KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Theodora Zoe Morano Szer. Szept. 25, 2024 11:43 am
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Szept. 25, 2024 9:27 am
írta  Rebecca Morgan Hétf. Szept. 16, 2024 11:01 am
írta  Catherine Benedict Vas. Szept. 15, 2024 7:44 pm
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 15, 2024 3:58 pm
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 9:01 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 8:55 am
írta  Bruno Manzano Kedd Szept. 10, 2024 11:05 am
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Theodora Zoe Morano Hétf. Aug. 26, 2024 8:56 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
Bianca Giles
James és a külső tényezők I_vote_lcapJames és a külső tényezők I_voting_barJames és a külső tényezők I_vote_rcap 
Bruno Manzano
James és a külső tényezők I_vote_lcapJames és a külső tényezők I_voting_barJames és a külső tényezők I_vote_rcap 
Zachariah O. Danvers
James és a külső tényezők I_vote_lcapJames és a külső tényezők I_voting_barJames és a külső tényezők I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
James és a külső tényezők I_vote_lcapJames és a külső tényezők I_voting_barJames és a külső tényezők I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
James és a külső tényezők I_vote_lcapJames és a külső tényezők I_voting_barJames és a külső tényezők I_vote_rcap 
Catherine Benedict
James és a külső tényezők I_vote_lcapJames és a külső tényezők I_voting_barJames és a külső tényezők I_vote_rcap 
Alignak
James és a külső tényezők I_vote_lcapJames és a külső tényezők I_voting_barJames és a külső tényezők I_vote_rcap 
William Douglas
James és a külső tényezők I_vote_lcapJames és a külső tényezők I_voting_barJames és a külső tényezők I_vote_rcap 
Egon Candvelon
James és a külső tényezők I_vote_lcapJames és a külső tényezők I_voting_barJames és a külső tényezők I_vote_rcap 
Kyle Prescott
James és a külső tényezők I_vote_lcapJames és a külső tényezők I_voting_barJames és a külső tényezők I_vote_rcap 

Megosztás

James és a külső tényezők Empty
 

 James és a külső tényezők

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Jason Lane Harley
Renegát
Jason Lane Harley

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 257
◯ HSZ : 408
◯ IC REAG : 495
◯ Lakhely : Anchorage (#99ccff)
James és a külső tényezők Giphy
James és a külső tényezők // Pént. Dec. 28, 2012 4:02 pm


JAMES LEE HOWARD
CALL ME DOC, AND TAKE OFF YOUR SHOES
James és a külső tényezők Bradley_Cooper_in_The_Hangover_(81) James és a külső tényezők Bradley_Cooper_in_Limitless_(93) James és a külső tényezők Hollowart_bc020 James és a külső tényezők Hollowart_bc019
245 ÉV | ŐSLAKOS FARKAS | PSZICHOMÓKUS

Aktuális Játékok


Büntetés :: Golfpálya :: Mili&Darren
:: Eljött a nagy pillanat, amikor "végre" Darren és én megkapjuk a büntetésünket az emberevős kis játékunkért. De hogy mit keresünk egy golfpályán? Fogalmam sincs. ::

Első Óra :: Üvegház :: Abie&Alice
:: Az első tanórám Abigail vezetésével. Nagy meglepetésemre hármasban leszünk, és mint kiderült, az az aranyos tanonc lány lesz a harmadik, aki Vándorsólyommal próbált minket kihallgatni az emberölés kapcsán. ::

Diszkódrog :: Upper :: Gabe
:: Tudomásomra jutott, hogy egy kóbor droggal sheftel a városban. Gondoltam Gabe és én esetleg lefülelhetnénk, közben pedig megbizonyosodhatnánk arról is, hogy a hely vezetője tényleg teljesen újra lett-e indítva, ahogy a pletykákból elcsíptem. ::

Első Hold :: Tárnalejárat :: Masa
:: A kölyköm Első Teliholdja. Olyan gyorsan felnőnek...! Remélem, hogy azért minden rendben lesz, mert cseppet ideges vagyok a dolog miatt. ::


Lezárt Játékok


Fagyos (v)iszonyok :: Sétáló utca :: Masako
::Ebédszünetben futottam össze ezzel a lánnyal a jégszobrok mellett. Beavatott, csak azt nem tudom, hogy ki által és mennyire. Faggatom kissé és kiderül, hogy ismeri Darrent. Azt hiszem, hogy el fogom kapni a hím grabancát és megkérdezem, mi a fenét közösködik egy halandóval.::

Húspiac és Alku :: James háza :: Roxan A. Cruz
::Ó, életem megnyomorítója! Hát eljöttél szerény hajlékomba a húsomért újra. De nem, most nem távozol elégtétellel, azt garantálom...::

Van baj... (?) :: Tárgyalóterem :: Peter Mansfield
:: Egy páciensem öngyilkos lett, a szülei engem perelnek. Peternek kellene tisztára mosni a szerintem egyébként is makulátlan fejemet. ::

Fordult a kocka :: James háza :: Roxan A. Cruz
:: Roxan éjjel fél háromkor darabokban csenget be hozzám, és arra kér, hogy... Mentsem meg. Ironikus nem? Minden esetre hülye lennék kihagyni egy ilyen alkalmat, szóval meglátom, mit tehetek érte...::

Spontán lerészegedés :: O'Connors/Darrennél :: Darren
:: Csak egy gyors hívás. Egy gyors menetre. Nem vagyok én semmi jó elrontója, főleg, hogy egyébként is akartam beszélni Darren fejével. Smároltunk. Szexeltünk egy csajjal, akiből aztán meg is vacsoráztunk. Jó este volt. :: (Folytatás...)

Első Alkalom :: Rendelőm :: Zoe Noonan
:: Tiszta sor. A fiatal lány eljön hozzám, mert az első alkalom ingyenes. Aztán majd kiderül, hogy lesz-e második, harmadik, negyedik... ::

Vallatás :: Üvegház/Country klub :: Ren&Chris&Alice
:: A múltkori emberevős balhét nem úsztuk meg Darrennel. Az Őrzők eljutottak hozzánk, és beszélgetésre hívtak. A pasit lekoptattuk, a Tanonclánnyal viszont Mili klubjába mentünk, tovább feszegetni a részleteket. :: (Folytatás...)

Chit-chat :: Terasz :: Sam & Yetta
:: Elkapom a srácot egy reggel, és mint férfi a férfit, megpróbálom kissé helyrepofozni őt. Közben megérkezik Yetta, aki szeretne... Szóval engem keres.::

Beharapás :: Parkoló/Farkaslak :: Dana&Masa&Raffi&Dee
:: Egy páciensemnél jártam, amikor dulakodásra lettem figyelmes. Egy Betolakodó kölyök éppen nekiesett Masakónak, én pedig szeretném rendben hazajuttatni. Közben segítség is érkezik Raffi személyében. A dolog úgy alakul, hogy be kell harapnom Masát, így a kölyköm lett <3 :: (Folytatás...)

Ismerkedés :: Hegyimentők :: Abigail
:: Maggie mostanában nem ér rám, így egy újdonsült gyógyítót kapok, aki foglalkozik velem. ::

Tánc! :: Konyha :: Isabelle
:: Amíg Isabelle finom olasz tésztát készít a konyhában, én arra somfordálok és valahogy kiderítem, hogy a nőstény táncórákra jár. Utána pedig bedumálom magam a partnerének. ::

Hey Buddy! :: Vendégszoba :: Masa
:: Masako először tér magához vérfarkasként, és én, mint a Teremtője, ott vagyok mellette. Elbeszélgetünk és tisztázzuk a helyzetet, valamint remélhetőleg sikerül egy kicsit megnyugtatnom őt. ::

Nyálcsere :: Egyetemi Park :: Gas
:: Gas Roxanen kereztül megtalált, hogy adjak nyeli nyálat a vizsgájához. Adtam. Annyiban maradtunk, hogy ő nem mondja el a falkám tagjainak a dolgot, én pedig nem köpök arról, hogy felajánlott némi belsős információt, segítséget a dologért cserébe. ::

Kölyökápolás :: Nálam :: Ashley
:: Darren friss kölyke meglátogat, hogy egy kicsit kibeszélje magából a sok attrocitást. ::

Kényszervacsi :: Mamma Rosa/Nálam :: Roxan
:: A múltkori varrásért cserébe most elvihetem Roxant vacsorázni. A fene se tudja, mi lesz belőle azok után, hogy bevallottam neki, hogy nemrég felfaltam egy fiatal nőcskét. Reméljük a legjobbakat. :: (Folytatás...)

Fagyasztott Játékok


EÜ Buli :: Vaktöltény :: Ann-Róta Amundsen
:: Egyelőre csak egy doki-buliba érkezem, ahogy mindenkit ismerek, kivéve ezt a hölgyeményt. Természetesen pont ezért őt is feltétlenül meg kell ismernem, úgyhogy meg is teszek mindent az ügy érdekében. ::

A Tékozló Fiú :: Orvosi szoba :: Maggie Polley
:: Hetek, hónapok teltek el anélkül, hogy gyógyítás órára mentem volna az egyetemre. De ha már Vincent meghalt, gondoltam, nem árt, ha mégis betolom a pofám egy gyors békülésre. Maggie persze zabos volt, de hamar megbékélt és úgy tűnik, nemsokára újabb közös programot szervezünk.::

Terápia :: Otthon :: Christina Dawson
:: Egy másik kolléga utalta be hozzám a fiatal lányt, aki állítólag egy az Őrzők közül. Ennek ellenére annyit tudok róla, hogy eléggé fiatalka, és már nem először jár pszichológusnál. Meglátjuk, mit tudunk egymásból kihozni. ::

template by Chele of RPG-D



JÁTÉKNYITÓ IZÉ
Kód:
<link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Zeyada' rel='stylesheet' type='text/css'><center><table><tr><td><div style="width: 160px; height: 160px; -moz-border-radius: 30px 60px 30px 60px; -webkit-border-radius: 30px 60px 30px 60px; background: url('http://25.media.tumblr.com/tumblr_mblge3wTcR1qaho1po1_250.gif');"></td></div><td><div style="width: 160px; height: 160px; -moz-border-radius: 60px 30px 60px 30px; -webkit-border-radius: 60px 30px 60px 30px; background: url('http://i48.tinypic.com/2rpbuza.gif');"></div><td/></tr></table><div style="text-align: center; font-size: 55px; font-family: 'Zeyada', cursive; letter-spacing: -4px; color: lightgreen; line-height:1%; text-shadow:#000 5px 5px 3px;">[i]Roxan & James[/i]</div></center>
Vissza az elejére Go down
 

James és a külső tényezők

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Külső terület
» James páciensei
» Kávézó - külső terasz
» Az Ősök Emlékhelye [külső helyszín]
» Tessa Walsh emlékhelye [külső helyszín]

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Kellékesláda-