a kórházba ébredtem és szerencsétlen orvos volt az első, aki megszenvedte a kialakult fóbiám. Nem hazudtam most sem. Hisz, tényleg nem emlékszem miért alakult ki. Az a három nap… az a homályba veszett és csak átfogó képet adtak a vizsgálatok, de azok sem magyarázzák a fóbiám. Nem emlékeztem, csak részletekre és abban sem voltam biztos, hogy azok a valóságot takarják-e. Csak az a biztos, hogy az előtte bújós, életvidám, mindig nevetgélő, mosolygós lányból ez lettem. Egy félelem nélküli, undorodó, harcias dög. Utáltam magam, hiányzott az előtte való Evelyn. De öt év elég hosszú idő, hogy az ember megszokja és elfogadja saját magát. Szeretni meg nem kell. Ahogy elvétette a másodikat, már mentem is az asztalhoz és láss csodát, az elsőt is elvétettem. Vagyis, golyó-golyó és bement, csak épp nem a fehérnek kellett volna. Kissé elhúztam a szám és a férfire tekintettem.*
- Miért érdekel? * Oké, igyekeztem, de nem sikerült lenyelni a kérdésem csak eddig. S szerintem eddig is csak azért mert mással voltam elfoglalva. Történetesen, hogy az asztalra hajolva ne érjek semmi máshoz, amihez nem kéne.*
- Szóval szeretsz táncolni, ezek szerint játszani. Mi az, amivel egy magadfajta leköti az idejét amikor épp nem azon agyal, hogy milyen színű legyen a koporsó bélése? * Ehm… ez a benga állat, amint épp egy az egyik kezén könyökölve, dörzsölgeti az állát és azon agyal, hogy a vörös vagy a fehér a jobb a fekete koporsóba, selyem vagy bársony legyen? S még a hosszú ujjait végig is futatja az anyagon, hogy biztos legyen a dolgában. Na jó, elég abszurd kép… szóval még mielőtt tovább gondoltam volna félre álltam és a sörömet kortyolgatva vártam.*

Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 4i8l67tys3d0sif3ysdp
Vissza az elejére Go down
Jelaš 'JJ' Vaskovic
Renegát
Jelaš 'JJ' Vaskovic

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 344
◯ HSZ : 49
◯ IC REAG : 61
◯ Lakhely : Fairbanks határa
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Kedd Ápr. 02, 2013 11:36 am

Bánom is én mit szeret. Ha ennyire rá van izgulva, hogy ő fizessen, én ugyan nem fogok ellenkezni. Úgyhogy annyiban is hagytam a dolgot, aztán a kis affért leszámítva elég gyorsan eljutottunk a biliárdteremig. Ami ezt illeti, örültem neki, noha még jócskán azon vihogtam magamban, hogy miként is ugrott el a tapis pali elől. Ez a nő tuti hogy hibbant. Vagy ha nem, akkor is hiányzik valami az összeszereléséből. De ez már nem az én gondom...
Visszakérdésére megrántottam a szemöldököm. Még, hogy volna-e mit? Tipikus vérszívás, szóval ezt is ráhagytam. Semmit se értem volna el vele, ha közlöm, hogy mindjárt rávágom az asztalra aztán megnézheti. De most nem voltam ilyen hangulatban, és egyébként sem kívántam kivételesen semmi erőszakoshoz megmozdulást produkálni. Ez ma egy ilyen nap, olybá tűnik...
Az mondjuk már jobban érdekelt, hogy mi ez a fene nagy undor, és "ne nyúlj hozzám" fóbia benne... Egy ideig úgy látszott, hogy nem igazán fogja megosztani velem, aztán mégis neki kezdett, miközben pár golyó már ívesen leszédült az asztalról.
- Engem nem zavar. Csak furcsa. A hangsúly inkább azon van, hogy senkinek se engeded, ahogy elnézem. Nem mintha engem marhára érdekelne, hogy ki matathat rajtad, és ki nem. Egyszerűen csak nem világos számomra, hogy lehet valaki ennyire feszélyezett. Egyszer be kéne szívnod. A villanyoszlopot is agyon csókolgatnád... - vigyorodtam el többfogasan, ahogy újra én következtem. A játékra valójában nem nagyon figyeltem, így csak lökdöstem a golyókat, elsőre mondjuk megint leszédült egy teli, úgyhogy újra nekifeküdtem. Bár ezúttal oda se néztem, szóval valahol a fehér leborult az egyik lyukba.
- Nem érdekel, mint mondtam. Csak nem tudok vele azonosulni, ennyi az egész. Én nem azt mondom, hogy tapizzál le minden barmot, mindösszesen nem hiszem, hogy belehalnál, ha közvetlenebbül élnéd az életed. Neked is könnyebb lenne. - vontam vállat egyszerűen, még a szemöldökömet is megrántottam egyszer.
Közben helyet adtam neki, hogyha úgy érzi, mehet lökni. De tőlem percekig is állhat a játék, annyira nem éreztem a fontosságát, csak kellett valami plusz, ami kicsit leengedi az agyat, és kikapcsol. Újabb kérdésére azonban némileg összeszűkültek szemréseim, homlokomon ezzel egyidejűleg kósza ráncok vonalazódtak ki.
- Nem foglalkozom a béléssel, azt a rendelő választja. - kerültem meg kicsit a témát, megfogva az egyik végénél. - Én csak faragok intézem a dolgom. Nem lakberendező vagyok! - ezt muszáj volt elnevetnem. A hülye szójátékaim, ha mást nem is, engem rohadtul tudtak szórakoztatni. Pláne mert egészen közös hangot beszéltem önmagammal. Mily' meglepő!
- Sok mindent csinálok. Többnyire azt, amihez kedvem van. Például veled dumálok. - elléptem a poharamig, majd lehúztam belőle egy nagyobb kortyot. Aztán visszacsúsztattam az előbbi helyére; tompa koppanással jelezte érkeztét.
Ennél részletesebben mondjuk nem kívántam bele menni, mert bár tökéletesen tolom a kamu dumát, ha muszáj, akkor sem csípem annyira. Vagy pofázzak valósról, vagy fogjam be, és észrevétlenül tekerjem tovább a biciklit.
- És te, mivel szarozod el az idődet, ha nem táncolsz éppen? Ja... és persze ha nem játszol megérinthetetlen jégszobrot...? - vigyorogtam. Inkább szurkálódtam vele, mint sem sértegettem, ezt jó ha tisztázzuk.
Közben löktem, amennyiben én következtem, de megint marhára nem a játékot figyeltem. Csak ütögettem a vakvilágba a golyókat, míg végül megint Elionore jött. Hátra is léptem, hátamat, csípőmet a falhoz támasztva, megöntözve torkom az utolsó kortyokkal. Aztán a pohár, ezúttal már üresen kondult meg az asztallapon.
- Amúgy hol is táncolsz? Csak mert... ha netán odatévednék, ne akarjalak már leszedni izomból az emelvényről. - kaján vigyor söpört végig rajtam, ahogy megingatott fejjel kezdtem halk röhögésbe. Valójába inkább azon nevettem, ahogy elképzeltem, hogy letépem onnan szerencsétlen, és először azért vinnyog, mert egyáltalán elmozdítottam, aztán meg azért mert hozzáértem. Most, hogy ezt lefuttattam még az is lehet, hogy bejátszom!
Szavaim végét követően azonban a terem ajtaja felől ismerős energiák kezdtek megcsapni. Az előbbi fazon - emberbőrbe bújt korcs -, határozott, ámbár ingatag léptekkel kezdett minket megközelíteni. Egyelőre nem mozdultam, még akkor sem mikor már arccal az ajtófélfának esett. Öcsém, hogy ez mennyire el van ázva!
Persze beböfögött, bár nem igazán értettem, hogy mit próbál olyan elcseszetten artikulálni. A... nő... megbasz... én... és társai hangzottak el. Fejemet értetlenül oldalra billentettem, majd pillantásomat a pasasról átvezettem Elionore-ra, és vissza.
- Takarodj haza, míg szépen mondom... - morrantam fel, ahogy egy-egy lépést megtett még felénk, noha kétségtelen, hogy mindeközben háromszor is térd alá rogyott majdnem.
- Te ne pofálozzál nekhem teh kutyha! - köpte a szavakat, én pedig egy fáradt sóhajt hallatva koponyámat a falnak vágtam. - Ezthmeg eeálvizsem! - bökött a nő felé, én meg már röhögtem. Ne mtudom mikor kezdődött, de úgy bukott ki belőlem, mintha muszáj lenne...
- Azt se látod hol van, te nagyonbarom! De próbáld csak meg... - aztán nem foglalkoztam vele, vártam, hogy mit lép, vagy mit lépne, addig pedig eszem ágában sem volt reagálni rá tettlegesen, míg nem követ el olyasmit, ami szúrná a szemem. Ebbe természetesen az is beletartozott, hogy megígértem Elionore-nak, hogy megvédem... úgy látszik, tényleg nem tévedett az itteni arcokat illetően...
Vissza az elejére Go down
Evelyn Klyer
Ember
Evelyn Klyer

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 36
◯ HSZ : 432
◯ IC REAG : 487
◯ Lakhely : Orfeum
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 Dyodgn
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 Jkh91u
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Szer. Ápr. 03, 2013 1:08 am

*A senkit azért kicsit túlzásnak találtam tekintve, hogy egy ember mégis akadt. Bár neki meg alanyi joga tekintve, hogy az egyetlen ember, aki azóta és már előtte is jó pár évig boldogította az életem. De nem szálltam vitába a másikkal, hisz rajta kívül a senki az tényleg senki volt. S inkább ezen volt a hangsúly, s mint tudjuk, a kivétel csak erősíti a szabályt, így elenyésző is volt. Na de a beszívásra csak elvigyorodtam. *
- Nem segít és az oszlopokkal most sincs bajom. * Nem vagyok rossz kislány ránézésre, de azért az élet apró dolgaiból én sem maradtam ki. De hogy nálam nem is azt a hatást kelti ki, mint másokból az is fix. Legalábbis többnyire mindenki, hű de laza érzéssel találja utána szemben magát. Nos, nálam csak a félelem üti fel a fejét. Legalábbis az ébredésem után azon az egy alkalomkor mikor megtettem, előtte meg nem volt hozzá közöm. *
- Nekem így természetes, de ez egyoldalú. Ha akarom, akkor nem zavar. Ha most oda mennék hozzád, és hozzád érnék, nem zavarna. Vagy, ha megkérnélek, hogy tedd meg ugyan ezt fordítva, nem érdekelne a dolog. Ez egy ilyen elcseszett és kurva nagy baromság, de nálam ez a természetes. * S közben bizony az asztalhoz sétáltam, és ahogy a golyó halk puffanással megérkezett, már fel is helyeztem az asztalra, hogy lökjek. De a szavaira csak felvontam a szemöldököm egy pillanatra. *
- Valóban nem… próbáltam, de van amit nem tudok kikapcsolni. De ha megmondod, hogy miként tegyem… esküszöm, megpróbálom. * Vigyorodtam el. Nem hittem, hogy tudna olyat mondani, amitől a reflexeim kikapcsolnának. Mi sem mutatja jobban, hogy még ittasan is kapásból megfejeltem Balázst, mikor hülyeségből magához rántott és nem tudtam megütni. Jó persze, Én húztam a rövidebbet, mert baromira fájt a fejem utána egy jó ideig. De a lényegen nem változtat. Közben persze az asztalra hajoltam megint és ellöktem a golyót, de mellé… a fehér golyó meglökte a kiszemeltet, csakhogy az sarokról visszapattant szanaszét gurítva az összes többit, ami még az asztalon volt. Öröm, az ürümben, hogy nem csak tőlem nem ment le, hanem Jaynek sem segítettem. Válaszát kíváncsian hallgattam, amitől persze nem lettem sokkal okosabb, csak épp biztosabb abban, hogy a munkáját nem veszi a lelkére. Legalábbis a szójátékából erre következtettem, aztán lehet, hogy megint tévesen. Nem ez volna az első alkalom, hogy mellé nyúlok.*
- Pedig az sem rossz foglalkozás. Bár talán valahol érthető, hogy a végső „otthonunk” valamelyik családtag rendezi be. De nem értek a temetésekhez… * És az ilyen lelki hülyeségekhez sem, hogy ki miért csinálja. Én nem tudom, hogy miként reagálnék, de amennyire nagy türelmem van az ilyen cifra dolgokhoz, szerintem átadnám a lehetőséget a vállalatnak, hogy intézzék ahogy akarják, csak időre kész legyen. Bár tény, hogy nem is kell ilyeneken gondolkodnom. A kissé sem információ dús válaszára oldalra billentettem a fejem és visszasétáltam a sörömhöz, ami még félig volt. A kérdésére és az újabb bökdösésére elmosolyodtam. *
- Multi funkciós vagyok. De Jégkirálynői mivoltom megengedi, hogy azt, amit akarok, mint például vásárolok – vigyorodtam el, tekintve, hogy utáltam vásárolni - , vagy épp városbemutatót tartok. Egyébként meg semmit… Meló, alvás és előtte vagy utána kijárok a várost körülölelő erdőbe, miközben útba ejtek egy kajáldát. Délutánonként meg táncoktatás vagy épp gyakorolok az otthon kialakított Táncteremben. Az unalom mintaképével van dolgod. * Hajoltam meg színpadiasan mintha csak bemutatkoztam volna. De így elmondva… tényleg unalmas volt és a másik arra is rájöhetett, hogy ennek ellenére még sem alszom sokat. Minden nap ugyan olyan. Ha nem melózok, még akkor sem csinálok semmit, csak többet vagyok kint az erdőben, esetleg az ágyamból kínzom a fabábut néhány szárnyakat nővesztett tőrrel. Míg nincs edzőm, addig a városi terembe is felesleges lenne bejönni. Söröm az asztalon koppant, ahogy megint én jöttem és felmérve az asztalon lévő állapotot hallgattam a férfit. De nem löktem, hisz a lehetőségre elnevettem magam és fejem ingatva válaszolt.*
- Az Orfeumban, de ilyenre aligha lenne időd, vagy ha a srácok nem figyelnek, vagy épp bevannak lassulva sem járnál sikerrel. * Sérülések nélkül semmiképp sem. Azért engem sem kellett félteni és Corvinnak, ha tetszik, ha nem, még fent is van nálam minimum egy tőr. Bár meg kell hagyni ennyire bátor, vagyis inkább őrült próbálkozása még senkinek sem volt. Igazából mosolyogni akartam a szavaim végén, csakhogy épp megláttam az érkezőt közben így szavaim vége már komor volt és próbáltam kitalálni, hogy mit is igyekszik magyarázni. De ahogy megfejelte az ajtófélfát, lehunyva szemeim csíptem össze az orrnyergem a hüvelyk és a mutató ujjammal, hogy ne röhögjem el magam. Az felérne egy provokációval a másiknak ilyen állapotban, szóval inkább még a szemem is megdörzsöltem a két ujjamat széttolva. Jay szavaira hagytam abba a mozdulatot és tekintettem fel újra, némi reménnyel, hogy a másik veszi a lapot és távozik. Felőlem kifelé is megfejelheti az ajtó félfát csak az irány legyen meg. Kissé oldalra billentett fejjel néztem a másikat, ahogy igyekezett haladni és beszélni. Valahogy a kettő nem ment neki egyszer, ha ilyen tempóban halad, ráadásul a mutatott irányba, akkor jövőre ér ide, nos… azt hiszem nyugodtan lőhetek egyet addig, hogy Jay se mulasson olyan jól. Bár nem zavart, igazából felüdítő volt hallani ennyi nevetgélést ilyen rövid idő alatt. Rég volt benne részem, és mint korábban most is kapott egy mosolyt, csak épp egy sokkal halványabbat. Szóval csak előre dőlve löktem egyet és le is ment ezúttal már nem a fehér. A következő lökésem a másikoldalról volt esedékes, szóval így szerintem csak összezavartam a muksót a helyváltoztatással, de az már mellé ment, szóval a férfire néztem.*
- Te jössz… *Viszont a probléma ott volt, hogy azért a férfi nem mászott, de időközben közelebb ért hozzánk, így a kezem már egyre jobban viszketni kezdett, ahogy a zsigereim is egyre jobban jeleztek, szóval a részegünk felé fordulva vártam, ahogy felém nyúlt még félúton sem járt a keze de kitértem, úgy, hogy elléptem. Viszont a türelemjátékokat sosem soroltam volna az erősségeim közé. Szóval úgy a harmadik sikertelenségnél már felsóhajtottam, minden kommunikációra tett próbálkozását figyelmen kívül hagyva, aminek a lényege gondolom az lett volna, hogy álljak meg.*
- Nézd fogócskázhatunk a teremben napestig, de ennél közelebb nem kerülsz hozzám akkor sem ha megfeszülsz. Legutóbb elrángattam innen a partnerem, ezért vagy még egyben. De most a társam lesz a legkevesebb problémád. * Igyekeztem szép szóval hatni a másikra, miközben folytattam a jobbra-balra lépdelésem. Na persze tudtam én, hogy sikerem annyi lesz, hogy egy pillanatra Jay felé néz. De arra azért nem számoltam, hogy megállapítja, hogy Ő jobb vagy valami ilyesmit. De erre már nevetnem kellett és fejem ingatva hagytam ott és mentem Jayhez, menetközben felvéve a székből a kabátom és a táskám.*
- Nem fogja feladni… menjünk, mert a következő próbálkozásnál vérfog folyni. *Néztem fel Jay szemébe, és bár ajkaimon ott volt a nevetésem után hagyott mosoly. Azonban láthatta, hogy szavaim komolyan gondoltam, mind, amit neki intéztem és mind azt, amit korábban a férfinek. Nem Jaytől féltettem, hanem magamtól. Sajnos volt az a pont, amikor már nem érdekelt, hogy a másik részeg és ergo tehetetlen már csak a késedelmi idő miatt is, mire felfogja a dolgokat. Nem érdekelt, hogy háttal vagyok a részegünknek. Ha közel ér, érzem. Kabátom a balkaromon pihent, ahogy a táskám is abban volt tekintve, hogy egyébként is be van kötve és nem szívesen erőltetném meg, vagy szakítanám fel a sebet egy nap kétszer. De ha nem indultunk el, vagy időközben a másik közel ért és semmilyen más módon nem óhajtott távozni, akkor nagy volt az esélye annak, hogy a szavaim már nem csak üres fenyegetésnek hatnak, hanem be is teljesülnek. Nem ez volna az első, de muszáj nekem mindig kifogni a barmokat? Már pedig kétszer ugyanazon ember miatt elhagyni ugyan azt a helyet, már sok nekem is. De talán ez a legjobb... számára legalábbis. *
Vissza az elejére Go down
Jelaš 'JJ' Vaskovic
Renegát
Jelaš 'JJ' Vaskovic

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 344
◯ HSZ : 49
◯ IC REAG : 61
◯ Lakhely : Fairbanks határa
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Szer. Ápr. 03, 2013 3:16 pm

Nem igazán tudtam még így sem megérteni ezt a no tapi dolgot, de ráhagytam már ezúttal. Ez az ő dolga, én egyszerűen csak furcsállom, hogy valaki ennyire elszigetelődjön... mindenkitől. De hát, úgy látszik, ú is belátja, hogy ez egy baszott nagy faszság. Legalább ennyi... Mindegy. Ennél tovább - még ennyire sem - nem rám tartozik.
- Nyilván sehogy se lehet, ha ezt így bekódoltad magadba. Ha pedig elvagy vele, engem kurvára nem izgat. Te bajod. - vontam vállat, miközben már kitudja hányadik golyót löktem el az asztalon. Lassacskán már arra se figyeltem, hogy egyáltalán bemegy-e, így számomra a játék kimerült abban, hogy lövöldözünk a vakvilágba, és csókolom.
A témaváltást illetően csak oldalra billentettem a fejemet. Nem nagy cucc ez a temetkezés, semmi extra nincs benne... Nem nehéz, nem nagy fáradság. Többnyire minden a seggünk alá van téve, hogy mit hogyan óhajt a megrendelő.
- Jah, a családtagok értenek hozzá. Nem rég egy rózsaszín, párnás szart kértek. Mondanom sem kell, hogy elég gáz volt. - felnevettem, ismét. Már nem is lett volna értelme számolni se, hányszor röhögöm el magam. Ez annyira természetes volt számomra, mint az, hogy két karom van azon pedig öt-öt ujj.
Ellenben ez a rózsaszínes, kipárnázott koporsó tényleg elég hányingergerjesztő volt, legalábbis ami az én nézeteimet illeti. De ezt is eltemettük, mint az összes többit. Vagyis nem mi, de mi készítettük fel, hogy odakerüljön, ahova való.
- Elég unalmasan hangzik. - vigyorodtam el, kissé szurkálódva. - De egyébként nem rossz az. Legalább nem otthon ülsz. Mindennek meg van a maga alkotta öröme. - vontam oldalra számat. A magaméról kár volna szót ejteni bővebben, mert a kibelezés, és az ehhez tartozó gyilkolás már más téma. Nem hiszem, hogy mosolyogva hallgatná végig... És nem is állna szándékomban egy kicsit se beavatni, szóval elvethető a gondolat is.
- Az időt hagyd meg nekem. - kacsintottam egyet, de tovább nem forszíroztam, hogy tőlem aztán ötvenen is rám ugorhatnának se tántorítana vissza attól, hogy leszedjem őt onnan, ha úgy akarnám. Persze, ez csak elméleti síkon mozgó történet, de azért jót vigyorogtam ezen is, pláne a szavait hallgatva. Még hogy nem járnék sikerrel... kis naiv...
Ám nem volt sok időm ezen elmélázni, hiszen az iménti fickó botladozva próbált betérni a terembe. Értetlenül meredtem rá... Farkas dolgok ide vagy oda... Ennyire még én se ittam le magam soha. El tudom képzelni, hogy legalább két hordónyi piát tolt le a toroknak, egyéb lehetőséget nem láttam, az effajta elázást illetően. Borzalom...
Persze a pasas csak törleszkedett, nyomult előre, mint aki rágógumiba lépett. Feltételezem ezt mindabból, hogy egyet előre kettőt hátra tánclépésekben ropta a padlót.
- Elég tompa vagy... - böktem még oda, csak úgy "kedveskedésből", és még egy kiadósat horkantottam is mellé. Noha, még ez sem hátráltatta abban, hogy megpróbáljon Elionore közelébe kerülni, aki formásan táncolt el előle, és még közben három tea délutánt is levezethetett volna.
- Már nem lövök. - sziszegtem, ahogy felém intézte a szavakat a nő. Most jobban érdekelt az, hogy meddig fajul el ez a történet. A dákót a fal mellé dobtam, és egy határozott lépéssel előrébb sétáltam, ahogy bamba, sárgásbarna tekintete rám vetült. Nem érdekelt, hogy mit gondolt, az meg végképp nem, hogy mit forgatott a fejében.
Eközben Elionore mellém érkezett, én pedig hallva ugyan a szavait, de még egy öblösebb lépést tettem a fickó felé.
- Nem úúúgy megy az. Várj... - pillantottam vissza vállam fölött a nőre, majd újra a pasast fixíroztam. - Vér most fog folyni, ha nem kotródsz innen! - ez a barom meg felröhögött. A hülyeállat...
Mondhatom több sem kellett, izomból felrántottam az öklömet, és pontosan az álla alá ékeltem azt. Lendületesen érte az ütés, és némi nyáltengert zúdítva ki szájából hátrált három lépést, botladozva, majdhogynem összeesve.
- Most pedig takarodsz. Ne várd meg míg én teszlek ki. - morrantam egyet, és íriszeimben megelevenül farkasom fenyegető pillantása. A hím felegyenesedett, majd lazán elém köpött egyet. Nem kellett volna...
Újra lendült a karom, és ezúttal már totál le is terítettem a földre, ki a teremből, hogy a parkettán végig csúszva a legközelebbi asztalt fejelje meg.
- Most már mehetünk. - dörzsöltem össze tenyereimet, visszafordulva Elionore felé. - De csak mert mindjárt menned kell melózni... - tettem még hozzá, hogy nem a fickó miatt veszem indulóra a figurát. Felkapva végül a kabátomat, és magam elé engedve a társaságomat, elindultam kifelé, félúton még rárúgva egyet a fekvő farkas lábszárára. Nyughass... Lévén, hogy valamit még nyöszörögni kívánt, de már nem voltam rá kíváncsi...

Végül sikeresen kiértünk, én pedig nem átalltam beszívni a friss levegőt, egészen leengedve az tüdőmig.
- Visszaviszlek a kocsidig, aztán tépek haza. Kösz a körsétát. Meg a játékot. - elmosolyodtam, és a továbbiakban meg sem álltam az autóig, hogy onnan egyenesen elvigyem Elionore-t a sajátjáig.
Nem tudom mennyi idő telt el, de nem is érdekelt...
Megvártam míg kiszáll, aztán az ablakot letekerve még utána szóltam.
- Aztán, ha táncolhatnékod van, szólj. Na pá. - kacsintottam egyet szórakozottan, majd intettem neki kezemmel - búcsúzásként -, és felbőgettem a motort... Két másodperc... talán három, és már hírem-hamvam sem volt az utcákban...


// Köszönöm a játékot! ^^ //
Vissza az elejére Go down
Evelyn Klyer
Ember
Evelyn Klyer

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 36
◯ HSZ : 432
◯ IC REAG : 487
◯ Lakhely : Orfeum
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 Dyodgn
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 Jkh91u
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Szer. Ápr. 03, 2013 4:38 pm

*Jay megerősítése nélkül is tudtam, hogy az egész egy akkora baromság, hogy ritkán találni olyat. De tudás ide vagy oda, akkor sem tudtam volna levetkőzni, ha belegebedek. De az igazsághoz az is hozzá tartozott, hogy nem is akartam. Hisz így olykori naivitásom ide vagy oda, ha gáz van, akkor cselekszek. Bár hátránya, hogy olyankor is mikor nem. De nem akartam tovább feszegetni a témát, még a végén valami olyat is elkottyintok, amit már végképp nem kéne. Bár… a férfi valószínűleg jót nevetne rajta, és nem azt kapnám, amit eddig. De ezt azért nem akartam tesztelni, így inkább a rózsaszín csipkés, fodros koporsó elevenedet meg előttem, amire egy undorodó grimasz jelent meg a vonásaimon. *
- Az ízlés hiánya… bár ezek után a végrendeletem aljára csapom a saját koporsóm ügyét. * Bár a rózsaszín még el is megy, ha egy kisgyerekről van szó. De ezt nem akartam megtudni, így inkább naivan bíztam benne, hogy valaki olyan került bele, aki már leélte az életét és szar ízlése van a családjának. Valahogy ha kiderülne, hogy mégsem és valóban egy pici baba… nos, az odavágná a hangulatom úgy a következő pár hónapra biztosan. Jó hát na, nekem akad egy-két téma ami érzékenyen érint. Szóval inkább a válaszra koncentráltam, hogy mit szoktam csinálni, amit nem kellett napestig mesélni, mert a semmi az egész jól tükrözte a napi programjaim.*
- Csak kérdés, hogy mikor ér révbe, azaz öröm. * Na igen, nem nagy unalmamban mászkáltam az erdőbe mikor minden pillanatban azaz érzésem, hogy tényleg jégszobor lesz belőlem, olyan hideg van. Az a hülye bolhás dög azóta sem keveredet elő és hiába járok ki órákra, akkor sem érem el a célom. Valahogy nem dugta elő a fejét, talán már nincs is az erdőben. Szóval reménnyel megyek, reménytelenül jövök, az öröm meg az ablakban. Szívesen rákérdeztem volna, hogy mi a baja, hisz a szájvonása erről árulkodott. De valószínűleg nem azért ütötte el korábban a választ, mert épp kéretni akarta magát. Így csak pár pillanatig néztem, de aztán nem szólaltam meg. A kacsintásra csak megvontam a vállaim. Próbálkozni lehet, ráadásul szívesen megnéztem volna, ahogy Corvin emberei leszedik. Hajm, már megint kárörvendő vagyok. Ez lassan már a szokásommá válik, de tény ami tény attól még jót mosolyogtam volna miközben táncközben még egy koktélt is elszürcsöltem volna. Corvin meg ki is rúgna, no mindegy attól még a lényegen nem változtat, hogy élvezném a dolgot. Ellenben azzal, amit ez a részeges művel. Beszélni, menni nem tud de attól még engem akar. De mért pont engem? Oké, múltkor szoknyában voltam, mert szórakozni jöttem volna. Jay szavaira megvontam a vállaim, hát ha nem, hát nem. Felőlem állhatunk is addig míg feladja a dolgot. De naná, hogy nem következett be a dolog. Utáltam az ilyeneket, ha valaki iszik, azt mért nem teszi kulturáltan? Mért kell annyit inni, hogy a földön másszon, még ha csak képletesen is. Inkább hagyva a dolgot indultam meg Jayhez, de hát neki is annyit értek a szavaim, mint a másik pasasnak. Azonban ez nem bosszantott, valahogy nem volt időm ilyenekre, tudtam, hogy itt balhé lesz. Jay előre lépése és felém intézet szavai elég árulkodóak voltak. Ösztönösen nyúltam a férfi karjához, hogy megállásra késztessem. Az érintése… minden idegszálam tiltakozott az ellen, amit tettem, de nem érdekelt.*
- Jay, ne… menjünk… * De még be sem fejeztem már lendült a másik keze. Hát mért is ne a másik, bár érthető, hogy ha azt lendíti, amit fogok, akkor repülök én is, no mindegy. A csattanásra kicsit összerezzentem. De nem a hang volt az, ami ezt hatást kelltette, hanem az érzékeim erősödtek.*
- Kérlek menjünk! * Nem, nem könyörögtem, az azért távol állt tőlem még ilyen helyzetben is. Ha elrántotta a karját, akkor ismét ráfogtam, míg a másik kiegyenesedet. Felőlem aztán laposra is verheti, de ne akkor mikor itt vagyok. Pláne, ne úgy… De nem volt alkalmam befejezni a gondolatot. Valami megmozdult és egy halk nyögést eredményezve futott végig a hátamon, a karomon, de még a fejbőrömön is a bizsergető érzés. S szívem szerint hátráltam volna egy lépést Jay közeléből, de ehelyett, hogy leküzdjem a kényszert csak rászorítottam a férfi karjára, hogy ne engedjem el megfutamodva mintha tűzbe tartottam volna a kezem eddig. Meg kell hagyni, valóban úgy éreztem. S ilyen erősen utoljára a fesztiválon, mikor azt a barmot megütöttem. A halk csúszás neszeit szinte fel sem fogtam, ahogy a másik felmosót játszott. Csak akkor enyhült, mikor a másik megfordult a csattanással egy időben mely jelezte, hogy a férfi egy kis időre elaludt. Remélhetőleg csak kicsire. S a fordulat miatt el is engedtem a férfi karját.*
- Erre nem volt szükség, és ha tudom, hogy így is, úgy is ez a vége nem fogtam volna vissza magam. * Hunytam le a szemeim kifújva a levegőt egy pillanatra. Ám ez nem a dühöm vagy a haragom miatt volt. Hanem, csak azért mert enyhülni látszott, és már nem zsibogott mindenem csak az utórezgései voltak jelen, ahogy kezdet normalizálódni a helyzet. Persze követtem a férfit még akkor is, ha két perccel korábban is megtehettük volna, minden baj nélkül…

Kiérve felvettem a kabátom és csendesen követtem a másikat, ahogy megindultunk a kocsihoz visszafelé.*
- Igazán nincs mit, de szólj, hogy legközelebb véletlen se vigyelek kocsmába. * Mosolyodtam el halványan. Aztán továbbra is a csendet ölelve magamhoz hallgattam az egész utón. Nem akartam beszélni, csak le akartam nyugtatni a zakatoló érzékeim. Vezetnem kell, ahhoz meg nem volna jó párosítás ez, hisz elvonná a figyelmem. Egy dolog biztos volt számomra, ha megérkezem, kávé helyet felessel indítok és egy szál cigivel még akkor is, ha elkések. Visszaérve a parkolóba kiszálltam a kocsiból és kulcsaimmal játszva indultam meg.*
- Ne aggódj, behajtom… Hello. * Köszöntem el, és beszállva a kocsiba vártam pár pillanatot majd célba vettem az Orfeumot… bár még kérdéses, hogy miként hajtom be a dolgot, vagyis inkább az, hogy miként fogom megtalálni, ha eljön az idő. Na mindegy, inkább kapcsoltam egy kis zenét… *

//Én is köszöntem Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Szomb. Ápr. 06, 2013 11:37 am

Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 Cooltext834921243_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Wade Christopher
Renegát
Wade Christopher

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 152
◯ HSZ : 67
◯ IC REAG : 74
◯ Lakhely : Fairbanks, Alaszka
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Szer. Jún. 26, 2013 4:41 pm

Sheila

- Nem foglak kikönyörögni az ágyból Shannon! - bizonygatom halál komoly hangon, és hasonló tekintettel, miközben fel s alá mászkálok a szobájában, felesleges ruhadarabjaimat keresve. A múlt éjjel sikerült a kelleténél jobban mulatnunk, melynek egy-két ruhadarab is kárát látta, de mivel nem vagyunk pénz híján, nem kell attól tartanunk, hogy a legközelebbi alkalmat követően egy vastag, krumplis zsákból kell valamiféle rongyot összeeszkábálni magunknak. Igaz engem az se rendítene meg, szívesen hordanám, de azért nem csinálnék belőle rendszert se. Nem az én stílusom a rongyok viselete. Belesve az ágy alá, kinyújtott karral kezdek el tapogatózni a fekete övem után, melyet már csak azért se érek el. Mintha tudná, nagy szükségem van most rá. Szinte hallom, él a fejemben a kép, ahogy méretes, éles fogakat növeszt, és jót vigyorog a kínlódásomon.
- Ha nem jössz, nem jössz! De ne hidd azt, hogy majd visszafogom magam - pillantok fel a lányra egy kis időre, miközben az halkan motyogva valamit, az oldalára gördül a méretes, hófehér párnák és tollpamacsok között, ezzel hátat fordítva nekem. Leeső állal egyenesedek ki, s térdelő helyzetben combjaimra ejtve a kezem, hangos fújtatással mutatom ki kellő nemtetszésemet.
- Ja, értem, hogy te nem is figyelsz rám!? Remek... - lököm ki közben a lábammal az ágy túloldalára a pofátlan bőr övet, hogy aztán felpattanva eddigi kényelmetlen pozíciómból felkaphassam, és a koptatott farmerom övbújtatójának sokaságába rejthessem. Halk csörgéssel - ami még mindig az övemmel való szórakozást jelzi - kicaplatok Shan szobájából.
- És mond meg a szomszédnak, hogy hallgattassa el a gyerekét! Szereljen rá szájzárat vagy hangtompítót, nem tudom, de nem fogom egész éjjel a hülye bőgését hallgatni! - intézek még egy-két nem túl kedves szót hozzá, hogy ezzel letudva az esti témát, mely csak abból állt, hogy a gyerek témát ecsetelgettük - na nem azért, mert annyira akarnánk egyet, sokkal inkább a feléjük irányuló undoromat próbáltam közvetetten elmagyarázni Shannonnak - elhúzhassak otthonról.
A megígért tankolást követően begurulok egy közeli pub parkolójába, hogy aztán biztosítva a kocsi biztonságát, már pattoghassak is befelé az épületbe, mely a jól megszokott módon, most is hangos első sorban a zenétől, valamint a bent oly jól mulató egyénektől, legyen az ember vagy farkas...
Megcélozva az egyik kedves egybegyűlt csapatot, melynek nyilván megint Gale az értelmi szerzője, széles vigyorral veregetem hátba az ismerősöket, kik ugyan ilyen lelkesedéssel üdvözölve nyomnak a kezembe egy dákót. Aha, még mit nem?!
- Előbb a pia gyerekek! Hova gondoltok? - veszem ki pimasz fintorral a képemen John kezéből a whiskyjét, hogy azt lehúzva már rá is dőlhessek az asztalra egy "ütés" reményében, ezzel elindítva a játékot.
Vissza az elejére Go down
Sheila S. Grandmore
Falkatag
Sheila S. Grandmore

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 496
◯ HSZ : 173
◯ IC REAG : 200
◯ Lakhely : Fairbanks
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 Call-me-crazy-one-more-time
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Szer. Jún. 26, 2013 7:50 pm

Hogy is volt ez a mai nap? Valahogy úgy, hogy Sakari a nyakamba borított egy vödör szart ama ostobaság képében, hogy márpedig ő megnősül. Ez már alsó hangon is elég egy agyérgörcshöz nálam, hát még úgy, hogy utána leöblítettem a hírt úgy egy üvegnyi vodkával. Nos, sem az előbbinek, sem az utóbbinak nincs nyoma rajtam, lévén az érzéseim bezártam kiscsillió lakat alá, a pia meg ennyi év után már nem igazán kottyant meg, alig érzek belőle valamit. Persze, meglehet, még két üveg után már kezdeném elérni a kívánt hatást, de most igazság szerint nem volt kedvem többet vedelni. Sokkal szívesebben vernék fejeket a falba, az valahogy a lelkiállapotomhoz méltó cselekedet lenne.
A magas sarkút most is otthon hagytam, lévén anélkül is felülről cirógatom a 180-at, a legtöbben már ettől is hülyét kapnak. Feszes farmer simul már-már őrjítően hosszú lábaimra, hozzá pedig egy jég kék, ejtett vállú tunika társul. A fekete bőrkabát valamelyik fogason lelt pillanatnyi nyugalomra, bár úgy sejtem, nem sokáig, ritkán találok olyan társaságra, ami miatt úgy érzem, megéri az időpazarlást az itt lébecolás.
Egyelőre még csak a pultnál meresztem a hátsóm, természetesen egy vodka társaságában, ő meg én rendkívül jó barátok vagyunk, már-már elválaszthatatlanok. A pincér egy ideje ismer már, tudja, hogy mást én itt a számba nem veszek, meg hogy meg van tömve a zsebem, így folyton újratölt a drága. Ha nem utálnám annyira a halandókat, még értékelném is a dolgot, ám jelenleg ez a veszély nem fenyeget. Inkább csak iszom.
Nem lehetek túlságosan bizalomgerjesztő ma este, mert még egy majom se próbálkozott be. Szerencséjükre, nem vagyok udvarias hangulatban. Na, nem mintha valaha abban lennék, de azért többnyire nem akarok ketté kapni mindenkit, akinek a menetszele megsuhogtatja szőke tincseimet. Össze kéne törni valamit, bár, ahhoz nem az O’Connorst kellett volna választanom, Dee nem értékelné túlzottan, ha itt balhéznék. Mondjuk, ez mióta is érdekel engem? Ja, hogy nem rongáljuk a falka tulajdonát. Ez már más tészta…
Elnézek a billiárdasztalok felé, hátha akad a sok penészgomba között egy gyöngyszem, aki ért is valamicskét a játékhoz, nem csak ide-oda lökdösi nagyarccal a golyókat, és próbálja beszédíteni a hülye libákat a semmivel. Egyelőre még nem állok fel, csak megfordulok a bárszéken, hogy hátamat a pultnak döntve szemléljem a felhozatalt…. hátha lesz esetleg olyan, akihez látom értelmét becsatlakozni némi kis pénzmaggal… Sok reményt mondjuk nem fűztem a dologhoz, de jobb, mint a poharat lesni egész este, és várni, hogy Sak felbukkanjon röhögve az elkésett áprilisi tréfa miatt.
A pajzsom olyan stabilan áll, hogy egy elcseszett morzsát sem lehetne a közelébe gurítani, nem árulva el rólam az égvilágon semmit. Megvan hozzá a kellő erőm, hogy a világ vak maradhasson arra, amitől több vagyok az átlagnál, noha így én sem szúrom ki hasonszőrű társaimat, de ez most nem is érdekel túlzottan. Csak szeretném elfelejteni ezt a pocsék napot, vagy éppen még jobban elbaszni. A lehetőségek tárháza végtelen.
Vissza az elejére Go down
Wade Christopher
Renegát
Wade Christopher

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 152
◯ HSZ : 67
◯ IC REAG : 74
◯ Lakhely : Fairbanks, Alaszka
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Szer. Jún. 26, 2013 10:01 pm



Lemerem fogadni, hogy most se alszik, csak hagyja, hogy hülyét csináljak magamból azzal, hogy megállás nélkül beszélek hozzá, míg ő látszólak jót szundikál magában a párnák sokaságában. Az persze fel se tűnik neki, hogy a haja tele van tollpihékkel, valamint a plafon felé emelkedő fenekén egy darab takaró sincs, de nem baj, ha neki így jó, akkor csak tessék. Majd ha kimegyek a házból akkor jót mulathat rajtam.
Viszont amint elhagyom a házat és becsukom magam mögött az ajtót, akkor se hallom meg a jó kedélyű nevetgélését, hangos viháncolását. Így szinte biztos vagyok benne, hogy nem füllentett, és tényleg aludt, most nem próbált hülyét csinálni belőlem. De... most miért is próbálom meg minden áron bebizonyítani, hogy ő erre is képes? Nem tudom...
Amilyen gyorsan érkeztem a bevásárlást követően - mondanom se kell, hogy elpakolni már lusta voltam, gondoltam majd azt Shan elvégzi - épp olyan gyorsan távozok is, hogy legközelebb az O'Connorsban bukkanjak fel. Elég sokat járok ebbe a pubba, igazán kedvemre való, ezt pedig nem is félek megmutatni. Az itt hömpölygő embertömeg mint általában, úgy most is megoszlik. Vannak itt emberek és farkasok is dögivel, nekem mégis most csak egy bandához van affinitásom, onnan is egy kivételével mind ember. Ha Colin tudná, hogy én mennyire utálom a barom haverjait, és milyen erőfeszítés nekem az, hogy egy helyiségben tartózkodjak velük, valószínűleg jól elseggelne tekintettel arra, hogy már egy jó ideje velük lóg, és állítása szerint "nagyon jó haverok". Na hát én el tudom képzelni, hogy egy kölyök farkas milyen jó haverja lehet néhány nagyszájú, állandóan akadékoskodó embernek, kik legjobb napjukon is épp úgy bűzlenek a piától, mint egy jól nevelt bűzös borz. Talán még az is hatszor kalapot emelne előttük.
Annak idején nem voltam egy nagy biliárdos, és még most se tartom magam egy zseninek, aki ha itt most fogadásokat merne kötni, mindent elvinne. Ennek ellenére egy nyolcast még én magam is letudok játszani, és ha ezek a bolondok már elég részegek ahhoz, hogy a fehéret is feketének vagy szimplán színesnek nézzék, akkor már nyert ügyem van. Igaz akkor kevésbé élvezetes a meccs. Amint a kezdő lökésemnek hála öt golyó falat érint, valamint egy begurul a lyukba, elégedetten vehetem tudomásul, hogy a következő lökés is az enyém.
- Akkor hát, viszem a simákat - jelentem be nagy kegyesen, s már neki is fekszek, miután tettem egy kört terepszemle néven az asztal körül, s meglökve a következő golyót a fehérrel, már mehet is tovább a játék. Azt viszont nem tudom letagadni, hogy tekintetem olykor-olykor egy igen csinos szőke hölgyeményre téved, ki a lehető legkülönösebb egyénnek tűnik ebben az egész épületben. Azt nem érzem, hogy olyan lenne-e, mint amilyen én vagyok de, hogy gyönyörű, annyi biztos.
- Na mi van ember, haladunk? A végén még leesik az állad, szedd már össze magad! - lök meg határozottan Gale, mire magamhoz térve már ki is egyenesedek, hogy megkereshessem a következő áldozatomat, egy sima, csíkmentes golyót. Vicces, hogy ma golyók az áldozataim és nem őzek....
Vissza az elejére Go down
Sheila S. Grandmore
Falkatag
Sheila S. Grandmore

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 496
◯ HSZ : 173
◯ IC REAG : 200
◯ Lakhely : Fairbanks
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 Call-me-crazy-one-more-time
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Csüt. Jún. 27, 2013 9:03 am

Van valami egészen megnyugtató abban, hogy senkiről sem vagyok hajlandó kideríteni, hogy farkas, ember, esetleg egyéb hulladék. Így nem húzom fel annyira az agyam, mintha a fejemben zsongana minden apróság, teszem azt az idióta érzéseik is. Ezzel sosem tudtam mit kezdeni, elvégre, az érzések tőlem rohadtul távol állnak, részemről a vérfarkas létnek ez a legrosszabb része, vagy inkább az egyetlen rossz. Mondjuk, így majdnem 500 év után mát a hosszú élet lehetőségét sem tartom annyira csodásnak. Szent meggyőződésem, hogy minden farkasnak a csúcson kéne elhullania, részemről ezt már buktam, de hát mindegy. Akkor már húzzam minél tovább, legalább addig, mint Sak, hogy szívhassuk egymás vérét, míg nem kerülünk holmi hülye ibolyák alá, és szagolgathatjuk őket alulról.
Sajnos a hallásom még így is túl jó, úgy tűnik, ránk nem vonatkozik az, hogy a korral romlik az érzékelésünk. Némely probléma felcsendüléséből lehet tudni, hogy melyik marha van emberből. Istenem, hogy miért nem bírtál nekem több toleranciát adni? A legszívesebben összecsomagolnám őket, labdának még talán jók lennének.
A figyelmem lassan egy asztalnál állapodik meg, de közel sem azért, mert olyan jól játszanának, hanem mert úgy tűnik, van köztük valaki, aki kevésbé hülye. Legalábbis erre utal a többiek alkoholszaga, míg neki látszólag semmi baja. Persze, ez később változhat, de úgy tűnik, ahhoz eléggé komolyan veszi a játékot, hogy ne rontsa túlságosan sok szesszel az esélyeit. Nos, nézzük, mennyire is gondolom jól.
Fagyos tekintetem már-már szinte állandóan arrafelé vándorol, mintha valami felettébb érdekeset leltem volna. Mit mondjak, ez közel sincs így, az én figyelmem sosem maradandó, pillanatnyi tünemény csupán, ha felkelteni könnyű is, megtartani lehetetlenség. Sak hülyeségeire sem vagyok hajlandó öt percnél tovább figyelni. Sajnálatos az én elvárásaim ezzel az elcseszett világgal szemben az egekben vannak, és hála az égnek, hogy képtelenség megfelelni nekik, különben tele lennék tömve barátokkal, bizalmasokkal, és még a végén lennének olyanok, akiket tényleg kedvelnék. Kösz, de nem. A mi életünkben mindig is az volt a hangsúlyos, hogy bármikor, bárkit megsuhinthat általunk a halál szele, ott pedig nincs helye az érzéseknek.
Felvont szemöldökkel, gond nélkül stírölöm a csávó hátsóját, aki elvitte a sima golyókat. Nyugodtan fogja csak rám bárki, hogy rendelkezem némi fetisizmussal ezen a téren. Azt még nem sikerült eldöntenem, hogy a környezetemben melyik pasinak a legjobb a segge, de nyilván előtte jó alaposan végig kell gusztálni az étlapot. Természetesen kiszúr, még a legszerencsétlenebb ember is képes arra, hogy megérezze, ha figyelik, úgyhogy ez nem túl meglepő. Én meg aztán nem bánom, hogy feltűnik bárkinek is, ha nézem, emeljen ellenem panaszt, mondjuk, azzal jobban is járna, minthogy a közelembe jöjjön. S lám, itt is az újabb befutó, aki jó eséllyel a szép nőt látja bennem. Jaj, hogy milyen mókás látni, mikor rájönnek, hogy a külső máz alatt egy összeférhetetlen nőstényördög van. Csupán kérdőn szalad fel a szemöldököm a következő rám tévedt pillantásra, mikor is az egyik haverja megelégeli, hogy nem a játékkal foglalkozik. Lehet, hogy kicsit mellélőttem, mégsem olyan komoly játékos, de igazából, ez nem is érdekel, arról általában hamar leteszek, hogy jó partnert leljek ilyen téren itt. Túl sokszor játszottam már a zöld filcen a golyókat lökdösve ahhoz, hogy ellenfelet leljek. Meg aztán, ráadásként vérfarkasból is voltam, mi még inkább megkönnyítette a dolgomat.
- Esküszöm, a segged stíröli…
Szólal meg pár pillanat múlva a Gale nevezetű egyén ismét, mivel Wade felhívta rám a figyelmet, nyilván ő is kicsit gyakrabban pislog erre. Már majdnem elmosolyodom a dologra, férfiak egymás közt, haha…
- Baszki, ide ne hívjátok, láttam játszani a múltkor, rohadt jól keni.
Szólalt meg egy másik okoska, mire kénytelen voltam felsóhajtani, mivel jó eséllyel most lőtte ki ama lehetőségemet, hogy esetleg csatlakozzak a játékhoz. Kész szerencse, hogy azt nem közli, mekkora hülye picsa vagyok, bár, emlékeim szerint itt azért általában moderálom magam Dee miatt. Semmi másért… Ha balhézni támad kedvem, inkább a külvárost választom, s olyan helyet, amihez nincs köze a falkának. Se a másik cuki kis társaságnak.
Vissza az elejére Go down
Wade Christopher
Renegát
Wade Christopher

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 152
◯ HSZ : 67
◯ IC REAG : 74
◯ Lakhely : Fairbanks, Alaszka
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Csüt. Jún. 27, 2013 2:25 pm



Általában azt bizonygatom Shannonnal, hogy nem vagyunk összenőve, és nem kell mindig ott lennie, ahol én vagyok, vagy fordítva. És ő ezt tudomásul is veszi, sőt, olykor ő hívja fel rá a figyelmemet, hogy jó lenne, ha nem akarnék mindig odafigyelni és vigyázni rá. Mert igen, tényleg úgy érzem minden egyes alkalommal, mikor nincs velem, hogy valami hülyeséget csinál, és amilyen akaratos, agresszív nőszemély, nem fél az embereknek se megmutatni, hogy mi ő valójában. Mintha nem lenne semmi felé gátlása, mintha nem tartana attól, hogy az emberek lelepleznek minket. De annyiban biztos vagyok, hogy ha egy is hozzám vagy hozzá, vagy a harmadikhoz fogja szegezni a kérdést, hogy mik vagyunk mi, akkor Shannon lesz az első, akit elő fogok venni, hogy kifaggassam. Felelős vagyok érte, elvégre én "teremtettem". Én csináltam belőle ilyen... állatot, és én fogok vezekelni azért, ha valaki rájön, nem emberek vagyunk, vagy csak részben. Akkor aztán tényleg kénytelen leszek felkeresni egy-két olyan Őrzőt, akikkel legszívesebben nem találkoznék nem, hogy a közeljövőben, de az elkövetkezendő életem során soha!
Csak akkor sikerül észrevennem a szőke hölgyeményt a pultnál, mikor épp olyan szögben eső golyót kell belöknöm a helyére, aminek hála bekerül a látóteremben. Többször kacsingatok ki felé, elvégre ki ne venne észre egy ilyen szemre való nőt? Lehet, hogy ez a sok barom körülöttem már úgy be van kábulva az itókáktól, melyeket biztos nem a tehén adta nekik kézre, hogy a saját orruk hegyéig se látnak el. Mondjuk ez nem is meglepő, a hat srác közül négy híres arról, hogy segg részegen nekivágnak a lankás, erdős hegyvonulatoknak, hogy aztán a hegyimentők hozzák le onnan őket... bolondok.
Sorban hallom a jajongásokat az állítólagos "haverok" körében, mikor feltűnik nekik, hogy a szőke macát bámulom megállás nélkül. Szemöldök ráncolva állok fel, miután egy újabb golyót a helyére passzítok, s tömény flegmasággal, undorral köpöm oda a következő szavakat a gyereknek.
- És akkor? Attól miért ne játszhatna? Attól még, hogy taj részegek vagytok és nem láttok el a golyókig, nem jelenti azt, hogy más ne akarna szórakozni - sikerül elharapnom a végén egy vicsorgást, mely oly annyira kikívánkozik belőlem, hogy abba az egész testem szinte beleremeg. De türtőztetve magam inkább rámarkolok a dákóra, és elindulok a szőkeség felé. Gyors léptekkel szlalomozgatok az embertömeg között, mikor is megállva a nő előtt, felé nyújtom a dákót.
- Idézem..."Baszki, ide ne hívjátok, láttam játszani a múltkor, rohadt jól keni...". Mi lenne, ha mégis odahívnálak, kicsit elpáholnád őket, és el is üldöznéd mindet? - intézek pár kérdő mondatot a még ismeretlen nő felé, enyhén félre biccentett fejjel, kíváncsiságtól túlfűtött tekintettel.
Vissza az elejére Go down
Sheila S. Grandmore
Falkatag
Sheila S. Grandmore

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 496
◯ HSZ : 173
◯ IC REAG : 200
◯ Lakhely : Fairbanks
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 Call-me-crazy-one-more-time
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Csüt. Jún. 27, 2013 3:06 pm

Nahát, nahát. Az a roppant kellemes töltet a srác hangjában mondhatni zene füleimnek, meglehet, mások abszolút nem így gondolkodnak a flegmaságról, de én bírom. Pont azért, mert én iszonyat tahó vagyok többnyire, még akkor is, ha amúgy nem akarok. Ez olyan… zsigerből érkező dolog, nem kell ezen csodálkozni. Na jó, a szavaira már azért kicsit elkerekednek a szemeim, le is sütöm őket, mintha olyan rohadt érdekes művelet lenne, mikor is megcserélem keresztbe vetett lábaimat. A mondandója tálalásától eltekintve rám nézve egészen hízelgő a dolog, már-már kedves. Egészen fura, de ez csak azért történhet így, mert az illető még nem ismer, máskülönben nem igazán sietne a segítségemre. Lévén, ami nekem kell, azt én elveszem, ha biliárdozni akarnék, már ott lennék, és némi megalázó – már a társaság számára – szájkarate után úgyis csatlakoznék. Egy pasiból igen egyértelmű reakciót vált ki, ha legyávázzák.
Tudom, hogy közeledik, elég a hallásom hozzá, hogy belőjem, milyen messze van, szinte süt az indulat a lépéseiből. Igazán heves lélek lehet, szerettem az ilyeneket, tudtam velük mit kezdeni, nem úgy, mint a halálosan nyugodt fazonokkal, akikben még az sem szórakoztató, hogy felháborodnak a pofátlanságomon.
A felém nyújtott dákóra emelem a tekintetem, majd annak metsző éle Wade arcára vándorol. Egy embernek nem mond sokat a jeges kékség, talán egy farkasnak sem suttogja el a mögötte rejlő évszázadokat, de annyi bizonyos, hogy közel sem az a tipikus szempár, aminek a tulajdonosa a bugyijába élvez egy pasi figyelmétől. Már-már érdektelenül tekintek rá, mintha nehezemre esne megérteni a gesztust, és csak a szavai után reagálom le, mit hallgatván fanyar, kissé tán gúnyos mosoly kúszik ajkaimra, s elnézve mellette pislogok az asztal felé, mintha csak azt próbálnám kitalálni, ki van ilyen véleménnyel rólam.
- Bájos. – Kezdek bele, bár azt vélhetőleg nem esik nehezére értelmezni, hogy süt az egyébként pozitív töltetű szóból az irónia. - Kár, hogy nem emlékszem, hogy bármelyiküket is elvertem volna.
Csóválom meg a fejem, majd visszadőlök, ismét az előttem álló arcát szemlélve. Ami azt illeti, nem bánt vele sem fukar kézzel a természet, bár, a vonásaiból is mintha tükröződne az az arrogancia, amit a viselkedése mögött sejtek.
- Mi a frásznak töltöd velük az idődet, ha hülyét kapsz tőlük?
Kérdem felvont szemöldökkel, miközben ujjaim a dákóra simulnak, és egy könnyed mozdulattal ereszkedem le a bárszékről, amit vélhetőleg észlel, bár ha nem lép hátra, akkor pár pillanat erejéig egész közelről szemlélhetjük egymást. Most tudatosulhat benne, hogy ha nem is sokkal, de magasabb vagyok nála, ami általában megfutamodásra készteti a pasikat. Majd meglátjuk, most mi a helyzet.
- De legyen, szívesen elpáholom őket, bár, azt nem garantálom, hogy az elüldözés is menni fog. Tudod... A részeg fazonokat általában nem érdekli a vereség. Bár, a te haverjaidat nem ismerem.
Mondjuk, ha egy nőtől szenvedik el, az más tészta, de az alkohol sok mindenre jó, már persze, azoknál, akik ennyire nem bírják. Istenem, szerintem az első berúgásom alkalmával is többet ittam, mint most bármelyikük, mire kikészültem tőle. Halandók.
- Sheila.
Löktem oda a nevem, mert hát, mit titkoljam? Inkább ez, minthogy bárki elkezdjen mindenféle idióta állatnevet rám aggatni, mint a nyuszifül és társai. Sajnos elég sokan hajlamosak rá, főleg részegen, épp ezért általában gyakran kell hajtogatnom becses kis nevemet.
- Mehetünk…
Léptem el mellette könnyedén, hogy elinduljak az emlegetett társasághoz, nekem nem okozott gondot bárki köreit zavarni, lévén nagy ívben tettem a véleményekre.  Végül pillanatok múlva megálltam az asztal mellett, szétnézve a srácokon, majd eleresztettem egy némileg fellengzős vigyort, mielőtt megszólaltam volna,
- Hello… úgy hallom, valaki szeretne velem játszani.
Nyilván én sem gondolom komolyan, amit mondok, bár, azt nem tudom, ki mekkora ésszel van innen megáldva ahhoz, hogy felfogja ezt.
Vissza az elejére Go down
Wade Christopher
Renegát
Wade Christopher

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 152
◯ HSZ : 67
◯ IC REAG : 74
◯ Lakhely : Fairbanks, Alaszka
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Csüt. Jún. 27, 2013 4:13 pm




Félreértés ne essék! Nem azért emelem meg a hangomat csak, mert annyira védeném a gyengébbik nemet, sokkal inkább azért, mert utálom amikor egy segg részeg barom próbálja kioktatni az embereket, vagy éppen jelen esetben a farkasokat, vagyis engem, hogy kit és mit hívjak ide egy játék reményében.
- Nem mellesleg veletek nem mennék sokra, ha ténylegesen játszani akarnék. És végül de nem utolsó sorban... látni akarom az elkeseredett, elháborodott pofádat, mikor az a nő elver - mutatok rá Gale-re három méter távolságból a dákóval, mire nagyot nyelve, értetlenül billenti félre a fejét. Arcáról annyi értelem tükröződik, mint egy koboldmajoméról, vagyis semennyi. Így, ittas állapotban még a szemei is olyan aránytalanul nagynak tűnnek, mint ahogy azoké a jószágoké is. Minden aggodalom, és magamat való féltés nélkül megrohamozom a nőt, s idézve azoknak a barmoknak undorral teli szavait, már szavalom is a jól megjegyzett szöveget.
- Aha, valóban... szerintem elég erős tévképzeteik vannak, amibe lassan ők maguk fognak belefulladni - forgatom a szemeimet, ahogy egy pillanatra hátra lesek a vállam felett, és tekintetem találkozik Galeével, ahogy az közelebb hajolva Roccohoz odasúg neki valamit, ami szimplán annyit tesz, hogy röfögő hangon - legalábbis nekem úgy tűnik - elmorogja, hogy mekkora mázlim van, amiért velem minden leszólított nő szóba áll. Hát, nem tudom, valamiért nem lep meg, hogy egy magafajta bolondra mindenki sz*rik magasról. Múltkor bemutatta csajozós tudását, aminek láttán legszívesebben az egész csuklómat a darálóba nyomtam volna. Borzalmas!
- Tudod, kénytelen vagyok tolerálni őket, ha nem akarom, hogy túlságosan kiemelkedjek a tömegből. Jobban jár az ember, ha néha lealacsonyodik mások szintjére csak, hogy ne nézzék teljesen bolondnak, vagy másnak - adok neki magyarázatot. Ez két szempontból is igaz... ha ember akarok lenni, akkor is kénytelen vagyok harcolni azért, hogy "beolvadjak", viszont farkasként is, mivel nem engedhetem, hogy az emberek rájöjjenek, mi vagyok. És ha teljesen elzárkóznék, akkor biztos gyanakodni kezdenének, és jönnének a hülye összeesküvés elméleteikkel, melyekkel már tele van a hócipőm is.
Finom mozdulattal csúszik le a székről, én viszont nem vagyok hajlandó odébb állni. Már csak azért se, mert egy: először nem tűnt fel, hogy felállni készül, így megragadtam a saját helyemen. Kettő: arca közelről még gyönyörűbbnek hat, s bár nem rejtőzik rajta semmi jó szándék - legalábbis véleményem szerint - mégis tetszetős ez a fajta jégkirálynős álca. Vagy nem is álca volna? Ez ő maga?
- Az én haverjaim nem a haverjaim kezdjük ott. Másrészt pedig hidd el nekem, sokkal megfélemlíthetőbbek, mint egy kismacska. Még az is támad először, ezek viszont? - intek feléjük lemondással a hangomban - rettenetesen gyávák, és szerintem elég lenne megemelni a hangodat, már attól behúzzák fülüket-farkukat - bizonygatom azoknak a tesztoszterontúltengéstől jobbra-balra lépkedő alakoknak legnagyobb szégyenére. Tagadni se tudnák, hogy Sheila igen csak a kedvükre való.
- Wade - nyögöm végül én is a nevem, és már indulok is a nő után, hogy mihamarabb odaérhessünk a biliárdasztalhoz, és jót röhöghessek a meglepett arcokon.
Sheila hangja tekintélyt parancsoló, épp ezért a legtöbb társam rögtön ki is húzza magát, úgy ahogy Colin is, aki még a kölyök farkasok között is igen csak kölyök. Talán két éve, ha átváltoztatták, de még akkor is sokat mondok.
- Szerintem Gale nagyon szívesen jelentkezne! - löki oda az imént említett, hatalmas zöld szemekkel megáldott Colin Gale-t az asztalhoz, én pedig reflexszerűen nyomom a kezébe az egyik dákót.
- Hát, sok sikert öcsém - veregetem meg a vállát, de nem áll szándékomban levenni a tekintetemet Sheiláról, mintha ezzel próbálnám neki elmondani, hogy verje péppé.
Vissza az elejére Go down
Sheila S. Grandmore
Falkatag
Sheila S. Grandmore

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 496
◯ HSZ : 173
◯ IC REAG : 200
◯ Lakhely : Fairbanks
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 Call-me-crazy-one-more-time
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Pént. Jún. 28, 2013 9:30 am

- Jah, hát én azt hittem, hogy kevésbé hülyéket is lehet találni erre a célra, de ha neked megfelel, engem nem mozgat a dolog.
Az tuti, hogy én nem igazán voltam hajlandó beolvadósat játszani, tekintettel arra, hogy szükségem se nagyon volt rá, mivel többnyire a hegyekben vagy a kiadómban tartózkodtam. Előbbiben ismertek a falkatársaim, nem mellesleg az Amarok tagja voltam, nem igazán volt lehetőségem eltűnni a tömegben, utóbbiban meg féltek tőlem az alkalmazottaim, mint a tűztől, így dolgoztak, mint a kisangyal. Igazság szerint, egyik sem zavart túlzottan.
- A kismacskák legalább aranyosak…
Vontam vállat, nem foglalkozva azzal, hogy mennyire abszurd csengése van ennek az én számból. Ez a tag még úgysem tudja, hogy mekkora szadista banya vagyok, és általában senki sem szeret a közelembe jönni, nem hogy odaengedni a kismacskáját. Nem mintha tutujgatni akarnám, de azt azért be kellett ismernem, hogy a behízelgő dögök tetszettek. Ettől még nem akartam egyet sem, körülbelül fél pillanat alatt tépném szét, ha felhúzná az agyam, mert mondjuk rajtam óhajtja élesíteni a satnya kis karmait.
- A gyávaságot már levettem a beugródból is. Az utóbbit meg majd meglátjuk.
Szórakoztat a dolog, hogy a természetfeletti kisugárzásom nélkül is be vannak tojva tőlem, elégedettséggel tölt el, lám, a látszat néha azért mégiscsak pontosan az, ami valójában ott van. Nekem nem szokásom mindenféle bájos pofázmányt magamra erőltetni, csak hogy mások esetleg kedveljenek. Köszönöm, én jól megvoltam a jelenlegi szerepemmel, jobban élveztem, ha félelmet generálok, és elkerülnek, mintha megpróbálnak velem jópofizni. Az meg aztán pláne nem szokott meghatni, ha valakinek bejövök, mint nő. Hát, istenem, jó bőr voltam, de elég kevesen ütötték meg ama mércémet, hogy beengedjem őket az ágyikómba, még ha az ott töltött tevékenység hobbi számba is ment nálam.
- Minek tűnök én, valami szigorú tanító néninek, aki előtt vigyázzba kell vágni magatokat?
Pillantottam körbe, határozottan szórakoztató volt a látvány, mi tagadás, erre legalább néha jók a halandók, még ha egyébként rühelltem is őket, mert egyszerűen haszontalan népség voltak, és ráadásul rohadt sok volt belőlük.
- Fő a bajtársiasság.
Fúrom a tekintetem Colin zöld íriszeibe, és biztos vagyok benne, hogy a benne élő kölyök pillanatok alatt hunyászkodik meg annak súlyától, még ha jelen pillanatban nem is tudja hová tenni, hogy miért. Én sem tudom, hogy farkas, mert jelenleg nem érdekel, kicsoda-micsoda, csak szeretnék egy kicsit szórakozni. Mindenesetre nem tartottam túlságosan férfiasnak, hogy előtérbe lökjük egy haverunkat, csak hogy mi megússzuk a dolgot, bár kétségkívül jó volt arra, hogy elkerülje a csávó a megaláztatást.
- Nos, Gale… akkor kezdhetjük?
Felvont szemöldökkel tekintettem rá, miközben összetereltem a golyókat, és pillanatok alatt rendeztem tökéletes sorrendbe őket, lévén mindennek megvolt a maga kis helye, én pedig szerettem, ha minden a lehető legpontosabb.
- Gondolom, hölgyeké az elsőbbség?
Pislogtam már-már bájosan, de azt esélytelennek tartottam, hogy bárkinek is leessen, mit is gondolok a szavaim mögé. Úgyhogy ha kaptam visszajelzést, már készültem is a kezdéshez, láthatóan nem okozott gondot számomra, hogy uraljam a helyzetet.
Vissza az elejére Go down
Wade Christopher
Renegát
Wade Christopher

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 152
◯ HSZ : 67
◯ IC REAG : 74
◯ Lakhely : Fairbanks, Alaszka
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Pént. Jún. 28, 2013 11:02 am



- Én meg azt hittem, hogy kevésbé hülyéket is fogok találni a környéken - vonok vállat. Ami a helyzetet illeti, nem sok emberinek mondható embert láttam még itt. Mondjuk az egész földön nincs olyan, akire azt lehetne mondani, hogy na igen, ő tényleg a többiek felett van! Mindegyik féltékeny, hisztis, önző és makacs... senki nem érdemel annyit, mint amit amúgy kap. Mindenki elégedetlen, és csak a hatalom kell nekik. Akik bezzeg megkapják, élnek is vele, és a lehető legkegyetlenebb módon próbálják felhasználni. Ezt pedig a legtöbben, de én biztos nem tolerálok. Mi több, taszít! És ez néhány farkas esetében is így van. Attól még, hogy azt hiszi az egyik - gondolva itt az olasz bandára - hogy ő az alfa, akkor neki már mindent szabad. Igaz, tényleg így van, elvégre ő került az adott falka élére. Igaz az se biztos, hogy azt helyes, elfogadható módon tette. Az ilyet nem szokták elfogadni, de aztán csak beletörődnek mert tudják, hogy másként nem biztosított az életük. Lehet az az alfa ellenszenves, állandó hadi állapotot hirdető más falkával szemben, akkor is őt kell "szolgálni". Talán ez az oka annak, hogy eddig egy falkában se találtam a helyem. Nem vagyok egy behódoló típus, és nem szeretek úgy ugrálni ahogy a másik fütyül és addig nem is leszek olyan, amíg egy arra alkalmas falkát nem találok. Remélhetőleg majd itt sikerül kezet fognom egyel és hűséget fogadni neki, mint falka tag és addig fogom őt követni, amíg útól nem éri a vég.
- Igen? Én nem díjazom őket túlzottan - nem is! Jó párat már sikerült vacsorára elfogyasztanom farkas alakomban. Nem valami kellemes úgy ébredni, hogy tele van a szád szőrrel.
Nem tudom hova tenni azt a reflexszerű kiegyenesedést, amit produkálnak egytől egyik Sheila megjelenését követően. Egyik pillanatról a másikra úgy húzzák ki magukat, mintha legalábbis a himnusz kezdetét jelentették volna be. Ennek ellenére arcukon megszeppentség jelenik meg, én pedig értetlenül állva a dolog előtt, csak megrázom a fejem. Ezek mondják magukat férfiaknak? Nem hiszem el! Bár meg lehet, hogy egy-kettő még nincs több húsznál se, de ez lényegtelen. Ha már cigiznek és drogoznak, ők eldöntötték h felnőtt férfiak. Apropó én miért is gondolkozok ezen úgy, hogy semmi közöm hozzá?
Látszólag nem csak én mulatok ilyen jól ezen a fényes kis társaságon, s mint ahogy Sheilának, nekem sincs ínyemre az, hogy odalöki egyik a másikát.
Colin kifejezetten furcsa módon reagál arra, ahogy a nő belefúrja tekintetét az övébe. Először csak egy nagyot nyel, amit tisztán lehet hallani még úgy is, hogy mögöttem szól a zene, és bőven két méterre állok tőle, majd elkapja a tekintetét, és inkább a cipője orrát kezdi el tanulmányozni, ami sokkal érdekesebbnek tűnik Sheilánál.
- Hajrá! - kurjantja el magát, mintha ezzel próbálná palástolni aggodalmát, de szemében ez mégis megvillan. Bolondok!
- Addig szerintem hozok mindenkinek egy kört - emelem fel a kezem jelezve, hogy eltűnök egy-két pillanatra, mire Colin rögtön csatlakozik is hozzám jelezve, hogy segít.
- Ember, ki ez a nőszemély? Az utolsó szőrszálam is feláll tőle a lábam ujján - hajol egész közel hozzám, mintha azt hinné, csak így hallom meg annak ellenére is, hogy tisztában van vele, ki vagy mi vagyok.
- Nem tudom haver. Fogalmam sincs - pislantok hátra a vállam fölött ahogy megállok a pultnál, honnan már ki is kértem a nyolc személyre való adagot. Négy üveg sört én, a másik négyet Colin cipeli el a biliárdasztalig, minek vaskos fa peremére pakoljuk le azokat.
- Egészségetekre! - emelem kicsit feljebb a sajátomat, majd kortyolok is belőle egy nagyot. Kíváncsi vagyok a játékuk kimenetére, így csak meghúzódva a háttérben, falnak vetett háttal lesem őket.
Vissza az elejére Go down
Sheila S. Grandmore
Falkatag
Sheila S. Grandmore

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 496
◯ HSZ : 173
◯ IC REAG : 200
◯ Lakhely : Fairbanks
Biliárdasztal és környéke (O'Connors) - Page 3 Call-me-crazy-one-more-time
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Pént. Jún. 28, 2013 1:21 pm

Hiába, talán ha nem lennék farkas, akkor sem lennék kevésbé tekintélyt parancsoló, vagy mi. Elvégre, a magasságom már eleve elég ahhoz, hogy valaki szó szerint felnézzen rám. Amúgy nem kell, úgyis ki nem állhatom, ha megpróbálnak benyalni nekem. Nem az én műfajom, én magamtól is értékelem azokat, akik megérdemli, bár, tény, hogy az én mércém az egekben van, de ez már egy egészen más kérdés. Elég mókás elképzelni, akkor hogy reagálnának, ha le lenne engedne a pajzsom, s netán akad köztük olyan, aki mágiaérzékeny. Nos, könnyen lehet, hogy nem viselné túl jól a belőlem áradó energiákat.
A Colin nevezetű reakciójára legszívesebben lemondóan ráznám a fejem. Gyenge. Mint ahogy szinte az összes egyed a kis társaságból, talán a Wade nevezetű pucájába kicsit több vér szorult, mint az átlagéba, de egyelőre még nem vonok le messzemenő következtetéseket. Viszont úgy tűnik, hogy legyen bármi is, akár halandó, akár farkas, közel sem a meghunyászkodó kategória tagja. Ha képes lennék ilyesmire, még örülnék is, hogy végre valaki nem csurgat maga alá egy határozott, karakteres nőtől, aki bónuszként még mutatós is.
- Remélem, te leszel a következő.
Emelem el végre a tekintetem Colinról, miután már egy ideje a cipőjét vizslatja. Na pont az ilyen alakok csapták ki a leghamarabb a biztosítékot nálam, egyszerűen semmire sem voltak jók.
- Én vodkát kérek.
Jelentettem ki Wade felé, nehogy valami más szennyet próbáljon rám erőltetni, ha meg büdös neki a kérésnek nem mondható kijelentésem, akkor maximum nem hoz. Szomjan halni úgysem fogok, úgyhogy kifejezetten nem érdekel, lévén játszani készülök, és olyankor szokásom figyelni arra, amit csinálok.
Ketten elhúznak, én pedig megteszem a kezdő lökést, egy golyó sem marad nyugalmi állapotban, de nem úgy kezdek, ahogy szoktam, most hagyok esélyt a másik delikvensnek, elvégre, sokkal kellemetlenebb, ha úgy érezzük, nyeregben vagyunk, és utána esünk pofára. Több golyó is egy-egy lyuk előtt cövekel le, akár elbénázott kezdés is lehetne, de igazából ez részemről a beetetés.
- Te vagy, Gale.
Jelentem ki, miközben a csípőmet az asztalnak döntöm, vizslatva a zöld filcen terpeszkedő golyókat, hogy vajon a nyerni vágyó pasi melyiket véli a legkönnyebb falatnak, és ragadja magához vele az irányítást. Látszólag. Pár pillanat múlva a teli zöld golyó landol az egyik sarokban, én pedig egy bólintással konstatálom, hogy jegyeztem, enyém a csíkos. Ő meg kilőtte a legkönnyebb lehetőségét. Most majd kiderül, hogy a képességeit korlátozza, vagy épp javítja az elfogyasztott alkoholmennyiség. A homlokráncolásából következtetve az előbbire tippelnék, ám ennek ellenére sikerül még belöknie két golyót. Már-már aggódhatnék is, de eszemben sincs, hisz a dolognak nincs tétje, de ha lenne, az sem mozgatna kifejezetten. A következőt nagyon benézi, több haverja is felröhög, bár tudom, hogy még szinte mindegyik azt hiszi, hogy van esélye Galenek.
- Te jössz, szöszi.
Hohó, mennyire felbátorodtunk hirtelen. Megrándulnak az ajkaim, egyértelműen nem tetszik a becézgetés, és ha nem lennénk nyilvános helyen, valószínűleg nem úszná meg a jeges tekintetemmel.
- Sheila.
Sziszegem kurtán, aztán nekilátom szépen sorban, szám szerint, eltenni a csíkos golyókat, ha kezdjen el izzadni szégyenében a kis drága.
Vissza az elejére Go down
Wade Christopher
Renegát
Wade Christopher

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 152
◯ HSZ : 67
◯ IC REAG : 74
◯ Lakhely : Fairbanks, Alaszka
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) // Vas. Jún. 30, 2013 9:29 am



Míg a jelenlévő srácok közül a legtöbb azt se tudja, hogy mit kezdjen magával, hogy szólaljon meg és akkor is mit mondjon, addig én elég otthonosan mozgok a terepen. Vagyis, hát ez annyit tesz, hogy nem érzem magam annyira feszélyezve, mint a legtöbb. Felesleges. És ha ez a nő tegyük fel, farkas, akkor se hiszem, hogy itt helyben akarná letépni mindannyiunk fejét. Nyilván nem vetne rá túl jó fényt ráadásul úgy, hogy a nagyja itt lézengő az ember.
Az, ahogy az általában vérengző Colinból hirtelen egy besz*rásra is hajlamos korcs lesz, legszívesebben hangos nevetésbe kezdenék. Nem szeretek mások kárára öröm ujjongani, ennek ellenére mit ne mondjak, a lehető legélvezetesebb látványt nyújtja a kisfiús szégyenkezésével, szemlesütésével és halk motyogásával, ahogy zöld szemeivel hol a cipőjét, hol Sheilát tanulmányozza. Fél tőle, efelől semmi kétség.
Mikor már épp megfordulnék, hogy elmegyek itókáért, mikor a nő bejelenti, hogy neki vodka kell. Ahogy elnézem, a határozottságából ítélve nem hiszem, hogy most ezen az italon kívül ha bármit is hoznék neki, meginná. Így biccentve hozzá teszem.:
- Egy vodka rendel....te maradj k*ssban és játssz! - morgok rá Gale-ra mikor az már emelné fel a kezét, hogy jelezze mit kér. Képes egész Amerikában a fellelhető legdrágább piát kérni, amit én nem vagyok hajlandó neki kifizetni még akkor se, ha földhöz vágja magát. Szája széle rögtön legörbülni látszik, de már fordul is a nő felé, hogy övé legyen a következő pár lövés, amit hamar meg is old. Titkon jót mulatok azon, ahogy becézgetik egymást, s hogy Gale mennyire határozottan tudja felvágni a nyelvét, ha arról van szó. Egyszer még ez fogja a vesztét okozni.
Amint Colinnal visszafordulunk a sörökkel, valamint az egy szem vodkával, már le is pakoljuk azokat a biliárdasztal szélére, hogy mindenki eltudja venni a sajátját. Nem vagyok én se az anyjuk se az apjuk, legalább ezt oldják meg maguktól.
Amint Sheila elkezdi pusztítani a csíkos golyókat, én jókat mulatok a falnak támaszkodva azon, ahogy Gale egyre inkább vágja a meglepettebbnél is kreténebb pofákat. Hol vicsorog, hol vigyorog, hol motyog és morog. Soha nem bírta a vereséget, és a lehető legjobban képes olykor kikelni magából. Kíváncsi vagyok mi lesz most, mikor egy nő veri szét a férfias önbecsülését és tartását?!
- Szedd már össze magad, ember! - lépek oda mellé, hogy hátba vágva ösztönözzem egy kicsit.
- Túl sok volt már a pia mi? El se látsz a saját golyóidig - kekeckedek vele, mire ő csak nagyot sóhajtva néz rá Sheilára, mintha tőle várná a megoldást. Vagy csak a végső döfést?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Biliárdasztal és környéke (O'Connors) //

Vissza az elejére Go down
 

Biliárdasztal és környéke (O'Connors)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

 Similar topics

-
» Az oltár és környéke
» Medvebarlangok környéke
» A cirkuszsátor környéke
» Aaron & Shila - Vízesés és környéke

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Játéktér :: Fairbanks :: Szórakozás :: O'Connors Pub-